IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

    О не. Аз имам предвид по-хард вариант.

    Сигурен съм че имат контролни групи за сравнение които заразяват без ваксина. Само при сравнение между ваксинирани и неваксинирани може да се докаже ефективността на келявите им ваксини за келавия им вирус.

    Е, аз искам да съм в групата на заразените неваксинирани.
    Ами следи сайтовете на обичайно заподозрените големи фармацевтични компании в Европа,
    те вечно търсят доброволци за своите продукти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Сакън! Не се нуждаем от доказателство, че си идиот.
      Еnder, ти и няколко други образа тука, само подмятате нещо тъпо, без стойност.
      Ами кажете нещо с поне две-три изречения, стойностно, изразете някакво мнение, дайте някоя информация, бъдете полезни.
      Ти не беше ли при политиката, не оцапвайте и тази тема с тролски дрязги.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

        Ами пропусна предложението на Астра Зенека със пробване на тяхната ваксина (макар, че това е друга тема),
        заразяват те с Ковид, слагат ти ваксината, 20 дена си под наблюдение и ти дават 2100 паунда ....
        О не. Аз имам предвид по-хард вариант.

        Сигурен съм че имат контролни групи за сравнение които заразяват без ваксина. Само при сравнение между ваксинирани и неваксинирани може да се докаже ефективността на келявите им ваксини за келавия им вирус.

        Е, аз искам да съм в групата на заразените неваксинирани.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение
          Ма ей богу направо ми се иска официално да се заразя с този нищожен вирус.
          Сакън! Не се нуждаем от доказателство, че си идиот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение
            Ма ей богу направо ми се иска официално да се заразя с този нищожен вирус.
            За съжаление никъде няма да го направят официално освен в контролните групи при изпитване на жалките им ваксини.
            Някой ако види такова предложение за доброволци за тестове, срещу заплащане разбира се, ще му бъда признателен да сподели. После ще ви разказвам как вървят нещата и дали съм умрял. В последния случай ще ви се обадя през спиритически медиум.
            Ами пропусна предложението на Астра Зенека със пробване на тяхната ваксина (макар, че това е друга тема),
            заразяват те с Ковид, слагат ти ваксината, 20 дена си под наблюдение и ти дават 2100 паунда ....
            Тая същата тяхна ваксина ще бъде задължителна за лекарите, а за хората над 60те ще е препоръчителна.
            Така че, рано или късно, ше опиташ ваксината (по принцип)
            Никога не съм си слагал ваксина за грип и боледувам веднъж на 5 год, по една седмица.
            Да, понякога през годините имаше силни вълни- африкански грип, друг грип, една седмица кашляне нон стоп и неставане от леглото, но минава.
            П.П.Едно просто лекарство има поне 1 година изпитания, две страници със странични явления,такива които се случват на 100, 1000 и 10000 души, а ваксината за Ковида няма и 6 месеца, бързане за пари ...
            И за капак, производителя на ваксината, не поема никакви искове после, представи си ...
            Last edited by hazard; 03.08.2020, 23:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Viva la revolución

              [ATTACH=CONFIG]n3634695[/ATTACH]

              първа и основна задача на всяка революция е 10 годишните да си стоят вкъщи
              https://www.youtube.com/watch?v=OyMA84-mowI

              На оръжие.

              Коментар


              • Ма ей богу направо ми се иска официално да се заразя с този нищожен вирус.
                За съжаление никъде няма да го направят официално освен в контролните групи при изпитване на жалките им ваксини.
                Някой ако види такова предложение за доброволци за тестове, срещу заплащане разбира се, ще му бъда признателен да сподели. После ще ви разказвам как вървят нещата и дали съм умрял. В последния случай ще ви се обадя през спиритически медиум.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                  Нахвърлях набързо едни данни, по-често общувам на английски, затова са така, но не виждам нужда да превеждам? Ако някой още има на планетата да не е разбрал за ползата от маските (да, знам, около 4-5 милиарда са тези) ето недвусмислена, конкретна информация по въпроса.
                  Добре де, на тая Територия, защо има толкова много хора дето мислят по аналогия и не виждат голямата картина, непълната чаша и Иванчо дето разкопал цялата нива да търси злато, матряла ли е лош или хора дето не им е работа се занимават с непонятни неща.
                  cyclop & ravnovesie нищо лично, вие не ста виновни, това знаете, това пишете ....
                  Едно дете на 12г ще сметне тези проценти, данни и друга суха информация, ама не е толкова лесно, логически, просто и закономерно.
                  Трети път го пиша вече.
                  Във проблема със Ковида са намесени поне двайсетина фактора, КОИТО оказват въздействие на развитието преди, сега и после.
                  От бързината и пълнотата на предприетите мерки през февруари, до проследяването на заразените, политиката на приемане в болниците, вида на лечение на (а)симптомните, генетиката, ваксинациите и гражданското съзнание на нацията, политиката за дистанция по публични места, правителствена медийна кампания относно превенцията, има ли в областа супер заразител и още десетки други показателя.
                  2+2 не е 4 в медицината.
                  Историята се повтаряла - грънци, нито мисленето на хората е същото, нито обстановката, нито процесите в държавите.
                  Но човекът си мисли, че на Земята има ред, грънци, хаоса е в основата.
                  За това им казват точни науки - математика, физика, астрономия, оптика.
                  Всичко друго не е точно, вероятно е.
                  Като за психологията, вероятността да предвидиш нещо е под 50%.
                  Last edited by hazard; 03.08.2020, 22:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

                    Абе не съм мислил, че ще го кажа някога, но точно на теб от все сърце ти желая да пипнеш вирусчето и после, ако си в съсътояние да пишеш, ще си поговорим пак за "целта на упражнението с истерията Ковид-19". Ама хубаво да го изкараш ти желая, с всички екстри!
                    Многобройните подобни изказвания говорят доста за психологическите нагласи на някои от наплашените. Аз ти пожелавам да не ти се случи никоя от хилядите по-лоши болести, за които не ти дреме и не си се карантинирал никога.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      ...От ваксини не се правят пари - вземат тук 2 милиарда вземат там два милиарда...
                      На всеки 3, или 4, или 6 месеца - предстои да видим точно - между три и десет милиарда дози, кой знае? - единична цена 30-50 долара/евро... Едни жълти стотинки, да напълниш океана догоре с тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vajvaj Разгледай мнение

                        Точно за това мнение е хубаво да го пипнеш, за да видиш колко е голяма мухата Защото ако се гърчиш като червей за глътка въздух, има шанс да разбереш, че мухата, седнала на гърдите ти е по-тежка от слона.. но здрав на болен и сит на гладен не вярва, нали?
                        който кълне него го хваща
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Замесмването на биг фарма в конспирация свързана с ваксина е просто смешно. От ваксини не се правят пари - вземат тук 2 милиарда вземат там два милиарда - това са жълти стинки. Пари се правят от продаване на лекарства за хронично болни, особено за тежко хронично болни. Ако има някои отрасъл който ще пострада най-силно от това че много болни хора ще загинат бързо това е биг фарма. Към момента от десете най-продавани лекарства 6 са за онкоболни 2 за сърдечно болни останалите две да кажем че не влизат в рисковите групи за вируса. Общо продажвите на тези 8 лекарства за миналата година са над 60 милиарда долара. Това е за една година. Вие си мислите че някой ще прави конспираци за милиард или два. Че те за повечето големи компании подобни суми ще минат като нещо допълващо, но нищо особено като приходи. В отчетите им най-вероятно ще ги пуснат някъде в средата на списъка за рпиходи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            И да им обясняваш, те соросоидчетата си гонят задачките. Пълвата е провал на учебната година, после масови лични и фирмени фалити и накрая комунизъм по сороски.
                            Viva la revolución

                            Click image for larger version

Name:	1807 Che.jpg
Views:	1
Size:	6.6 КБ
ID:	3634695


                            първа и основна задача на всяка революция е 10 годишните да си стоят вкъщи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение
                              Не отричам наличието на вируса, макар и там да имам съмнения.

                              Всичко останало покрай него е слон направен от муха. Със и заради нечии интереси.
                              Точно за това мнение е хубаво да го пипнеш, за да видиш колко е голяма мухата Защото ако се гърчиш като червей за глътка въздух, има шанс да разбереш, че мухата, седнала на гърдите ти е по-тежка от слона.. но здрав на болен и сит на гладен не вярва, нали?
                              При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                              Коментар


                              • Не отричам наличието на вируса, макар и там да имам съмнения.

                                Всичко останало покрай него е слон направен от муха. Със и заради нечии интереси.

                                Коментар

                                Working...
                                X