IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    Бат Райко с бан не може да го уплашите!
    Е, ако трябва да съм откровен, аз предпочитам някое от превъплащанията му, с които съм в близки приятелски отношения.


    Уфффффф, отплеснах се!
    Включих се за да споделя нещо тематично по Ковида.
    Обади ми се един приятел от Швеция и вика:
    Чувстваме се на края на силите си!
    Въпреки по-леките ограничения при нас, чакаме с огромно нетърпение да отменят жестокото правило за физическа дистанция от 2 метра, че ....
    да можем да се върнем на нашите си ... 5 метра.
    кои са му другите профили на райко. нещо не е добре ми се струва

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Много глупости съм правил в този живот, но точно тази никога няма да я направя. Предпочитам да си стоя отстрани и да се адаптирам към всяка една политическа ситуация, каквато ми предложи живота. Нали знаеш приказката за лимоните - ако живота ми ги предложи, ами ще започна да правя лимонада.
      Мда, разумно решение....

      Коментар


      • Бат Райко с бан не може да го уплашите!
        Е, ако трябва да съм откровен, аз предпочитам някое от превъплащанията му, с които съм в близки приятелски отношения.


        Уфффффф, отплеснах се!
        Включих се за да споделя нещо тематично по Ковида.
        Обади ми се един приятел от Швеция и вика:
        Чувстваме се на края на силите си!
        Въпреки по-леките ограничения при нас, чакаме с огромно нетърпение да отменят жестокото правило за физическа дистанция от 2 метра, че ....
        да можем да се върнем на нашите си ... 5 метра.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Че то винаги са виновни евреите, комунистите и капиталистите още повече, че става въпрос за едни и същи хора
          Да.. виновни никога не са излишни, е стига да не говорим за братята по оръжие пред кварталния магазин

          Коментар


          • Че то винаги са виновни евреите, комунистите и капиталистите още повече, че става въпрос за едни и същи хора

            Коментар


            • Пак ли евреите са виновни на някой Ако бях евреин продуцент, бих продуцирал бестселъра "Плитък ум"..

              Иначе, след като чухме патоанатомите за "болестта" и Орбан за "мерките" остават доста въпроси за решаване спрямо натрапената ни истерия, вредите от нея и кой какво ще получи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                За евреите и еврейчетата разбрахме, а с еврейките какво да правим, не може ли поне по-хубавките да запазим някак?
                Tези със сигурност ще ги запазим...
                А ония с плитките де се кръвомешат - да чукат камъни...тях и самите евреи не могат ги понасят.

                https://www.youtube.com/watch?v=-gpQ3lQa3io


                A бай ВО междувременно...

                Планът на Европейския съюз (ЕС) относно разпределянето на мащабния пакет за възстановяване в размер на 750 млрд. евро е „абсурден и извратен“, заяви унгарският премиер Виктор Орбан, цитиран от Bloomberg.

                „Новата разпределителна система, която ни беше представена, съдържа абсурдно и извратено решение“, каза Орбан пред унгарско радио в петък, като добави: „Тя ще предостави повече средства на богатите, отколкото на бедните. И така, какъв е смисълът на всичко?".

                Коментар


                • Доколкото съм чувал, евреите са от майка си.... Така че може би върху еврейките следва да се насочи Тъмната сила, с цел да изчезнат евреите. Нищо, че по атлантиките се подвизава един, дето се пише евреин.
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • За евреите и еврейчетата разбрахме, а с еврейките какво да правим, не може ли поне по-хубавките да запазим някак?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      Груба дебелоока ЛЪЖА!
                      80 процента от този фонд са предположени като заем от еврейчетата, от вас, евреино.

                      Но ще.
                      Ще виснете пак на фенерите, само не знам, еврейче, защо се подлагаш на този риск, неживотно даже?

                      Не, знам защо.
                      Защото евреите не сте хора, само пари и изгода ви е сърцето и душата.
                      Това не е човешко, та не търси справедливост, като ви почнеме - вие не сте хора и подлежите на непременно изхвърляне от областта на човеците.

                      Ще ви горим с удоволствието на ЧОВЕКА срещу нечовеците. Ще вдишвам смрадта от телата ви с удоволствие.

                      За децата ви - нека помислят преди да ги обесиме за не човечност на маймунските родители...
                      ​​​​​
                      Да, детето отговаря за нечовешкото си наследство и трябва да приеме, че ще бъде убито, даже и в пряк смисъл.

                      Нехората трябва да бъдат премахнати, мехаиле лайнян.
                      С удоволствие те убивам теб и твоите ракови наследствени образувания.

                      И ще, ще... Ще виснете, но нито ще го разберете вие "богоизбраните" от себе си, нито ще разберете защо хората ви мразят още от първата ви поява на сцената на човешката история .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Както винаги тотално не си в час. Типично за палячовците неофашисти

                        750 млрд. са от бюджета на ЕС, от които 500 млрд. са грантове, т.е. безвъзмездна помощ. И 250 млр. нисколихвени кредити, ама не от банките, а от специален фонд създаден от ЕС.
                        Груба дебелоока ЛЪЖА!
                        80 процента от този фонд са предположени като заем от еврейчетата, от вас, евреино.

                        Но ще.
                        Ще виснете пак на фенерите, само не знам, еврейче, защо се подлагаш на този риск, неживотно даже?

                        Не, знам защо.
                        Защото евреите не сте хора, само пари и изгода ви е сърцето и душата.
                        Това не е човешко, та не търси справедливост, като ви почнеме - вие не сте хора и подлежите на непременно изхвърляне от областта на човеците.

                        Ще ви горим с удоволствието на ЧОВЕКА срещу нечовеците. Ще вдишвам смрадта от телата ви с удоволствие.

                        За децата ви - нека помислят преди да ги обесиме за не човечност на маймунските родители...
                        ​​​​​
                        Да, детето отговаря за нечовешкото си наследство и трябва да приеме, че ще бъде убито, даже и в пряк смисъл.

                        Нехората трябва да бъдат премахнати, мехаиле лайнян.
                        С удоволствие те убивам теб и твоите ракови наследствени образувания.

                        И ще, ще...

                        Коментар


                        • Другаря Болсорано ли цитираш?

                          Я виж ко стана̀ в Бразилия кат си живяха живота

                          Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          "Живейте си живота"

                          Пюшел, който сам е на 68 години, пледира за повече лична свобода в преценката на риска. "Най-рационално би било да подредим тази пандемия до останалите опасности и болести, с които живеем. В рамките на работата ми постоянно виждам хора, които съвсем съзнателно са избрали да живеят рисковано. Това е техен избор - да живеят както искат, стига, естествено, да не застрашават останалите. Затова казвам: Живейте си живота, докато го имате."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Ако успееш да дадеш разумен и валиден отговор може да изкараш много пари. За съжаление може само да предполагаме защо някъде се получава така, а на други места друго яче. Една от причините може да са били по-ранните мерки.

                            Тука в региона Гърция и ние се разминахме леко, Сърбия и Румъния имат повечко заразени. Като цяло Източна Европа го прекарва по-леко от Западна.

                            Причините може да са доста и различни:
                            1. БЦЖ-то.
                            2. По ранни мерки. Примерно ние откриваме първия си случай по-късно от Сърбия, но затваряме по-рано. А Гърците пак блокираха доста яко в началото. Докато в Италия, Испания, УК, САЩ хубаво изчакаха да се разпространи чак тогава взеха да се сещат че така не може.
                            3. По-възрастно население в Западна Европа спрямо Източна.
                            4. По-гъсто населени в Западна, спрямо Източна.
                            5. Южните народи все се прегръщат и целуват на виждане и довиждане.

                            Няма как да знаем защо така се развива. Може и да узнаем след време.
                            Чакай пак да ти опонирам, щото говориш на ангро, както и всички нас по темата де, с тази разлика, че ние, тулупите, бяхме прави, а вие, апокалиптиците, се наакахте брутално, та още мирише. Цитирам:

                            Причините може да са доста и различни:
                            1. БЦЖ-то - А в Русия, там нямат ли БЦЖ
                            2. По ранни мерки. Примерно ние откриваме първия си случай по-късно от Сърбия, но затваряме по-рано. А Гърците пак блокираха доста яко в началото. Докато в Италия, Испания, УК, САЩ хубаво изчакаха да се разпространи чак тогава взеха да се сещат че така не може - а Беларус? Или те са мръсни комунисти? И какви мерки взехме спрямо гастарбайтерите - нула, ма не пламнахме, ерго мерките бяха нонсенс на квадрат
                            3. По-възрастно население в Западна Европа спрямо Източна - факт, и точно щото хората умират, затова и не следва дда се обръща внимание на тази гъша хуйня
                            4. По-гъсто населени в Западна, спрямо Източна - относително понятие, да не говорим, че от регион до регион има огромна разлика. Русия е с много ниска гъстота, а уж пламнала. Исландия, дето е с 3-ма души на квадратен километър е с горе-долу подобна бройка на нс, дето сме с 20 пъти по-голяма гъстота на населението
                            5. Южните народи все се прегръщат и целуват на виждане и довиждане - факт, ма що в Португалия бройките са много малко на фона на една Великобритания, където са доста по-студени, да речем?.

                            Та с две думи - гъша хуйня и голяма измама, странното е, че все още има хора, които отчаяно бранят тезата с ковида, но то е казано - не хвърляй бисери на прасетата. Та ето един бисер - предполагам, че е комунист:


                            Хамбургският съдебен лекар Клаус Пюшел, който е провел над 200 аутопсии на хора, починали след зараза с коронавирус, остро критикува обществения дебат в Германия за разразилата се пандемия. "Следейки статистиката за жертвите, хората си мислят: "Ужас, вирус-убиец! Аз съм следващият". Ние като общество в такава степен сме се вторачили в жертвите, че всички са обзети от страх и паника", казва експертът пред германския "Ди Цайт".

                            "Стига само лоши новини"

                            Пюшел, който ръководи Института за съдебна медицина към Университетската клиника в Хамбург, е особено притеснен от отношението към възрастните. "Старите хора имат нужда от близките си. Имат нужда те да са до тях, до леглото им. Особено когато са тежко болни", казва медикът, но същевременно подчертава, че, според него, закрилата на възрастните не бива да се поставя над потребностите на всички останали. "Още повече, че от медицинска гледна точка е просто невъзможно да искаме да спасим всички", казва лекарят. На базата на проведените от него над 200 аутопсии на жертви на коронавируса Пюшел твърди, че всички те, без изключение, са имали тежки предишни заболявания.

                            Медикът съветва в дебата за епидемията да се обръща повече внимание на положителните новини: "Да, когато този вирус проникне в дом за възрастни и болни хора, винаги се стига до жертви - това е факт. Факт е обаче също така, че повечето все пак оцеляват. Затова ми се иска да чуваме не само лошите неща".

                            "Живейте си живота"

                            Пюшел, който сам е на 68 години, пледира за повече лична свобода в преценката на риска. "Най-рационално би било да подредим тази пандемия до останалите опасности и болести, с които живеем. В рамките на работата ми постоянно виждам хора, които съвсем съзнателно са избрали да живеят рисковано. Това е техен избор - да живеят както искат, стига, естествено, да не застрашават останалите. Затова казвам: Живейте си живота, докато го имате."
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Както винаги тотално не си в час. Типично за палячовците неофашисти

                              750 млрд. са от бюджета на ЕС, от които 500 млрд. са грантове, т.е. безвъзмездна помощ. И 250 млр. нисколихвени кредити, ама не от банките, а от специален фонд създаден от ЕС.

                              Ти изобщо следиш ли какво се случва. Това е инвестиционен форум и повечето хора са наясно на какво дередже са европейските банки и какво съответно се случва с акциите им през последните 10 години.

                              Нещо забелязвам, че дори хора, които преди 2-3 години се връзваха на фашугите сега се отдръпват от вас. Май доста преиграхте с глупотевините и вече дрънкането на глупости се обръща срещу вас

                              Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                              Дебелоока ЛЪЖА!



                              750 милиарда заеми само от ЕС. После и останалия свят.
                              Откъде? От банките. Ще се връщат с проценти. Или твърдиш, че банките няма да си ги искат?
                              А парите на банките са електронен въздух под налягане. То ест от нищото ни превземат финансово, политически и социално.

                              Ей, идиотията на соросоидчетата край няма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Остави го Колорадо.Защо не пламна Рим?Който е един от най-посещаваните градове в света от туристи.Включително китайци.И с многобройно население.А и в самата Ломбардия повечето жертви са в Бергамо и околностите.Не в Милано.Има си някаква причина за високата смъртност в Бергамо.
                                Смъртността там е в пъти по-висока процентно спрямо населението,отколкото навсякъде другаде по света.Има си някаква специфична причина за това.
                                Ако успееш да дадеш разумен и валиден отговор може да изкараш много пари. За съжаление може само да предполагаме защо някъде се получава така, а на други места друго яче. Една от причините може да са били по-ранните мерки.

                                Тука в региона Гърция и ние се разминахме леко, Сърбия и Румъния имат повечко заразени. Като цяло Източна Европа го прекарва по-леко от Западна.

                                Причините може да са доста и различни:
                                1. БЦЖ-то.
                                2. По ранни мерки. Примерно ние откриваме първия си случай по-късно от Сърбия, но затваряме по-рано. А Гърците пак блокираха доста яко в началото. Докато в Италия, Испания, УК, САЩ хубаво изчакаха да се разпространи чак тогава взеха да се сещат че така не може.
                                3. По-възрастно население в Западна Европа спрямо Източна.
                                4. По-гъсто населени в Западна, спрямо Източна.
                                5. Южните народи все се прегръщат и целуват на виждане и довиждане.

                                Няма как да знаем защо така се развива. Може и да узнаем след време.

                                Коментар

                                Working...
                                X