IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Сензационно твърдение: Шведският модел срещу К-19 бил най-успешен, статистиката го доказала!



    За мен не е много сензационно.
    Last edited by RUBLA; 02.08.2020, 16:15. Причина: Забранен линк!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
      Короната е страшно психично заболяване.
      Това сам ли го измисли или го прочете във фейсбук.
      г-жа Фирдевс.2015г.

      Коментар


      • Короната е страшно психично заболяване.
        Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          проветрявай си устата с други никовек, ако обичзш
          Като не ти харесва, направи си сайт, бъди си модератор и трии мнения и никове на воля. Докато спазвам правилата на този форум и модераторите тук не ме трият ще си пиша каквото си искам и ще се заяждам с мненията на който си искам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

            Това е нормален разговор. Да, водя този разговор задари мен, не заради теб. Дали го пиша към твоя ник или към някой друг ми е все тая.
            проветрявай си устата с други никовек, ако обичзш
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Взимай пример от Домусчиев, просто им се натрисаш.

              Това за тебе ли си го пишеш?

              Това е нормален разговор. Да, водя този разговор задари мен, не заради теб. Дали го пиша към твоя ник или към някой друг ми е все тая.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Може да казвам нещо ново за теб, ама на повечето хора изобщо не им пука за твоята личност. Включително и на мен. Това че ти си мислиш че всичко се върти около теб си е твоя заблуда. Когато пиша нещо в тази тема, не е заради теб, а заради мен. Както вече много пъти казвам прави каквото си искаш, като искаш протестирай за карантини, като искаш ходи доброволец в ковид отделения, като искаш ходи всяка вечер на дискотеки. Изобщо не е ме интересува. Когато обаче пишеш нещо в тази тема, се предполага че това не е искрено и лично, че хората които отговарят на твои постове не го правят, защото ти си им много интересен, а просто за завързване на разговор. Ако не можеш да приемеш тази истина, това пак си е твой проблем. И за него ме съмнява на някого да му пука, но може да послужи като тема за подигравки. Които пак не са свързани с теб като личност, а само като автор на даден пост.
                Взимай пример от Домусчиев, просто им се натрисаш.

                Това за тебе ли си го пишеш?


                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Що се опитваш да ми даваш акъл какво да правя?
                  Последно какво искаш?
                  Може да казвам нещо ново за теб, ама на повечето хора изобщо не им пука за твоята личност. Включително и на мен. Това че ти си мислиш че всичко се върти около теб си е твоя заблуда. Когато пиша нещо в тази тема, не е заради теб, а заради мен. Както вече много пъти казвам прави каквото си искаш, като искаш протестирай за карантини, като искаш ходи доброволец в ковид отделения, като искаш ходи всяка вечер на дискотеки. Изобщо не е ме интересува. Когато обаче пишеш нещо в тази тема, се предполага че това не е искрено и лично, че хората които отговарят на твои постове не го правят, защото ти си им много интересен, а просто за завързване на разговор. Ако не можеш да приемеш тази истина, това пак си е твой проблем. И за него ме съмнява на някого да му пука, но може да послужи като тема за подигравки. Които пак не са свързани с теб като личност, а само като автор на даден пост.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Боте, не ми дреме какво правиш. Ама наистина не ме интересува. Живота си е твой, здравето си е твое, решенията са си твои. И ти си носиш последствията от тях.
                    Що се опитваш да ми даваш акъл какво да правя?
                    Последно какво искаш?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Още един психар. На 3-ма "професионалисти" съм се подигравал аматьорче като теб ли ще ми казва какво да правя.
                      Аз съм направил повече.
                      Да искам от държавата глупости - искай си ти.
                      Медийната пандемийка изчезна от 1 месец - няма ковид, няма болни има само страх от протестиращите.
                      Къде отиде измисления штаб?
                      Боте, не ми дреме какво правиш. Ама наистина не ме интересува. Живота си е твой, здравето си е твое, решенията са си твои. И ти си носиш последствията от тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        На кое да се натреса? Не съм болен от измислената болест ковид. ....
                        Продължавай да си го повтаряш това, когато ти нахлюпят на главата шлема на интубиращия апарат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          Кое те афектира сега. Признай си пред себе си че ковид наисттина те притеснява, напррави там каквото смяташ за нужно да се предпазиш и искай от държавата да слага карантини. Вместо да се правиш на смел и да потискаш емоциите си.
                          Още един психар. На 3-ма "професионалисти" съм се подигравал аматьорче като теб ли ще ми казва какво да правя.
                          Аз съм направил повече.
                          Да искам от държавата глупости - искай си ти.
                          Медийната пандемийка изчезна от 1 месец - няма ковид, няма болни има само страх от протестиращите.
                          Къде отиде измисления штаб?
                          Last edited by bota156; 02.08.2020, 07:44.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Червенaта лампичка светна, тъй като голямата фармация ще бъде освободена от искове относно COVID-19

                            Ключовите части на клиничните изпитвания се пропускат, тъй като голямата фармация няма да бъде подведена под отговорност за нежеланите странични ефекти от прилагането на експерименталните лекарства.

                            Висш изпълнителен директор на AstraZeneca, вторият по големина производител на лекарства във Великобритания, каза пред Ройтерс, че неговата компания току-що получи защита от всички правни действия, ако ваксината на компанията доведе до вредни странични ефекти.

                            "Това е уникална ситуация, при която ние като компания просто не можем да поемем риск, ако след ... четири години ваксината прояви странични ефекти", казва Рууд Доббер, топ-изпълнител в AstraZeneca.


                            За повечето страни е приемливо да поемат този риск на раменете си, защото това е в техен национален интерес", каза Доббер и добави, че Astra и регулаторите правят безопасноста и поносимоста основен приоритет.

                            Що се отнася до САЩ, добре, що се отнася до правната рамка около ваксините, Американската администрация по храните и лекарствата (FDA) вече има закон, наречен Закон за обществена готовност и готовност за спешни ситуации (PREP), който предоставя имунитет на ваксиниращите компании, ако нещо се обърка.

                            Тия, големите, имат само права и печалба, задължения - не.
                            Лошото е, че тези на първа линия ще трябва да се ваксинират първи (доктори, санитари).
                            Естествено, няма шанс да се ваксинирам сега, тия се гъбаркат с нас.....
                            Че то за едно просто лекарство се изисква поне година време за тестване,
                            ама и тая индустрия стана като при пилетата, за 20 дена са угоени и готови за ядене .....

                            U.S. secures 300 million doses (!!!) of potential AstraZeneca COVID-19 vaccine
                            The United States has secured almost a third of the first 1 billion doses planned for AstraZeneca’s experimental COVID-19 vaccine by pledging up to $1.2 billion, as world powers scramble for medicines to get their economies back to work.
                            Tия май планират да ваксинират всеки гражданин, не стига че, са дебели и психясали хрупащи мутирала храна.
                            Click image for larger version

Name:	7677.jpg
Views:	1
Size:	87.0 КБ
ID:	3633986


                            Нидерландия е една от малкото страни, където маските не са задължителни на публични места.
                            Даже мислят, че действат противопоказно за Ковида.

                            Времето е най-големия съдник, няма страшно, ще разберем как е преминал Ковида през страни като Швеция, Беларус и Нидерландия, по някое време.
                            Last edited by hazard; 02.08.2020, 04:14.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              М да нито една от тези цифри не се е случила никъде другаде. нито голямото заразяване. Нито малкия процент разболели се, нито пък тази миниатюрна смъртност.
                              Но разбира се ти можеш да си вярваш че точно това нещо, което никъде го няма е точно това което е реално
                              не напровтив
                              в 95% от планетата земя статистиката е точно тази
                              ама точно!
                              моля, стига сочихте с пръст бергамо, лондон и ню йорк да не се окаже че и там статистиката е такава

                              Коментар


                              • Доста грамотен анализ на Ани Владимирова:

                                Стpеcът и cтpаxът от СОVІD-19 пpеляxа в яpоcтно желание за пpомяна
                                Last edited by Ender; 02.08.2020, 00:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X