IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Явно са платили на Цибалаб да ми изкарат положителна проба. На мене за сега и една стотинка не са ми платили, но ще се радвам ако кажеш как да си взема парите

    Дай имейл на лични да ти пратя Covid-19 справката



    Аз да кажа на Мони /Money/ как да си вземе парите? Моля ти се. Ама май много ви прекарват. Като гласувате за Евровизия пак ли не лпащат?
    Всъщност аз ти завиждам. Намерил си начин либерастки пари с лекота да се леят към теб и ти просто трябва да подкрепяш пр. Black Lives Matter, нещо което теб разбира се ни най малко не те интересува. Но все пак си има задължения. Ех, само да не беше този Тръмп.
    Last edited by vikhunter; 22.06.2020, 22:17.

    Коментар


    • Явно са платили на Цибалаб да ми изкарат положителна проба. На мене за сега и една стотинка не са ми платили, но ще се радвам ако кажеш как да си взема парите

      Дай имейл на лични да ти пратя Covid-19 справката


      Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Ами няма поражения по белия дроб. Как да има като тия дето ти плащат са те накарали да се пишеш болен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Тоя май и той си е мислел, че такова животно няма.

        Дано не го е натресъл и на близките си.
        https://www.segabg.com/hot/category-...st-za-covid-19
        Селена, това го писах рано сутринта, нали не мислиш, че такава новина би останаала некоментирана до 17.00 ??
        Четете бре хора, в страниците назад има интересни коментари
        Даже и аз като Груйо мисля, че от стимулантите е, може да е свръхреакция на имунитета на много здрав човек.
        Или пък стимулантите компрометират имунната система, нищо чудно, могат да я объркат, то с толкова химии ....
        А може и да е имал близък контакт със заразена жена/мъж без симптоми.
        Last edited by hazard; 22.06.2020, 22:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Отново личностни заяждания. Въобще можеш ли да водиш някакъв разумен диалог, или си тука само да избиваш комплекси. Искаш да намекнеш колко си велик и смел и със силен характер, а всъщност простееш отвсякъде.
          С гербаджии и партийци диалог не водя.Такива ги презирам.Никой не длъжен тука да ти търпи простотиите на тема политика и вирус.Сто пъти ти казах като те е страх изчезни от форума и отивай в бункера.За пръв нпът виждам такъв истерясал екземпляр който така да се страхува от смъртта.Е ще умреш и ти все някой ден не си безсмъртен.По цел ден само простотии

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Тая тежка депресия му я причиняват такива ливади като тебе.Не знам някой разболял се от грип да е получил тежка депресия.Наплашихте слабохарактерните хора до смърт.
            Отново личностни заяждания. Въобще можеш ли да водиш някакъв разумен диалог, или си тука само да избиваш комплекси. Искаш да намекнеш колко си велик и смел и със силен характер, а всъщност простееш отвсякъде.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Тая тежка депресия му я причиняват такива ливади като тебе.Не знам някой разболял се от грип да е получил тежка депресия.Наплашихте слабохарактерните хора до смърт.
              Настанаха времена да те е страх да настинеш!

              Коментар


              • Тоя май и той си е мислел, че такова животно няма.

                Дано не го е натресъл и на близките си.

                https://www.segabg.com/hot/category-...st-za-covid-19
                Last edited by mibova; 22.06.2020, 18:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Аз също чувствах умора, а и тъкмо ми просветна и хванах обикновен грип с хрема и т.н. както си знам. Така че на практика цял месец не бях съвсем на себе си. Мисля, че имунната ми система беше отслабнала.

                  Иначе си направих снимка на белия дроб и лекарите казаха, че нищо проблемно не се вижда


                  Ами няма поражения по белия дроб. Как да има като тия дето ти плащат са те накарали да се пишеш болен.

                  Коментар


                  • Аз също чувствах умора, а и тъкмо ми просветна и хванах обикновен грип с хрема и т.н. както си знам. Така че на практика цял месец не бях съвсем на себе си. Мисля, че имунната ми система беше отслабнала.

                    Иначе си направих снимка на белия дроб и лекарите казаха, че нищо проблемно не се вижда

                    Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                    Ако белия дроб е засегнат се получава фиброза на белия дроб, съответно капацитета на му намалява с 20-30% и съответно се уморяваш по-лесно. Още от март се знае за този дълготраен ефект и го коментираха за висока бройка излекувани (били в болницата с по-сериозни симптоми). Някъде 20-30% от тази пациенти оставали с него. Дишаш като Дарт Вейдър.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Явно съм го хванал съм го в края на феруари. Бях в Лондон, което си е епицентър на заразата

                      Еми аз го взех насериозно доста от рано и доста се пазих, защото ми беше ясно, че град като Лондон е силно рисков. Мих си ръцете по 20 пъти на ден ама не носих маска и си щъках съвсем нормално, както всички други тогава

                      Е аз нали ти казах че зад тая гад стои Бог и че за когото е предназначен ще го намери ако ще в бункер да се крие и да се мие по 100000 пъти на ден...

                      Коментар


                      • Много яко! Прати му поздрав от чичо Мишо

                        Ще ритаме задниците на робовладелците и Конфедерацията с него. А така!

                        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Може се пази, ама вероятно е посещавал без дистанция сбирките на BLM...да му е за урок

                        Майтапим се ние, ама тая сутрин моя 8г убосник воистина ме втрещи, не помня по какъв повод, ама изтърси Black Lives Matter...при което аз
                        Баси либерастките телевизии и у нас дето ще ми деформират детето.

                        Разбира се веднага взех мерки и му бе набито че се е объркал, сега и на сън да го питаш ще ти отговори че се произнася Black Lies Matter

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          Имам приятел, на който се появиха сиптоми (много висока температура). Понеже се познава с шефа на болницата, звъннал му е директно на него. Получил е инструкции да отиде в болницата, за да му вземат проба, и след това да се върне в къщи и никъде да не излиза, докато не се разбере резултата от пробата.

                          За щастие пробата се оказва отрицателна, но два дена приятеля ми е бил в къщи в тежка депресия, представяйки си всичко най-лошо, което може да се случи. Това по негови думи.

                          Та от този случай има следните поуки:
                          1. Явно никой няма да ви приеме в болницата, ако вече не сте се сдобили с двойно пневмония и респираторни проблеми.
                          2. Това двудневно изчакване можеше да се окаже фатално, ако приятеля ми се беше оказал позтивен, и беше приет в болница с голямо закъснение.
                          3. Стреса и депресията, в която явно изпада всеки, който повиши по някакъв начин температурата си.

                          ПП: Приятеля ми беше от хората, на които не им пукаше за вируса. Той също се бъзикаше, че било дребно и безобидно грипче, и освен това беше доста по-млад от мене (някъде около 40 годишен). Въпреки това си призна, че когато е вдигнал висока температура, е започнал да мисли за смърта, и така цели две денонощия. Докато ми разказваше, се смееше, но си призна, че това са му били двете най-кошмарни денонощия в живота.
                          Тая тежка депресия му я причиняват такива ливади като тебе.Не знам някой разболял се от грип да е получил тежка депресия.Наплашихте слабохарактерните хора до смърт.
                          Last edited by X_Y; 22.06.2020, 17:37.

                          Коментар


                          • Явно съм го хванал съм го в края на феруари. Бях в Лондон, което си е епицентър на заразата

                            Еми аз го взех насериозно доста от рано и доста се пазих, защото ми беше ясно, че град като Лондон е силно рисков. Мих си ръцете по 20 пъти на ден ама не носих маска и си щъках съвсем нормално, както всички други тогава

                            Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Ти па къде го хвана? Уж се пазиш.

                            Аз си направих някакъв съмнителен тест за анти-тела - отрицателен. Ама не я ясно колко може да им се вярвам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Грую единствената причина толкова без капка на съмнение да сипеш такива бодряшки коментари, които очевидно не се потвърждават от никъде където това се е разпространило свободно е че така сам се успокояваш. Няма лищо лошо в успокоенито в сляп оптимизъм, стига да не влияе на поведението, което да вдига риска. Защото ако си минал 40 години, дори и без да имаш никакви други заболявания, коронавируса представлява по-голяма заплаха за живота ти, от всичко което си срещал до момента. Е освен ако не си падаш по екстремни спортове. Но дори и при доста от тях риска е всъщност по-нисък.
                              Ха ха ха Равновестко имаш ли връзка с кораба майка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Тъни мъни един колега беше забранил да го питат къде да седнат за какво да се хванат и какво да ядат

                                Наздраве, Пеше!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X