IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

    А не е ли за предпочитане да си гледаш кефа, без да си губиш времето с глупости? Подозирам липсата на цел зад тези безкрайни провокации, често пъти са лишени от елементарна логика, но ти си знаеш най-добре. Докъде я докара с магическата машина за фалиране на форекс бъкети? Замени я с машина за тролене?
    Роботите си търгуват вместо мене, и така времето ми е свободно да го използвам за доставка на удоволствия. Нямам финансови проблеми, никой не ми е шеф, мога да си правя каквото си поискам. Получавам голяма заплата, без да работя. Имам си директори, които да мислят вместо мене, и работници, които да работят за мене. Дивидентите си текат периодично. Какво повече може да поиска човек от този живот?
    Last edited by Mateev; 01.08.2020, 00:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Ако не беше политическата тема, щях да стоя в тази и да те громя, но оттатък ми се отвори много работа, че чак не насмогвам.
      А не е ли за предпочитане да си гледаш кефа, без да си губиш времето с глупости? Подозирам липсата на цел зад тези безкрайни провокации, често пъти са лишени от елементарна логика, но ти си знаеш най-добре. Докъде я докара с магическата машина за фалиране на форекс бъкети? Замени я с машина за тролене?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

        Защо "пак"?
        Досега не сме имали хиляди смъртни случая С коронавирус.

        Колко общо станаха умрелите С корона откакто започнаха да ги броят? Просто питам защото нещо не следя напоследък тези животрепещущи щабни числа.
        Защото при този вирус нормалното заразяване е 1 да зарязава 3. Тук явно има достатъчно разумни хора да се пазят и това число е намалено до1 да 1.3 За това и тук не се разпространява толкова бързо колкото в западна европа през пролетта.

        Но ако числото е над 1 то епидемията ще си продължи да се развива. А 1.3 не никак ниско число. На грипа е по-малко. И пак си стават грипни епидемии обхващи цялата държава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Ако един човек заразява по 1.3 както мисля че го изчисляват сега от щаба, ами пак ще стигнем до хиляди смъртни случаи.
          Защо "пак"?
          Досега не сме имали хиляди смъртни случая С коронавирус.

          Колко общо станаха умрелите С корона откакто започнаха да ги броят? Просто питам защото нещо не следя напоследък тези животрепещущи щабни числа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Не виждам към момента нито една причина, която да казвва че не съм прав.
            Казва го елементарната логика. Имам предвид тази на г-н Груев.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Бате, не ти ли омръзна да плямпаш едно и също до полуда, като пациент на свети наум? Все пак чест ти прави и го оценявам, че не си политическа писарушка на хранилка от герП като останалите апокалиптоси - хикс мана, Матейко, математика и т.н. Тема политика е повече от показателна за този пр грип... бъди здрав и се усмихвай повече
              Ако не беше политическата тема, щях да стоя в тази и да те громя, но оттатък ми се отвори много работа, че чак не насмогвам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oakley Разгледай мнение

                Сериозно ли сравняваш немските пенсионери с българските.Хахах Работил съм няколко години с германци и мога да ти кажа че 60 годишни ще направят повече лицеви опори от тебе. Тука чукнеш ли 60 ти слагат 2 стента и бачкаш няколко години докато...
                Всъщност ти правиш подобни сравнения и преекспонираш разликите, върху което акцентирах.

                Това, че си бачкал с германци, не означава, че познаваш всички фашаги или че имаш реалистична преценка. Статистиката го доказва. А лицевите опори индикират добро здраве в третата възраст толкова, колкото и рупането на вурстчета. Изобщо голяма каша...

                Коментар


                • Между другото точно троловете на ГЕРБ в момента се опитват да омаловажат вируса и епидемията. Или поне тролове, които са работили и за ГЕРБ. Ако трябва да предполагам, Бойко е решил че ще пада от властт и иска между временно да се заразят максимален брой хора. За да прехвърли проблема на Президента и служебното правителство. И след това да казва ето аз ви спасих, те ви избиха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Бате, не ти ли омръзна да плямпаш едно и също до полуда, като пациент на свети наум? Все пак чест ти прави и го оценявам, че не си политическа писарушка на хранилка от герП като останалите апокалиптоси - хикс мана, Матейко, математика и т.н. Тема политика е повече от показателна за този пр грип... бъди здрав и се усмихвай повече
                    Не виждам към момента нито една причина, която да казвва че не съм прав. Ако и след една година нищо особено не се е случило очевидно съм сбъркал. Но забавянето на заразата заради това че хората се пазят не премахва почти вертикалната част на кривата, просто я отлага във времето. Ако един човек заразява по 1.3 както мисля че го изчисляват сега от щаба, ами пак ще стигнем до хиляди смъртни случаи.

                    Което е просто тъпо да се допуска при положение че има огромни шансове да има ваксина до края на годината.

                    Коментар


                    • Бате, не ти ли омръзна да плямпаш едно и също до полуда, като пациент на свети наум? Все пак чест ти прави и го оценявам, че не си политическа писарушка на хранилка от герП като останалите апокалиптоси - хикс мана, Матейко, математика и т.н. Тема политика е повече от показателна за този пр грип... бъди здрав и се усмихвай повече
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Това което гледаме от два месеца в България е катастрофа на забавен каданс. По някое време тази катастрофа ще се ускори рязко. И ние даже няма да можем да хванем момента на ускоряване, защото капацитета ни за тестване е нищожен. Ще се хване катастрофата чак когато болниците рязко се напълнят и навсякъде има умиращи. Което може да случи буквално за седмица или две. Но тогава вече ще сме по стръмната крива. Няма да има спиране, няма е възможно никакво проследяване на болни, няма да е възможно никакъв контрол на ръста. И ще има ама какво стана, ама защо не направиха нещо. Ами защото българите са глупави като тъпани. И не само че са глупави ами и не схващат колко са тъпи.

                        Но в крайна сметка всеки народ може би си заслужава не само управляващите простаци, но и епидемиите.

                        Коментар


                        • Няма много заразени закото още сме в плоската част на кривата. По някое време вече няма да сме в нея, и тогава вече ще е много късно да се направи каквото и да било. Поне що се отнася до заразяването.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                            Средната продължителност на живота в Германия е с 5 години по-висока, отколкото в България. В процентното изражение броят на хората над 65 години е идентичен - 20%. Други предположения?
                            Сериозно ли сравняваш немските пенсионери с българските.Хахах Работил съм няколко години с германци и мога да ти кажа че 60 годишни ще направят повече лицеви опори от тебе. Тука чукнеш ли 60 ти слагат 2 стента и бачкаш няколко години докато...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                              Марияна Николова: В курортите ни няма нито един потвърден случай на турист с COVID-19
                              Вероятно защото не правят тестове по курортите ни. А и това е работата на министъра на туризма, да привлича туристи

                              Но най-вероятно болни от ковид няма.
                              Last edited by Артудиту; 01.08.2020, 02:03.

                              Коментар


                              • https://petel.bg/Mariyana-Nikolova--...VID-19__375638

                                Коментар

                                Working...
                                X