IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Ми не се задъхвам, купил съм си през февруари 20тина Р3 на Драгер, пропускат достатъчно въздух за нормално дишане. Предназначени са да се работи по цял ден с тях при запрашена обстановка. Пък аз си ги нося в магазина за по 30 минути.
    Тръгни по-бързо да вървиш и ще схванеш за какво говоря. Това е, когато го усещаш недостига на въздух. Този недостиг го има и в нормално положение на седящ в офиса, но не го усещаш. За този недостиг на кислород ти говоря, а не за големина на молекули и микроните на вирусите. Това са установили докторите и не е толкоз неразбираемо. Единственото спасение е да носиш на вирулентността на вируса, има хора с по-висок праг на товароносимост и по-трудно го хващат по презумпция. Не ги подминава, но трябва да го наплюят на голо десет гракнали срещу него заразени гневни контрольорки без маски от градския транспорт за това, че се вози гратис.
    Last edited by pinoccio; 24.10.2020, 07:36.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
      Вие се закачате, но наистина липсата на информация, осъзнаване и дисциплина при носене на маските е впечатляваща. Хората въобще си нямат идея какво става. После, "ама нали носят маски, пък пак се заразяват"? Гледам един колега, за около пет минути, поне 50 пъти си пипна маската при носа и устата. То я намества, то я попипва, направо тикове развил. Една лелка слиза от рейса, сваля маската, и хубаво си отърква с ръка носа и устата. Масово си ги свалят с пръсти вътре в маската, въобще, всичко е някаква бутафория. Ако няма кой ясно и многократно да обясни, какво, защо и как, то е ясно, че няма много полза от тия маски.
      Ти как си го представяш - да не пипаш маската. Нали я вадиш, нали я слагаш, държиш я по чанти и джобове. Или си имаш медицинска сестра-придружител, която я вади от чанта за трансплантации и ти слага маската като на хирург без ти самият да я докосваш? Ето тук е измамата, маската ти е наклепана с вируси при всички положения, ако ще само ластиците й да си слагаш. Да не говорим, че самите специалисти са разединени относно ползата от нея. Тя помага само ако някой се изхрачи срещу теб. Е, за това ли е маската и на закрито, и на открито, че и в мислите си?

      Коментар


      • Мъж влиза в такси и казва на шофьора

        - Извинявам се за силната миризма, току що си дезинфекцирах ръцете

        Шофорът отвръща

        - Няма проблем. От няколко дни съм изгубил обонянние.

        Коментар


        • Почти всички положителни резултати реално са фалшиви-положителни, казва д-р Майк Иидън, който е бившият шев на на научния отдел във Pfizer

          https://www.globalresearch.ca/chief-...c-over/5724753
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
            Ти цитираш само изследвания, които ти изнасят.
            Пропусна това в което 70% от заразените признават, че стриктно са носили маски.
            Кажи за ресторантите и дискотеките, дето не се носят маски.
            И за вечерния час на вируса.
            има мнения заради които те уважавам.

            да доразвием темата.
            стриктните носители на маски най-вероятно са били и ревностни критици на тия грешници без маските.
            възвишения им дух ги е карал да странят от тях. както и да извършват ритуални умивания на всеки кръгли 5 минути.

            и как тогава са се заразили?!
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              От какво, мислиш, се задъхваш? От мисълта да опердашиш съседката ли? Маската ти спира дишането, а какво филтрира - питай самия вирус.
              Ми не се задъхвам, купил съм си през февруари 20тина Р3 на Драгер, пропускат достатъчно въздух за нормално дишане. Предназначени са да се работи по цял ден с тях при запрашена обстановка. Пък аз си ги нося в магазина за по 30 минути.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                да не ти пука, ти нали си в Испания, така и така си захвърлила роднините си на произвала на олигофрените, дето сме останали тук - аман вече от фарисейщини!
                Роднините ми са при мен. Лоша карма трупаш. Изключително лоша карма ако си платен трол. Ако си обикновен глупак, то определено печелиш Оскар. Двама трима са ти конкуренция, но ти си ... перла в короната.

                Хайде марш сега пак в игнора.

                Коментар


                • Вие се закачате, но наистина липсата на информация, осъзнаване и дисциплина при носене на маските е впечатляваща. Хората въобще си нямат идея какво става. После, "ама нали носят маски, пък пак се заразяват"? Гледам един колега, за около пет минути, поне 50 пъти си пипна маската при носа и устата. То я намества, то я попипва, направо тикове развил. Една лелка слиза от рейса, сваля маската, и хубаво си отърква с ръка носа и устата. Масово си ги свалят с пръсти вътре в маската, въобще, всичко е някаква бутафория. Ако няма кой ясно и многократно да обясни, какво, защо и как, то е ясно, че няма много полза от тия маски.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    да не ти пука, ти нали си в Испания, така и така си захвърлила роднините си на произвала на олигофрените, дето сме останали тук - аман вече от фарисейщини!
                    Груец, в нашата убава хлебарница са пуснали рогчета-рапидки. Навиваш ги през маската и те влизат без да я сваляш. Не знам с боба как става. Холандците сигурно са измислили семе и са изпреварили ваксината.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Помислих си го и аз. То друго не остава. На ход е естественият подбор.
                      да не ти пука, ти нали си в Испания, така и така си захвърлила роднините си на произвала на олигофрените, дето сме останали тук - аман вече от фарисейщини!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Пак доводът, демонстриращ космическа гениалност. Маската не филтрирала вирусите, но спирала кислорода.
                        От какво, мислиш, се задъхваш? От мисълта да опердашиш съседката ли? Маската ти спира дишането, а какво филтрира - питай самия вирус.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                          Народ, който посреща 2-та вълна с маската от 1-та, не може да бъде унищожен!!!
                          Помислих си го и аз. То друго не остава. На ход е естественият подбор.

                          Коментар


                          • Народ, който посреща 2-та вълна с маската от 1-та, не може да бъде унищожен!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                              Имаше едно изследване, което обръщаше внимание на количеството кислород в кръвта преди маската и след маската. Оказа се доста сериозна разликата. Всъщност, от всичко казано, можете да си изберете какво да си причините - това е великото човешко достижение на днешния ден.
                              Пак доводът, демонстриращ космическа гениалност. Маската не филтрирала вирусите, но спирала кислорода.

                              Коментар


                              • Носенето на маска под носа със сигурност намалява лошия дъх, но едва ли помага за намаляване на заразата. А реално 90% от все пак носещите маски си я носят под носа. Цялата борба с пандемията в България е пълна бутафория. Няма нито едно нещо което да се спазва както трябва. А мерките които се приемат са същата бутафория. Всяка една действаща мярка се обезмисля от десетина други неща, които не са приети а без тях всичко е безсмислено.




                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X