IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Пич кво става бе?Вече сме края на август и не сме измрели?Нали пророкуваше камари трупове кво стана?Срам случайно да имаш?
    За какво да ме е срам, че не се е случило нещо лошо ли. Ами не, не ме е срам за това. Предпочитам хората да са предпазливи и да не мрът, отколкото да не са и да мрът. Между другото още нищо не се е разминало - https://covid19.healthdata.org/bulga...aths&tab=trend

    Просто си намалиха очакваните смъртни случаи от 4000 до края на ноември до 2000.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
      Признавам, че дори на мен, отявлен първоапостол на коронапандемията, цялата работа напоследък почва да ми изглежда 99% нищо. И точно да си изгоря тържествено маските и да ударя тъпана, видях поредното видео в ютуб. Та пак почва леката паника. https://www.youtube.com/watch?v=bUfuF3Il4ik Този човек не е медицински доктор, но работи в системата на здравеопазването в Англия, и от началото следи подробно и анализира информацията. Ето какво е систематизирал накратко, от различни изследвания, има линкове във видеото му.
      Първо, "асимптоматичните" за които си отслушахме, както и предполагах, са основно "предсимптоматични", а действително асимптоматично прекарващите заболяването при възрастните са около 15%, при децата около 28%.
      И второ, от действително асимптоматичните случаи, при едно изследване при 63% са открили увреждания в белите дробове. Също и други последствия при различен процент от случаите.
      Така че, доста от гадните работи, за които беше горе-долу ясно от няколко месеца, почват да се откриват и при различни изследвания, първо, че няма такава магия 50-60 % да са го изкарали, без да разберат, и второ, че и без симптоми, нанася поражения, някои от които трайни. Пфу.
      Ами да. Като няма видими резултати от "пандемията" сега соросоидчетата ще търсите скрити ефекти и за след 20 години. Безсимптомното изкарване било опасно. Че нали след ваксина има точно безсимптомно протичане на която и да е болест за да се изгради имунитет. То това е смисъла на ваксината.

      Коментар


      • модерна под благословията-патента на абус са надубчили най малко 50к тъмнокафяфи в илинойс и мичиган
        хвалят се за четвърта фаза на ваксината
        всички видяхме кво се случи с графиките на двете биг-биофарма-къмпъни
        аз лично очаквах "добрите новини" след 4 ноември
        но най вероятно за финалния дебат, ще имаме поне 500к "успешно ваксинирани"
        наздраве на сички дет се бяха оакали, ама май е време да излизате от дупките

        Коментар


        • Признавам, че дори на мен, отявлен първоапостол на коронапандемията, цялата работа напоследък почва да ми изглежда 99% нищо. И точно да си изгоря тържествено маските и да ударя тъпана, видях поредното видео в ютуб. Та пак почва леката паника. https://www.youtube.com/watch?v=bUfuF3Il4ik Този човек не е медицински доктор, но работи в системата на здравеопазването в Англия, и от началото следи подробно и анализира информацията. Ето какво е систематизирал накратко, от различни изследвания, има линкове във видеото му.
          Първо, "асимптоматичните" за които си отслушахме, както и предполагах, са основно "предсимптоматични", а действително асимптоматично прекарващите заболяването при възрастните са около 15%, при децата около 28%.
          И второ, от действително асимптоматичните случаи, при едно изследване при 63% са открили увреждания в белите дробове. Също и други последствия при различен процент от случаите.
          Така че, доста от гадните работи, за които беше горе-долу ясно от няколко месеца, почват да се откриват и при различни изследвания, първо, че няма такава магия 50-60 % да са го изкарали, без да разберат, и второ, че и без симптоми, нанася поражения, някои от които трайни. Пфу.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Доста неща си предпричал у форума, дето не са ставали. Ама не си спомням да си се срамувал после

            Постфактум е лесно да се говори, коментира и съди.
            Я да видим какво съм предрекъл и не е станало

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Тия 18 са за три деня и са умрели с корона вирус а не от корона вирус...
              Остави таз страшна болест = уикенда не мори ората, нито пък се заразяват.
              Да вземат да въведат само уикенди да има. И без това никой не работи
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Аз не съм предричал камари с трупове и затова не ме е срам...За разлика от вас мен не ме управлява нито Бай Оня нито телевизора още по малко комиците от шТаба.Аз от акъла си не се деля...и не губя връзка с реалността.
                Доста неща си предпричал у форума, дето не са ставали. Ама не си спомням да си се срамувал после

                Постфактум е лесно да се говори, коментира и съди.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Трупове има след като вече почнаха по 18 дневно да мрат.Сега е слънчево и зрънчево и българинът е оптимист ,но като стане хладно и гладно
                  и почнат по 50-100 дневно да мрат тогава ще видим истинският мащаб на заразата.
                  Тия 18 са за три деня и са умрели с корона вирус а не от корона вирус...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Ако имаше камара от трупове, ти щеше ли да имаш срам?

                    Питам за един приател тука?
                    Аз не съм предричал камари с трупове и затова не ме е срам...За разлика от вас мен не ме управлява нито Бай Оня нито телевизора още по малко комиците от шТаба.Аз от акъла си не се деля...и не губя връзка с реалността.

                    Коментар


                    • Зимата единственият кеф за пенсионерите е да се забият в пенсионерския клуб и цял ден на топличко да чукат карти ,шах или табла каква изолоция
                      и карантина?Ако ги изолираш по къщите пак ще изпукат само ,че от самота.

                      Коментар


                      • Заразността се задържа, но смъртността падна, медиците се научиха как да процедират, какви лекарства да дават.
                        Верно зимата нещата със грипа и короната ще се омажат, не предвиждам повече от 300 заразени и 10-15 умрели на ден,
                        но старите и болни хора да спазват дистанция и да носят N95 mask на публични места..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Пич кво става бе?Вече сме края на август и не сме измрели?Нали пророкуваше камари трупове кво стана?Срам случайно да имаш?
                          Трупове има след като вече почнаха по 18 дневно да мрат.Сега е слънчево и зрънчево и българинът е оптимист ,но като стане хладно и гладно
                          и почнат по 50-100 дневно да мрат тогава ще видим истинският мащаб на заразата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Пич кво става бе?Вече сме края на август и не сме измрели?Нали пророкуваше камари трупове кво стана?Срам случайно да имаш?
                            Ако имаше камара от трупове, ти щеше ли да имаш срам?

                            Питам за един приател тука?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              М даа с огромния си диаметър от 2 метра представлява със сигурност опасност застрашаваща живота на милиони.
                              Пич кво става бе?Вече сме края на август и не сме измрели?Нали пророкуваше камари трупове кво стана?Срам случайно да имаш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oldy Разгледай мнение
                                Asteroid heading towards Earth has 0.41 per cent chance of hitting planet, Nasa data shows...

                                Това е от преди малко. Вероятност като на Ковид. Защо още не сме се панирали
                                М даа с огромния си диаметър от 2 метра представлява със сигурност опасност застрашаваща живота на милиони.

                                Коментар

                                Working...
                                X