IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
    Доволен съм от моделчето ми. Ковида си следва стриктно засега.

    Ако го бяха минали само 800к-1м както викат управляващите, сега цифрите трябваше да катерят яко след коледно/новогидишните партита, а те си спадат, при това на добра база тестове.
    Където и да се обърнеш и да поговориш с някой, има редовната реплика: "ама ние май го изкарахме" А правихте ли си пср, "ми не, но бяхме контактни и имахме същите симптоми", а пуснахте ли си антитела, "жената им правиха в работата и има много".

    Особенностите на българския манталитет се справи и с таз пандемия, разбира се вируса си взе своето.
    Много си прав,поне 2 млн най-вероятно са го минали.Стоят си вкъщи и се самолекуват,познавам 10 ки такива и не се водят в статистиката.

    Коментар


    • Доволен съм от моделчето ми. Ковида си следва стриктно засега.

      Ако го бяха минали само 800к-1м както викат управляващите, сега цифрите трябваше да катерят яко след коледно/новогидишните партита, а те си спадат, при това на добра база тестове.
      Където и да се обърнеш и да поговориш с някой, има редовната реплика: "ама ние май го изкарахме" А правихте ли си пср, "ми не, но бяхме контактни и имахме същите симптоми", а пуснахте ли си антитела, "жената им правиха в работата и има много".

      Особенностите на българския манталитет се справи и с таз пандемия, разбира се вируса си взе своето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Това няма как да бъде вярно и според мен е фейк нюз. Очаквам бай Стамен да се появи и само да го опровергае!
        И аз това се моля! Но дали? Нямам честта да го познавам и да проверя лично.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • UK Government May Only Let People Out ONCE A WEEK

          And no talking in supermarkets

          Video emerged of policing arresting people who were walking, sitting on benches and drinking coffee outside.

          https://summit.news/2021/01/11/uk-go...t-once-a-week/

          Коментар


          • Урааа доживяхме да приказват за различно от кУроната. Суша било, язовирите празни, е сега преливат
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Току що общ познат от форума и темите ми съобщи тъжната новина - човекът с ник бай Стамен тракториста е починал преди Нова година от Ковид19.
              Били са близки и приятели. Помоли да съобщя новината аз.
              Бог да прости бай Стамен!
              Да почива в мир!
              Това няма как да бъде вярно и според мен е фейк нюз. Очаквам бай Стамен да се появи и само да го опровергае!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Яко търкане и чистене пада, СЗОто идва на проверка скоро... https://www.zerohedge.com/covid-19/c...earch-batwoman

                Коментар


                • Това как ви се струва?
                  https://www.cdc.gov/cpr/zombie/index.htm
                  https://www.cdc.gov/cpr/zombie/novel.htm
                  Дали е ОК по новите стандарти?

                  Коментар


                  • Лека му пръст !
                    Беше коректен и добронамерен форумец.
                    Имам някакъв спомен, че в последните му постове се прокрадваше инфо за сериозно заболяване....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Току що общ познат от форума и темите ми съобщи тъжната новина - човекът с ник бай Стамен тракториста е починал преди Нова година от Ковид19.
                      Били са близки и приятели. Помоли да съобщя новината аз.
                      Бог да прости бай Стамен!
                      Да почива в мир!
                      бог да го прости.
                      Криситу кой ще утеши?
                      Не се бутайте има ред
                      Евго е най-отпред ....
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Аре са сценки от филма ,, Опасен. чар,,
                        Той беше любител на мистификациите. Знае ли човек?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Току що общ познат от форума и темите ми съобщи тъжната новина - човекът с ник бай Стамен тракториста е починал преди Нова година от Ковид19.
                          Били са близки и приятели. Помоли да съобщя новината аз.
                          Бог да прости бай Стамен!
                          Да почива в мир!
                          Аре са сценки от филма ,, Опасен. чар,,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Каммен Разгледай мнение

                            Само за инфо, френските зимни курорти изобщо не са отваряли. Да не отварям дума и за вечерния час, дори и на 31 декември вечерен час 20ч в Париж/както и всички останали дни без 24 декември/ и полицаите глобяват, проверено. В други части на Франция, вечерен час 18ч.
                            Като ни връхлети британската модификация и Банско ще затвори, в най-големия сняг. Има тепърва се надпреварваме с вирузчето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah
                              Наистина тъжна новина, отишъл си е още един Мъж.
                              "Той живя за да е@е"..... неговият Живот

                              Почивай в мир бай Стамене, и не спирай с жените където и да си!
                              Значи посмъртно е надминал себе си - сега на к@ра му дърва могат да цепят, което не е можело приживе. Ако това те е впечалило и ти е формирало ценностната система - спокойно, по същия път се развива и твоя успех.
                              Казваме бог да го прости и го оставяме в ръцете на всевишния
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Току що общ познат от форума и темите ми съобщи тъжната новина - човекът с ник бай Стамен тракториста е починал преди Нова година от Ковид19.
                                Били са близки и приятели. Помоли да съобщя новината аз.
                                Бог да прости бай Стамен!
                                Да почива в мир!
                                Веселяк беше. Бог да го прости!

                                Коментар

                                Working...
                                X