IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение
    Mateev ти ли беше човека дето щеше да вкарва зимата пчели в халета и да рисува по стените на халето цветчета да лъжели пчелите, че има паша? Това какво IQ може да го роди като идея?

    тц, не е достатъчно -

    Коментар









    • Коментар


      • Mateev ти ли беше човека дето щеше да вкарва зимата пчели в халета и да рисува по стените на халето цветчета да лъжели пчелите, че има паша? Това какво IQ може да го роди като идея?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от salaga Разгледай мнение
          Вече никой не се разболява от добрия прост стар грип.
          Къде изчезна?
          Искам да чуя мнение от специалиста по заразни болести Матеев.
          Ми евроатлантически ценности.продаваш препарат против колорадски бръмбар две три години после съшото в нова опаковка ио с друго има малко реклама и цената по две.Ето за това няма да боледуваме от обикновен грип.Евтино е лечението време е да се оскъпи.Кво е тва ше ми се лекувате за 50 лева..и ше ми се разболявате веднъж на 10.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            Аз обаче имам. Грип. Или Ковид. Или и двете. И други инфекции. Обаче никой не се панираше, никой не изнасяше ежечасно по медиите данни колко са се заразили, колко са умрели....
            Щото Матеевци нямаха заповед от Сорос.
            Щото нямаше задръстени болници и морги из Европа

            Ако имаше тогава някъде из Европа задръстени болници и морги пак щеше да има рев по медиите. Но 50% отгоре не успяват да ги задръстят - 200-300-500% процента успяват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от salaga Разгледай мнение
              Вече никой не се разболява от добрия прост стар грип.
              Къде изчезна?
              Искам да чуя мнение от специалиста по заразни болести Матеев.
              Когато лутерите стигнат до Габрово на всеки му идва акъла. Сега са далеч в Сиатъл и Портланд. Хайде направиха република в 9 квартала като огладнеят каква посока ще хванат? Напитките и бисквитите с опиат дето им ги раздават са до време.

              Паник партията е полезна точно с упоритоста си понеже тези които са главните кули... не са се усетили, че карайки глашатайте тук да пишат, всъщност само поддържат жарта. И вместо да печелят информационната война те само я губят. Ако се бяха усетили преди месеци да спрат да пишат, цялата тема щеше отдавна да е в 29-та глуха и никой нямаше дори да я отвори.
              Last edited by alex1001111; 28.06.2020, 18:54.

              Коментар


              • Вече никой не се разболява от добрия прост стар грип.
                Къде изчезна?
                Искам да чуя мнение от специалиста по заразни болести Матеев.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  Наистина си го написал просто. Ама много просто. Какъвто ти е багажът.
                  И наистина прости хора нямат обяснение за голямата смъртност през януари 2017та.

                  Аз обаче имам. Грип. Или Ковид. Или и двете. И други инфекции. Обаче никой не се панираше, никой не изнасяше ежечасно по медиите данни колко са се заразили, колко са умрели....
                  Щото Матеевци нямаха заповед от Сорос.
                  Смъртността през 2017 е около 30% по-висока от средната за този период. Ако Ковид се разпростре смъртността ще е 300% по-висока

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение



                    Сам си задаваш въпроси, и сам си отговаряш. Да не кажеш после, че те обиждам.

                    Да, отговорът наистина е, че не може прости хора да имат разумно обяснение за сложнни проблеми. Например да повтарят една и съща статистика като папагали, забравяйки, че статистиката е информация от бъдещето, но те в простащината си да искат действия от миналото, когато все още не се е знаело каква ще е статистиката. Опитах се да го напиша просто, за да го разбереш.



                    Наистина си го написал просто. Ама много просто. Какъвто ти е багажът.
                    И наистина прости хора нямат обяснение за голямата смъртност през януари 2017та.

                    Аз обаче имам. Грип. Или Ковид. Или и двете. И други инфекции. Обаче никой не се панираше, никой не изнасяше ежечасно по медиите данни колко са се заразили, колко са умрели....
                    Щото Матеевци нямаха заповед от Сорос.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Без значение каква е реалната клинична обстановка,
                      от днес логически бройките трябва "статистически" да паднат на 40-80 заразени на ден, до есента,
                      хем народа няма да се отпуска, хем икономиката ще заработи повече (повече приходи),
                      хем здравните пари ( от пътеки, тестове) ще се усвояват.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                        Ок, но не мисля да лежа и на кълката, че ще се разболеят 7 000 000, от които 50 хиляди ще дадат фира!
                        Това всъщностт е по-вероятно. Не много вероятно, но по-вероятно от твоя сценарии. Особено ако не е само за една година

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                          Ок, но не мисля да лежа и на кълката, че ще се разболеят 7 000 000, от които 50 хиляди ще дадат фира!
                          Ти слагаш ли си колан, когато караш лека кола?
                          И ако не си го слагаш, смел ли си или си глупав?
                          А ако го слагаш, разумен ли си или си апокалиптик?

                          Та те така стоят нещата и с коронавируса. Може ти да си внимателен, но друг волно или неволно да ти изиграе курвенски номер. От там болница, и в някакъв процент от случаите - гушване на букета. Какво да се прави - статистика. И след като го гушнеш, ти е все тая лекарите какво ще впишат като причина за смърта. Най-тъпото за близките ти обаче ще е, ако впишат и придружаващи заболявания, а разни олигофрени по форумите започнат да се подиграват с тези придружаващи заболявания.
                          Last edited by Mateev; 28.06.2020, 16:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            1% ти е грешката в тестовете. Ако направиш тези тестове в популация в която никой не се е срещал с вируса пак ще ти излезе 1%. Та не лежте на тази кълка
                            Ок, но не мисля да лежа и на кълката, че ще се разболеят 7 000 000, от които 50 хиляди ще дадат фира!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              Браво! Управляващите разчитат точно на такова мислене сред населението - кво значение има от кво е умрял, като може да го пишем от Ковид. Те затва от 1% с антитела в България, умряха 200 баби с множество придружаващи заболявания. Дето се казва - "и ний сме дали нещо на света," дайте ги сега тия пари да си ги разпределим!
                              1% ти е грешката в тестовете. Ако направиш тези тестове в популация в която никой не се е срещал с вируса пак ще ти излезе 1%. Та не лежте на тази кълка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Какво значение има как някой нарича причината за дадена смърт, дали ще е със вирус или от вирус все тая.
                                Браво! Управляващите разчитат точно на такова мислене сред населението - кво значение има от кво е умрял, като може да го пишем от Ковид. Те затва от 1% с антитела в България, умряха 200 баби с множество придружаващи заболявания. Дето се казва - "и ний сме дали нещо на света," дайте ги сега тия пари да си ги разпределим!

                                Коментар

                                Working...
                                X