IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ,,и се усетиха в момента доста роднини в Италия, мисля, че един от изобретателите на карбогенната терапия е италианец и може би той е вдигнал алармата и е казал ,,Всъщност вашите роднини ги затриха докторите, а не болестта,,......тоест тия хора оставени на себе си имат по- голям шанс да оцелеят...,,

    . От 10-тата до 20- та минута

    https://youtu.be/ztzIGcwMu3M

    Какво ще кажат докторите в темата по въпроса за карбогенната терапия?


    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение



      Тук са отворени от два месеца, а JPMorgan не трябва да се слушат, защото не са специалисти в медицината.


      ПП. Направо сте смешни.

      Каква медицина, к’ви пет лева? Епидемологията е по-близо до иконометрията отколкото до медицината

      А хайде ти сега се сети защо като почнеш от 6 случая на ден за месец и половина стигаш само до 200 т.е. 33х нагоре

      Между другото тиквениците от един от софийските клонове на ОББ преди пет седмици дружно отиват на ресторант и после всичките осем човека болни от Ковид, целия клон...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

        Груич, чехите след като нямаха болен бая време, направиха масата с биричките. И ние можеше да сме така, ако нямахме пумпал на кормилото на държавата.
        Мен друго ме гложди - завода в Смолян - първо бяха около 100/700 положителни, 2 седмици по-късно - оздравели 90 (по спомен). Гришо - и той, 2 дена температура и толкова. Дали точността на тестовете наистина е 95%, включително при комбиниране на проби, където грешката идва от необходимостта от повече итерации? Или теста хваща нещо друго (някъде четох, че хващал някакви други микроби в гърлото, с помощта на които слизал надолу)? Смъртните случаи нарастват, но определено не са пропорционални на заразените. Или в западна Европа, в началото е имало наистина десетки пъти повече заразени, за разлика от тук?
        Нъцки, Тъпич, баш по време на пиенето си имаха ръст. За другото си прав - много въпроси и прекалено малко отговори, а и повечето отгвори не са лицеприятни за управляващите, без значение за кои управляващи говорим. та така
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Според регресията на JPM най-добрият predictor къде ще има ново избухване са отворените ресторанти, а не протестите

          https://twitter.com/gunjanjs/status/...692583426?s=21


          Тук са отворени от два месеца, а JPMorgan не трябва да се слушат, защото не са специалисти в медицината.


          ПП. Направо сте смешни.
          Last edited by perin; 14.07.2020, 17:05.

          Коментар


          • Учени откриха опасно антитяло в кръвта на пациенти с COVID-19
            изглежда май са открили причината за възпаленията и съсирването на кръвта. Има и някакъв недикамент за стопиране.
            https://novini.bg/zdrave/bolesti/608717

            Коментар


            • Според регресията на JPM най-добрият predictor къде ще има ново избухване са отворените ресторанти, а не протестите

              https://twitter.com/gunjanjs/status/...692583426?s=21

              Коментар



              • Лондон, 3 юни 2020 година.
                Click image for larger version

Name:	29174656-8383747-At_least_15_000_Black_Lives_Matter_protesters_gather_in_London_t-a-158_1591194872044.jpg
Views:	1
Size:	103.2 КБ
ID:	3626217




                Графики на ЮК от началото на "пандемията", до 13 юли.
                Click image for larger version

Name:	lond1.png
Views:	1
Size:	8.9 КБ
ID:	3626218

                Click image for larger version

Name:	lond2.png
Views:	1
Size:	9.3 КБ
ID:	3626219





                Минали са 40 дни, трябваше да имаме поне второ Бергамо.
                Това изглежда като доказателство, но не знам за какво - дали за липсата, към днешна дата, на опсано заразен и смъртоносен вирус в Лондон, или за вече изградения, посредством масови сбирки на хиляди здрави хора, колективен имунитет в този град. Това важи и за други метрополиси.
                Тук от няколко дни също се случват подобни сборища. Ако след две-три седмици болниците ни не наближат критичния си капацитет, но все още някой държи да се страхува от апокалипсис и защитава "мерките", вече ще го смятам за т*п като джапанка.
                Last edited by perin; 14.07.2020, 16:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Без да съм му фен, бих казал, че Цветанов също ще направи невъзможното, за да доближи по гласове т.нар. "балансьори" между двете основни партии в бъдещ парламент.

                  Мисля, че в някои моменти привлечените от него гласове могат да се окажат решаващи при важни гласувания. Интересно е как би гласувал като "отлюспен" и директно низвергнат (ако и да не одобрявам апартамент-гейт и въпросният му асансьор - сериозна ябълка на раздора...)
                  Ами ако го върнат в `ГЕРП и го сложат на мястото на бившият му началник?Старият бос го пенсионираха,да
                  живее новият бос на откачената държава.
                  Last edited by Grosss; 14.07.2020, 16:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Абе, я да питам, че тук имаше голяма дискусия - какво стана с Чехия? Нали си направиха коронапарти на Карлов мост и тук се чакаше бум - а, у, ужасТ и безумие? Ами оттогава минаха точно две седмици (щото нали адът идва след две седмици) и познайте какво - ми да, точно така, оттогава чехите имат само спад на заразените.
                    Груич, чехите след като нямаха болен бая време, направиха масата с биричките. И ние можеше да сме така, ако нямахме пумпал на кормилото на държавата.
                    Мен друго ме гложди - завода в Смолян - първо бяха около 100/700 положителни, 2 седмици по-късно - оздравели 90 (по спомен). Гришо - и той, 2 дена температура и толкова. Дали точността на тестовете наистина е 95%, включително при комбиниране на проби, където грешката идва от необходимостта от повече итерации? Или теста хваща нещо друго (някъде четох, че хващал някакви други микроби в гърлото, с помощта на които слизал надолу)? Смъртните случаи нарастват, но определено не са пропорционални на заразените. Или в западна Европа, в началото е имало наистина десетки пъти повече заразени, за разлика от тук?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      .......

                      Цветанов ряпа да яде. Бил е нещо във властта и като е разпределял баницата. Сега какво е?

                      Без да съм му фен, бих казал, че Цветанов също ще направи невъзможното, за да доближи по гласове т.нар. "балансьори" между двете основни партии в бъдещ парламент.

                      Мисля, че в някои моменти привлечените от него гласове могат да се окажат решаващи при важни гласувания. Интересно е как би гласувал като "отлюспен" и директно низвергнат (ако и да не одобрявам апартамент-гейт и въпросният му асансьор - сериозна ябълка на раздора...)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Забравяш, че и с месия вече пробвахме - това беше Царя, който щеше да ни оправи за 800 дни. Ами оправи човека, но не народа, а собствените си земи, и собствените си задгранични банкови сметки. Сега друг беден месия ли търсим, за да оправи себе си, а не народа.
                        Не търсим - споделям опасения че това ще се случи.
                        Ще заменим един палячо манипулатор на масата (тиквата) с друг сладко приказваш от който нищо не зависи.
                        И бойко го махат щото си повярва че нещо става от него.
                        Младите както позволят да ги излъжат това ще стане. Дано са по умни от нас като бяхме млади (скептичен съм)
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Абе, я да питам, че тук имаше голяма дискусия - какво стана с Чехия? Нали си направиха коронапарти на Карлов мост и тук се чакаше бум - а, у, ужасТ и безумие? Ами оттогава минаха точно две седмици (щото нали адът идва след две седмици) и познайте какво - ми да, точно така, оттогава чехите имат само спад на заразените. Е, разбира се, сега ще чуем стандартните глупости как щяло да е след още 2 седмици, пък след 2 месеца, пък есента и т.н. ми чекам да умрем, ма не и не, явно и при чехите не - от бирата ще да е. Аз не пия, жуля основно уиски, ма който си пие, зло не мисли, та наздраве
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • ДПС бяха първи, но някои хора имат амнезия и не помнят какво щеше да се случи през 2007, ако бяха отчели и гласовете от Турция, на които беше забранено да гласуват. И после ненадейно Меди Доганов обяви за порциите и се разви герП и разни недоносчета псевдопатриотари...

                            Но да не разводнявам темата - ша умиргаме ли, ама яко да умиргаме, щото на мен генералгоджи (ака Спасителя) ми е обещал и аз всеки ден чета трепетно новините в кенефа, докато си мисля за генералгоджи, и очакват да обявят, че съм умрял, ама нъцки - не ще и не ще, просташки народ ей, че и на протести ходи.

                            Ся, ще ви светна за далаверата като как герП ще манипулират бройките оттук насетне. Всички знаем, че системата у нас си има капацитет за брой тестове и той е макс 4500 бройки, ама тотален макс е това, даже и той е много. Обаче сега, с оглед на ходенето в малякия, което е важно като слънцето и водата за всеки роден селяндур в повече, хеле пък ако е мйекащ новософиянец, всичко се завърта супер. как става ли - ми много лесно - стандартен тест на един човек е 120-130 кинта, а на семейство (забележете) - 140-150 кинта на прИмоция. Пределно ясно е, че се прави общ бъркоч от 3-4-5 проби и на този общ бъркоч се лепва финалното положителен или отрицателен. После, после е лесно - или ги пишем всички здрави, или ги пишем всички болни, зависи каква е повелята на БХ. И всикчи са доволни

                            Гледайки днешните данни, но да изчакаме и тези до края на седмицата, е видно, че БХ засега натиска за ниски бройки на заразени, но да видим, да видим, с БХ никога нищо не се знае, а това така или иначе е пр грип с много тежки политически зависимости
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Баце е кукла на конци с голямо его и също толкова страхлив и една фасада. С оттеглянето на Ц. Цветанов и назначаването на каскета тотално изпадна в зависимост и е просто един медиен палячо.

                              Като пазвантин на ТАТО същия ,,селски хитрец,, и ще завърши като него. Тато го свалиха своите с поткрепата на Москва , Баце вече загуби подкрепата на Американците на ход са евро лицемерите.

                              Русофобията-Путинофобия ти е замъглила мозъка. Но това че живееш в чужбина също оказва влияние.
                              Е, аз не съм русофоб и няма как да съм, защото реално имам четвърт руска кръв и от малък съм откърмен с руски език и култура

                              Путинофоб — да. Ама то и в Русия има не малко такива

                              Не мисля, че това има много общо де

                              Цветанов ряпа да яде. Бил е нещо във властта и като е разпределял баницата. Сега какво е?
                              Last edited by Money; 14.07.2020, 09:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Може и да не го направи, но никой друг не би си и помислил дори да пробва
                                Баце е кукла на конци с голямо его и също толкова страхлив . С оттеглянето на Ц. Цветанов и назначаването на каскета тотално изпадна в зависимост и е просто един медиен палячо.

                                Като пазвантин на ТАТО същия ,,селски хитрец,, и ще завърши като него. Тато го свалиха своите с подкрепата на Москва , Баце вече загуби подкрепата на Американците на ход са евро лицемерите.

                                Русофобията - Путинофобия ти е замъглила мозъка. Но това че живееш в чужбина също оказва влияние.
                                Last edited by Todor Sabev; 14.07.2020, 09:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X