IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Току що общ познат от форума и темите ми съобщи тъжната новина - човекът с ник бай Стамен тракториста е починал преди Нова година от Ковид19.
    Били са близки и приятели. Помоли да съобщя новината аз.
    Бог да прости бай Стамен!
    Да почива в мир!
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Cops raid Durban private hospital looking for banned Covid drug Ivermectin

      https://www.timeslive.co.za/news/sou...ug-ivermectin/
      First Country Bans Ivermectin, a Lifesaver for COVID — Will the US be Next?

      https://www.globalresearch.ca/first-...s-next/5733764

      Коментар


      • Pentagon Funded Nonprofit Covering Up SARS-CoV-2 Origin

        https://articles.mercola.com/sites/a...tory-leak.aspx

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Тоест, ти само повтаряш нещо, но отказваш да носиш отговорност за думите и действията си? Разбирам, обективните причини за тази ти неспособност - за да носиш отговорност е необходимо да можеш да разбираш и ръководиш постъпките си.

          П.С. Предвид обстоятелствата, смятам дискусията ни за изчерпана.
          Напротив: нося отговорност за думите и действията си

          Например: ти САМ (първи) предложи облог и си преценил твоят залог: моята пенсия за януари.

          Надявам се да носиш отговорност за думите и действията си? (аз се съгласих "да получиш" всички мои пенсии за януари)

          .. . .....

          На твоите обмислени думи и действия - като ПРЕДЛАГАЩА облог страна, аз противопоставих моето решение за твоята отговорност в предложеният ОТ ТЕБ облог.

          Според теб се оказва, че аз не нося отговорност за моите думи и действия?

          Точно обратното.

          Да, при тия условия дискусията е изчерпана. Хората тук те познават, а съмишлениците ти (за съжаление) - пасат трева.

          Все тая ми е! (очевидно отчете грешката си - да замениш моите хопотетични "пенсии" за твоите реални заплати!)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Но, ако пък включиш (например) и някой твой дублиращ те "съмишленик" - което другите твърдят, че е при теб ежедневие - е, те - тогава - в същият момент - автоматично ще спечелиш нашите симпатии и ще те издигнем в ранг "разумен индивид" - нещо очевидно непостижимо (но бленувано) за теб...
            Тоест, ти само повтаряш нещо, но отказваш да носиш отговорност за думите и действията си? Разбирам, обективните причини за тази ти неспособност - за да носиш отговорност е необходимо да можеш да разбираш и ръководиш постъпките си.

            П.С. Предвид обстоятелствата, смятам дискусията ни за изчерпана.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Това само доказва, колко състоятелни са ти бръщолевенията, в които и сам не вярваш. Ако разговарях с разумен индивид, бих му предложил да се поспре с небивалиците.

              Страхотно "доказателство" си изсмукал от пръстите си.

              Съкрушен съм!

              Ако сега и Имхотеп го повтори - бих бил сразен!

              Но, ако пък включиш (например) и някой твой дублиращ те "съмишленик" - което другите твърдят, че е при теб ежедневие - е, те - тогава - в същият момент - автоматично ще спечелиш нашите симпатии и ще те издигнем в ранг "разумен индивид" - нещо очевидно непостижимо (но бленувано) за теб...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                Разбира се, че си залагам януарската пенсия! Дори мога да заложа всички януарски пенсии, които съм получил до сега!
                (За справка: аз пенсия не получавам, т.е. - сумарно, до сега съм получил пенсии в размер = 0 лв.)
                Това само доказва, колко състоятелни са ти бръщолевенията, в които и сам не вярваш. Ако разговарях с разумен индивид, бих му предложил да се поспре с небивалиците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Залагаш ли си януарската пенсия на тази теза?
                  Не че бих взел пари от социално слаб, в неравностойно положение...


                  Разбира се, че си залагам януарската пенсия! Дори мога да заложа всички януарски пенсии, които съм получил до сега!

                  А ти - залагаш ли си всички януарски заплати, получени до сега? Нали си младеж - твоите, няма да са повече от 2-3 заплати!

                  (За справка: аз пенсия не получавам, т.е. - сумарно, до сега съм получил пенсии в размер = 0 лв.)
                  ​​
                  ..................

                  Скъсахте се да "доказвате", че съм пенсионер с твоят съмишленик - Имхотеп, вие - определено - сте младежи!

                  Изобщо не ме притеснявате - нямам амбиции, които да доказвам някому тук!

                  Социално слаб и в неравностойно положение - мнооого ме засегна... Не съм предполагал, че може да си толкова изобретателен! )) Почти, колкото Имхотепчо си!


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    Пропускаш мнението на различни хора тук, които са по-големи експерти от теб в психологията, но са и по-наблюдателни, без да е необходимо да ползват повече от един ник, за да спорят "със себе си"
                    Залагаш ли си януарската пенсия на тази теза?
                    Не че бих взел пари от социално слаб, в неравностойно положение...


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Ето ти шанс да бъдеш полезен по някакъв начин на форума - като споделиш личния си опит.

                      Пропускаш мнението на различни хора тук, които са по-големи експерти от теб в психологията, но са и по-наблюдателни, без да е необходимо да ползват повече от един ник, за да спорят "със себе си"

                      От тях научавам разни неща за форума, които ти отново отдаваш на "изперкване"... от удобната "пандемия"... Очевидно, самият ти си тук, за да доказваш - колко много превъзхождаш останалите...

                      Нещо повече : превъзхождаш ги и с възможността - да провеждаш "дискусии"...

                      (самият ти вече си "полезен" на форума, нещо повече : ненадминат си!)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Ей, съвсем изперкаха хората, покрай тази пандемия...
                        не смогват да излязат от "телевизора".
                        ps. учудих се, че ме изтриха по-доле. - не помня казаното- ми остаряхме с една година - старост нерадост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Раздвояването (разтрояването и т.н....) на личността е особено състояние, трудно разбираемо от обикновения човек. ​​​​​​
                          ​​​​​​​
                          Ето ти шанс да бъдеш полезен по някакъв начин на форума - като споделиш личния си опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            А бе Груев,я хвърли един поглед на тема "Политика". 4Д спори с Ендер,т.е. според теб, спори сам със себе си...Някакво мнение по въпроса?!
                            Без да съм Груев, мога да споделя мисли върху твоята теза...

                            Ти може да мислиш, че това е един човек, който "спори сам, със себе си", но това - какво ти мислиш не е ценно от научна гледна точка. Не е ценно, защото подобни уникати пълнят специализирани заведения, в които и днес живеят (чувал съм) - по 2-3 личности, жевели в миналото (Наполеон, Гьоте, Моцарт, Колумб...)

                            Раздвояването (разтрояването и т.н....) на личността е особено състояние, трудно разбираемо от обикновения човек. Феноменът 2 в 1 или 3 в 1 (и по-високи комбинации) е гаранция за самодостатъчност: всеки спори "с друг", но винаги "призът за победителя" в дискусията получава един (някой от двамата/тримата)

                            Посветените (клакьори) отстрани се възхищават на неговата изобретателност в "експеримента" и го боготворят... "Защо не сме така съобразителни като него!" - завистливо си казват някои от тях...

                            Да завърша с един цитат : "Много изперкаха някои хора в тази "пандемия"!"

                            ​​​​​​​

                            ​​​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              То и заради това е скандала - не успяваме да си ги поделим поравно.
                              По-лудият , печели

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                                Интелект,его,чувство за хумор . И от трите по много
                                То и заради това е скандала - не успяваме да си ги поделим поравно.

                                Коментар

                                Working...
                                X