IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя с мустака от Щаба сподели, че заведенията подаващи данни за ПСР са 185, влючително лаборатории, филиали и болници.
    И че на ден максимума им е 120 бройки.
    Та, новата златна мина е отварянето на филиал за тестване, по 130лв парчето е теста, здравната каса го плаща 300лв, ама ти ще направиш още два контролни теста, както и на цялото семейство.
    Ако няма клиенти, докарваш рано сутринта роми и им даваш по 50лв. на всеки.
    ​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Това не влиза в конфликт с демократичните принципи, защото нормалните хора са мнозинство, а идиотите - малцинство.
      За второто може би си прав, фейсбук все още има само 2.7млрд потребители.

      Но май не разбираш много от демократични принципи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Защото вероятноста да се появи астероид, който да унищожи живота на земята, е пренебрежимо малка. Освен това вече не сме беззащитини. Вече можем да следим орбитите на всички големи астероиди, и освен това имаме оръжия, с които да се защитим, като например да ги разрушим в космоса или им променим орбитата.
        Наздраве

        Коментар


        • Тази тема има и кандидат за Ковидов Фюрер.

          Забавно-закачлива идея е да се забрани на някои хора да говорят - аз съм набелязал няколко лъжливи овчарчета

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	viber_изображение_2020-10-12_16-44-58.jpg
Views:	1
Size:	47.7 КБ
ID:	3669964
            .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Който иска може да коментира ползата от носене на алуминиева шапка, вреда от 5G, чипирането с ваксини, несъществуването на вирус убил вече над 1 милион човека или това как маските не предпазват.

              Но за мен тези теми са единствено признак че хората, които ги подържат са някъде между полуидиоти и кръгли идиоти. А аз не обичам да общувам с идиоти.
              Аз съм съгласен. Ниската интелигентност и ефекта на Дънинг-Крюгер са основната причина за всичко лошо, което се случва до момента. Допреди една година такива хора-полуидиоти си живуркаха мирно и тихо, и не обезпокояваха никого с присъствието си. Останалите нормални хора не им обръщаха внимание, дори ги съжаляваха, но в общия случай не им пречеха те да живеят жалкия си непотребен живот.

              Сега с коронавируса обаче тези полуидиоти станаха движеща сила и основен фактор за силното и бързо влошаване на положението с епидемията, и тяхната простотия започна да води до силно завишен брой допълнителни жертви, за сриване на икономиката, и въобще - за влошаване на начина на живот на всички хора.

              Същите полуидиоти са и по протестите, където демонстрират простотията си, и си въобразяват, че това е някаква форма на "героизъм". Това обяче не може да продължава вечно. Време е обществото да намери начин да се защити от полуидиотите, които са основния виновник за всички беди в последно време.

              Трябва да се измисли нов обществено-икономически строй, в който на идиотите да им бъдат ограничени правата, да бъдат изолирани от обществото, и да не им се дава за в бъдеще да предизвикват иконимически или политически сътресения, плод на тяхната простотия и некадърност.

              Като за начало трябва да се забрани на полуидиотите да гласуват, да протестират, и да плещят глупости в публичното пространство. Това не влиза в конфликт с демократичните принципи, защото нормалните хора са мнозинство, а идиотите - малцинство.
              Last edited by Mateev; 30.10.2020, 13:50.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                1 милион.... стряскащо звучи, само дето е 0.125 промила от световното население, или около една стотна от процента. Сумарно за 10 месеца.
                Предполагам поне 2 пъти по-малко от загиналите при катастрофи и то преобладаващо млади хора.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Който иска може да коментира ползата от носене на алуминиева шапка, вреда от 5G, чипирането с ваксини, несъществуването на вирус убил вече над 1 милион човека или това как маските не предпазват.

                  Но за мен тези теми са единствено признак че хората, които ги подържат са някъде между полуидиоти и кръгли идиоти. А аз не обичам да общувам с идиоти.
                  Точно споменатите неща ти и други хора много често ги коментирате всъщност, за да можете да пропуснете да коментирате много други.
                  Да смесиш разни смехории с разумните аргументи е подмолен начин да дискредитираш вторите. И за капак систематично обиждате всеки, който е на противното мнение. Не става така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Който иска може да коментира ползата от носене на алуминиева шапка, вреда от 5G, чипирането с ваксини, несъществуването на вирус убил вече над 1 милион човека или това как маските не предпазват.

                    Но за мен тези теми са единствено признак че хората, които ги подържат са някъде между полуидиоти и кръгли идиоти. А аз не обичам да общувам с идиоти.
                    1 милион.... стряскащо звучи, само дето е 0.125 промила от световното население, или около една стотна от процента. Сумарно за 10 месеца. Дотук смъртността е колкото от обикновен грип, пак по данни от вездесъщата СЗО. Пък нали срещу грипа има и ваксини.
                    Last edited by Kildirim_Bei; 30.10.2020, 14:16.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Който иска може да коментира ползата от носене на алуминиева шапка, вреда от 5G, чипирането с ваксини, несъществуването на вирус убил вече над 1 милион човека или това как маските не предпазват.

                      Но за мен тези теми са единствено признак че хората, които ги подържат са някъде между полуидиоти и кръгли идиоти. А аз не обичам да общувам с идиоти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie

                        Невъзможността да се схване елементарно причинно следвствена връзка обаче е неоспоримо доказателство за ниско iQ
                        Коментарите на база личност от страна на имащите се за много умни успешно компенсират шумното мълчание по много от изказаните противни на тяхното мнение аргументи.

                        Ковидът ви е просто малко по-упорита болест, а мерките ви са единствено с култово-религиозно значение. Щеше да е забавно, ако не водеше до съсипване на света и ефективен психологически и икономически тормоз над населението, стигащ понякога до откровени извращения.
                        ​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Ами разликите са следните:
                          Най-важната разлика, която виждам от данните е, че като се затвориха болниците да лекуват само ковид, постигнахме най-ниската обща смъртност за периода през последните 5 години. Може би хората не искат да умират, за да видят какво ли аджеба ще стане с тоя ковид.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Хората определено мислят, успяха да надградят контролиран взрив на небостъргачи, до контролиран взрив на социална и икономическа система. Там прикритието беше самолети и арабски терористи, сега е "китайски" вирус.

                            Особенно изобретателни са във Франция, много ловко изкараха причина поради която войската е по улиците.

                            Една сутрин мнозина ще осъзнаят как това което уж имат вече не струва и хартията от която е произведено. Колко години труд в чужбина ще се изпари... Толкова ловко ви пързалят, че не ви се вярва.
                            Last edited by alex1001111; 30.10.2020, 12:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                              Хахаха, кажи сега, експерте, при толкова опасни астероиди, защо не построим подземни бункери за 7млрд души и да ги напълним с ориз и фасул? Ще има леки икономически затруднения, но поне ще си спокоен.
                              Защото вероятноста да се появи астероид, който да унищожи живота на земята, е пренебрежимо малка. Освен това вече не сме беззащитини. Вече можем да следим орбитите на всички големи астероиди, и освен това имаме оръжия, с които да се защитим, като например да ги разрушим в космоса или им променим орбитата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                                Хахаха, кажи сега, експерте, при толкова опасни астероиди, защо не построим подземни бункери за 7млрд души и да ги напълним с ориз и фасул? Ще има леки икономически затруднения, но поне ще си спокоен.
                                Аз не съм експерт, просто мога да мисля. Качество което очевидно е много по-рядко отколкото съм очаквал, след като хората не са стимулирани да го използват дори когато им е заплашено здравето и живота.

                                Този вирус ако имаше малко по-голяма смъртност, наистина щеше да вдигне средното IQ на планетата след като отшумеше

                                Коментар

                                Working...
                                X