IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ново 20:

    Пациент в Китай със съмнение за бубонна чума

    https://www.actualno.com/world/nova-...s_1478598.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Това е последната налична статистика за смъртност по възрастова група.
      Равновестко не бъди наивен и не вярвай на откровени лъжи наречени стъкмистика.Могат да ти изкарат всякакъв резултат какъвто решат..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Бог реши аз да живея и аз му благодаря за това

        Ама това не значи да не се носят маски и се отнасяме така лежерно. Моите родители и двамата са на по над 70 и живеят в София...
        Разбира се.Всеки трябва да се държи отговорно спрямо близките си хора и да не води рисков начин на живот..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Ама 170 не знаят че са заразени щото нищо им няма.Другите 10 имат сополи и те така.Осъзнайте и приемете че всеки от нас ще има лична среща с вирусът и кой кого.Осъзнай че си смъртен и рано или късно смъртта ще дойде.Никой не може да си удължи живота..Бог е този който решава кой колко
          Бог реши аз да живея и аз му благодаря за това

          Ама това не значи да не се носят маски и се отнасяме така лежерно. Моите родители и двамата са на по над 70 и живеят в София...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Ами защото са се заразили много по-малко за това. Грипът минава през всички, защото хората не се плашат от него и не се пазят. А от корона поне до скоро се пазиха. Това не означава че следващите месеци няма да умрат едни 20 000 човека от корона, ако се продължава с това безгрижие
            Откъде това търпение да се обяснява на тролове и “интелектуално предизвикани” хора? Браво за търпението

            Лично аз не виждам смисъл да се обяснява. След по-малко от месец ще го наблюдаваме емпирирчно в България

            Така или иначе мерки няма да се взимат...
            Last edited by Money; 05.07.2020, 17:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              И на мен не ми харесват, но не ме и стресират.

              Аз пък ги харесвам много. Голям брой хора не могат нищо убедително да кажат без да напръскат обилно със слюнки около себе си. И колкото по-убедителни са - толкова повече слюнки хвърчат. Да не говорим за тия с лошия дъх или развалените зъби. Маските тушират тия човешки качества доста успешно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Добрият стар грип се лекува дома за седмица с евтини лекарства.Но вече сме в новото цивилизационно време как така болест ще се лекува за 50 кинта>Я в болница 1200 кинта клинична пътека рушвети за докторите дарения за болницата...
                То тука 1200 е нищо пара я виж в сащ кви са цените за лечение на короната - почват от 70 000 зелени гущера и нагоре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Това звездите ли ти го нашепнаха или връзката с кораба майка е лоша
                  Това е последната налична статистика за смъртност по възрастова група.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

                    Е как се е "заразила" с ковид пък са й отказани тестове(демек как е разбрала от какво е болна)? Жалко за добрия старомоден ГРИП дето излезе от мода!
                    Добрият стар грип се лекува дома за седмица с евтини лекарства.Но вече сме в новото цивилизационно време как така болест ще се лекува за 50 кинта>Я в болница 1200 кинта клинична пътека рушвети за докторите дарения за болницата...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Да го кажа по друг начин. Ако човек познава да кажем 100 човека, на десет години ще има един починал от грип. От ковид обаче ако познатите му са под 45 години един от тях ще почине тази година. Ако са между 45 и 65 години ще починат 4 ако са между 65 и 75 ще починат 7 и ако са над 75 години цели 14 човека
                      Това звездите ли ти го нашепнаха или връзката с кораба майка е лоша

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Еми днес пак 180 заразени. От дугата седмица и по над 200
                        Ама 170 не знаят че са заразени щото нищо им няма.Другите 10 имат сополи и те така.Осъзнайте и приемете че всеки от нас ще има лична среща с вирусът и кой кого.Осъзнай че си смъртен и рано или късно смъртта ще дойде.Никой не може да си удължи живота..Бог е този който решава кой колко
                        Last edited by power grid; 05.07.2020, 17:00.

                        Коментар


                        • Ноември до март са месеците, когато човек е по-податлив на вируси и бактерии, поради липсата на слънце, студените температури, стоене в затворени помещения, по-малко приемане на плодове и зеленчуци.
                          Тоест - отслабен организъм.
                          Не е и без основание, това са някои причини за зимните епидемии от грип.
                          Можем да добавим и допълнителния стрес от загубата на финанси и/или опасността от заразяване.
                          Е, питам се, със циркулиращия Ковид наоколо, дали тогава хора, които сега нямат симптоми, тогава биха устояли на Ковида.
                          Второ, човек борещ се със грип (или вече излекуван) ще има още по-отслабен имунитет.
                          Трето, в болниците тогава сезонно се засилва приема на всякакви хора, а знаем как се осъществява контрола там.
                          Четвърто, защо да не приемем че, кашлящите/кихащите от грип, които обикновено не се изолират у дома, биха спомогнали за разпространението на Ковида в затворени помещения или при неспазване на 2 метра дистанция ?
                          Няма планове в автобусите, метрото, в учебните стаи, университетите да се осигури 2 метра дистанция от друг човек.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                            Няма нужда да си измислям погнусата от хората, лишили се по собствено желание от най-човешкото в тялото, лицето и ръцете, заради нищо и никакъв страх от смърт с вероятност 0.1-0.5 процента и то манипулирана от рептилите ака евреите.
                            А вие, така наречените хора, се отказвате в свинския си страх и от по-дълбоки характеристики на човека, Човека.

                            От онтологична, етична и естетична гледна точка това е Биг Фейл, на вас така наречените хора.
                            78-10 Седя и ти се чудя как може толкова грешно да ги схванеш нещата маските по принцип са средство срещу контрола !!!!


                            Ако работех в някоя фирма която пише софтуер са социален кредит на база лицево разпознаване или в под обалстите на нужните за такава система компоненти, AI (Artificial Intelligence) или дори за производителя на хардуера ( камерите )

                            Вероятно шефа ми щеше да ми плаща да ходя по форумите да разправям колко е зле да си със маска и да лобирам маските да са забранени по улиците

                            Понеже се опитваме да продадем системи за 100 милиони, цена а гражните като сложат една маска от няма и 40 цента системата не може да хване достатъчно геометрични точки на лицето за да разпознае някой и на база това да му дава или да му взима кредити


                            mWPCloud.com

                            Коментар


                            • Може наистина да има някакъв проблем с тея PCR тестове ..".Българска асоциация по патология"
                              https://bpa-pathology.com/covid19-pc...y-meaningless/


                              вътре има една препратка към една интересна статия от 2007 в Ny Тimes ....
                              https://www.nytimes.com/2007/01/22/health/22whoop.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                                Няма нужда да си измислям погнусата от хората, лишили се по собствено желание от най-човешкото в тялото, лицето и ръцете, заради нищо и никакъв страх от смърт с вероятност 0.1-0.5 процента и то манипулирана от рептилите ака евреите.
                                А вие, така наречените хора, се отказвате от свинския си страх и от по-дълбоки характеристики на човека.

                                От онтологична, етична и естетична гледна точка това е Биг Фейл, на вас така наречените хора.
                                Ако една маска поражда такива реакции на страх паника и ужас, ок не я слагай. И на мен не ми харесват, но не ме и стресират.. У хората може да има много по-страшни, неприятни и грозни неща от маската. Успокой се. А и Мона Лиза завинаги ще остане без маска.

                                Коментар

                                Working...
                                X