IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    А бе Груев,я хвърли един поглед на тема "Политика". 4Д спори с Ендер,т.е. според теб, спори сам със себе си...Някакво мнение по въпроса?!
    Интелект,его,чувство за хумор . И от трите по много

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
      А бе Груев,я хвърли един поглед на тема "Политика". 4Д спори с Ендер,т.е. според теб, спори сам със себе си...
      Ей, съвсем изперкаха хората, покрай тази пандемия...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Хахаха - тру стори при мен - жената иска да си купи нешо от DM преди Коледа, съответно аз оставам отвън, щото няма какво да правя вътре и си раззцъквам телефона. По едно време гледам след мен опашка от 5-6 човека, та чак ме хвана срам и им обясних, че не чакам пред магазина и могат спокойно да влязат. Стадно поведение от 90-те, явно сме му подвластни, то и тогава, като видеше човек опашка, и се редеше, че не се знаеше какво дефицитно нещо ще пуснат
        А бе Груев,я хвърли един поглед на тема "Политика". 4Д спори с Ендер,т.е. според теб, спори сам със себе си...Някакво мнение по въпроса?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
          То пък щото много сняг имаше на Банско

          Но наистина - няма корона. Нито в Банско, нито в Лидъл. Да вземат да отворят моловете, че на хората им е скучно и се гъчкат в магазините за хранителни стоки. Просто сме стадни животни. И един виц по темата:
          На опашка пред затворен магазин, последния пита:
          - За какво е опашката?
          Този пред него свива рамене. Нашият човек пита предния - и той не знае. Стига до първия:
          - За какво е опашката?
          - Ми наведох се да си вържа обувката, и като се изправих - гледам опашка зад мен. Така и така съм първи, защо да не почакам...
          Хахаха - тру стори при мен - жената иска да си купи нешо от DM преди Коледа, съответно аз оставам отвън, щото няма какво да правя вътре и си раззцъквам телефона. По едно време гледам след мен опашка от 5-6 човека, та чак ме хвана срам и им обясних, че не чакам пред магазина и могат спокойно да влязат. Стадно поведение от 90-те, явно сме му подвластни, то и тогава, като видеше човек опашка, и се редеше, че не се знаеше какво дефицитно нещо ще пуснат
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение

            Само за инфо, френските зимни курорти изобщо не са отворени.
            То пък щото много сняг имаше на Банско

            Но наистина - няма корона. Нито в Банско, нито в Лидъл. Да вземат да отворят моловете, че на хората им е скучно и се гъчкат в магазините за хранителни стоки. Просто сме стадни животни. И един виц по темата:
            На опашка пред затворен магазин, последния пита:
            - За какво е опашката?
            Този пред него свива рамене. Нашият човек пита предния - и той не знае. Стига до първия:
            - За какво е опашката?
            - Ми наведох се да си вържа обувката, и като се изправих - гледам опашка зад мен. Така и така съм първи, защо да не почакам...

            Коментар


            • Путин и Меркел обсъдиха съвместно производство на ваксини срещу COVID-19

              https://btvnovinite.bg/svetut/putin-...a-vaksini.html

              ===========================

              Аз го разбирам тъй :

              Путин : Ще правим заедно бизнес ...... ваксините да правим заедно ....
              Меркел : Ок, товарищ Путин..... от нас шишенцата .....
              Путин : А от нас съдържанието .....

              Май измислих нов виц .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение

                Само за инфо, френските зимни курорти изобщо не са отваряли. Да не отварям дума и за вечерния час, дори и на 31 декември вечерен час 20ч в Париж/както и всички останали дни без 24 декември/ и полицаите глобяват, проверено. В други части на Франция, вечерен час 18ч.
                Така е, прав си, говорех по принцип. При нас мерките са доста хлабави, което е супер и за което можем само да благодарим на протестите от лятото, защото иначе и тук щеше да е същото. да не политизирам темата, но огромната част от феновете на затваряния и кпп-та са фенове и на управляващата партия.

                За много години и на теб и много успехи!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  ... За палуването, много народ са палували - сестра ми си дойде от Франция и беше в Катарино за 5 дни между Коледа и Нова година. Каза, че с наближаването на Нова година е станало страшен фраш в хотела, а по пистите е било почти традиционния ад (да ѝ се чуди човек къв го дири у Банско, при положение че живее в подножието на Алпите и Шамони ѝ е на половин час, ма на, родно ѝ е, иска си тук)....
                  Само за инфо, френските зимни курорти изобщо не са отваряли. Да не отварям дума и за вечерния час, дори и на 31 декември вечерен час 20ч в Париж/както и всички останали дни без 24 декември/ и полицаите глобяват, проверено. В други части на Франция, вечерен час 18ч.
                  Last edited by Каммен; 05.01.2021, 15:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                    Ооо Груец, за много години. Сега ще видим, имало ли е палавници по празниците.

                    Върна ме в училище с вещерските истории
                    За много години, Парчевич Все така да си разтягаме локумите, лошо да няма и животът да тече весело. За палуването, много народ са палували - сестра ми си дойде от Франция и беше в Катарино за 5 дни между Коледа и Нова година. Каза, че с наближаването на Нова година е станало страшен фраш в хотела, а по пистите е било почти традиционния ад (да ѝ се чуди човек къв го дири у Банско, при положение че живее в подножието на Алпите и Шамони ѝ е на половин час, ма на, родно ѝ е, иска си тук). И като ми каза какви хора е имало, дето само призовават по новините за спазване на мерките и т.н., а са се блъскали като говеда и в басейна, и за храна - мани, мани.

                    Та грипа ще го минем спокойно, както и досега, ма психическите последици още дълго време ще тежат...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Ооо Груец, за много години. Сега ще видим, имало ли е палавници по празниците.

                      Върна ме в училище с вещерските истории

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Груйчи за много години ма ша умори тая тъща бе човек па и капризна
                        Ко да я правя, нали ми е дала дъшеря си, а и мъжът ѝ прави хубава ракия (тя пък готви повече от отлично) Просто яко изтреще народът с тоя грип и генералгоджитата, и даже турските сериали не помагат Сега се мъча да я убедя нея и майка ми да преминат на 24 китчън и да не гледат новини, но някои навици трудно се изкореняват.

                        1984 - абсолютно си прав, много хора не стигат до изворите, а четат перефразираните бълвочи на някого си, което е особено опасно в сегашния свят на интернет тролове и хибридни войни. Сега чета едно фентъзи на някакъв поляк (Вещерът) и там прочетох чудесна мисъл - да си интелигентен означава да можеш да боравиш с източниците - или нещо от сорта. Много ми хареса - за съжаление, масата от хората са неграмотни в този смисъл...
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          А какво става в "демократичната" Великобритания?


                          Да, и тук сайтът на Румен Петков няма нищо общо с хибридни войни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            В Хърватска: след земетресението, ковида изчезна внезапно!
                            Mariana Ivanova
                            Със случилото се разорително земетресение в Хърватска лъснаха отчайващи (за спасителите) неопровержими факти:
                            1. “Препълнените“ болници, пред колапс, с “преуморените“ лекари приеха хиляди ранени без проблем! И продължават да работят!
                            2. Всички тези хора, нуждаещи се от медицинска помощ я получиха без да е необходимо да си правят тест преди това! Няма регистрирани нови “огнища“.
                            3. Без питане отпадна забраната за пътуване по празниците. Правителството само констатира факта и го прие.
                            4. Хората останали без домове бяха настанени по училища, общ.сгради и т.н, по 100, 200 в едно помещение. Да напомня, нали не можеше да сме повече от 6 ...
                            5. Хиляди хора (самостоятелно и доброволно)от цялата страна са на пострадалите места, почистват улиците, помагат с каквото могат.... това никой не възпрепятства, точно обратното.
                            6. Маските, особено на пострадалите места изобщо изчезнаха. Носят ги само лекарите, , и ..... журналистите ...На фона на всичко това бройките ..... падат!!!По лицата на властимащите ясно се чете паника, конфуз и откровен страх! Върха на наглостта беше, когато притиснати от неудобството и невъзможността да обяснят изброеното, обявиха, че щели да се организират и да ваксинират първо хората на най-пострадалите места... Разбира се, това намерение беше “забравено“ веднага, защото тук атмосферата е наистина взривоопасна и само малка искра трябва за да гръмне ....







                            Само земетресение от протести ще оправи кУроната
                            E, точно от informiran.net да черпиш информация ...може да провериш що за сайт е това
                            Ето по-различен поглед(и факти) за Хърватска:
                            https://www.worldometers.info/corona...untry/croatia/

                            Новите случаи започват да падат от 21.12 - вероятно повсеместното разпространение е дисциплинирало хърватите,както се случи и при нас, а не толкова "мерките"
                            Земетресението е на 29

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Тъй, тъй, чоджум, давай яко със стъкмистиката и това е - няма да се плашункаш Абе, има ли още живи, бре? Дайте пак да се затваряме и да връщаме кпп-тата, като в парка да се пускат само кучета и кучкари, но не и деца - да живеят БХ и генералагоджи, нашите спасители, анатема за мангъров, този всяващ паника индивид, дето го турихме шеф на ковид отделение и не ще да легне болен тоя дъртак, и това си е!

                              Че мре народът - мре, ама мре от зомибиране по телевизията и тотално абдикиралата здравна система, особено на гепитата, - това го говорихме многократно. Ето на жеата майка ѝ имаше боли в кръста и веднага реши, че е ковид, щото то няма от какво друго да е, разбира се. хайде на 01 янураи по болници, щото не можахме да я убедим, че няма как да е ковид - тя била чула по телевизора, че това е симптом, значи веднага на лекар и да се изследва. Е, няма да ти обяснявам как се правят изследвания на 01 януари и т.н. Разбира се, тестът беше негативен, оказа се нещо съвсем друго, ама какво ти пука, важното е, че жената е решила, че е болна от ковид и точка. Ма че болниците са местата, в които вероятността от зараза е най-голяма, че обслужването е 0, хеле пък на 01 януари и т.н. - дреме ти, паника трябва, всички са болни мрат от ковид
                              Груйчи за много години ма ша умори тая тъща бе човек па и капризна

                              Коментар


                              • Тъй, тъй, чоджум, давай яко със стъкмистиката и това е - няма да се плашункаш Абе, има ли още живи, бре? Дайте пак да се затваряме и да връщаме кпп-тата, като в парка да се пускат само кучета и кучкари, но не и деца - да живеят БХ и генералагоджи, нашите спасители, анатема за мангъров, този всяващ паника индивид, дето го турихме шеф на ковид отделение и не ще да легне болен тоя дъртак, и това си е!

                                Че мре народът - мре, ама мре от зомибиране по телевизията и тотално абдикиралата здравна система, особено на гепитата, - това го говорихме многократно. Ето на жеата майка ѝ имаше боли в кръста и веднага реши, че е ковид, щото то няма от какво друго да е, разбира се. хайде на 01 янураи по болници, щото не можахме да я убедим, че няма как да е ковид - тя била чула по телевизора, че това е симптом, значи веднага на лекар и да се изследва. Е, няма да ти обяснявам как се правят изследвания на 01 януари и т.н. Разбира се, тестът беше негативен, оказа се нещо съвсем друго, ама какво ти пука, важното е, че жената е решила, че е болна от ковид и точка. Ма че болниците са местата, в които вероятността от зараза е най-голяма, че обслужването е 0, хеле пък на 01 януари и т.н. - дреме ти, паника трябва, всички са болни мрат от ковид
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X