IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    В началото на януари свършва първата карантина и се предполага че ковида е излекуван, а днес бърз тест се оказва положитвлен за ковид. Това второ каране на ковид ли е или? Какво по дяволите е?
    Живей си живота,зарежи тестове и Ковид.Самата мисъл ще те разболее,от стреса имунната система се срива и си до там.Живей си живота.

    Коментар


    • В началото на януари свършва първата карантина и се предполага че ковида е излекуван, а днес бърз тест се оказва положитвлен за ковид. Това второ каране на ковид ли е или? Какво по дяволите е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
        Прави ми впечатление, че държави със сходен на нас брой установени заболели имат по няколко пъти по-ниски нива на смъртност от короната спрямо нас. На какво ли се дължи това разминаване? Броят тествани на 1 млн население при тези държави не е в същата степен по-висок отколкото е нашата по-висока смъртност. Едва ли при нас има в пъти повече нерегистрирани преболедували. Темпът на заразяване в тези държави също не е значително по-голям от нашия, за да очакваме наваксване в смъртността им в близките седмици. Възможно е структурата на населението да оказва влияние, но все пак разликите не са малки и говорим за държави от ЕС. Дали са по-строги техните карантинни мерки не мога да кажа, но все пак говорим за съотношение смъртност към регистриране заразени.
        Много от починалите са потърсили лекарска помощ твърде късно.

        Коментар


        • Пълни глупости,у нас много хора го изкараха и изобщо не си правиха ПСР и затова са извън статистиката,6 мои познати семеиства например.затова статистиката е невярна а на запад правят 5 пъти повече тестове .От там ти се струва че смъртността е по голяма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
            Прави ми впечатление, че държави със сходен на нас брой установени заболели имат по няколко пъти по-ниски нива на смъртност от короната спрямо нас. На какво ли се дължи това разминаване?
            БеЦеЖе ваксината прави българите по-кекави? Излагането на радиация през 80-те? Всеки расъл по времето на соца е ял и пил съмнителни субстанции, да не говорим какви лекарства е употребявал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              За който и да гласуваш пътя на червените ескадрони е отворен .В комисията съм на изборите с едната ръка ще взема пари от ГЕРБ,+ще ни раздават в пликове,после имам и срещи на Позитано...за да участвам в изборите с БСП.
              А за революцията нещо каза ли им на тиа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                Прави ми впечатление, че държави със сходен на нас брой установени заболели имат по няколко пъти по-ниски нива на смъртност от короната спрямо нас. На какво ли се дължи това разминаване? Броят тествани на 1 млн население при тези държави не е в същата степен по-висок отколкото е нашата по-висока смъртност. Едва ли при нас има в пъти повече нерегистрирани преболедували. Темпът на заразяване в тези държави също не е значително по-голям от нашия, за да очакваме наваксване в смъртността им в близките седмици. Възможно е структурата на населението да оказва влияние, но все пак разликите не са малки и говорим за държави от ЕС. Дали са по-строги техните карантинни мерки не мога да кажа, но все пак говорим за съотношение смъртност към регистриране заразени.

                Искаш да кажеш, че им е трудно да ни догонят?

                А, ако срещу тях има едни парични потоци, дали няма да се напънат малко на финала? Едва ли са се отказали от "състезанието"?

                Може да им е достатъчно това, че съдията е от техния отбор.

                Не поставям акцента върху материалното, но година вече се "тресем" и се литкаме неразбиращи какво се случва... А, какво изобщо се случва? Стълпотворения в големите търговски вериги. Щом една обикновена маска "помага" при 5 човека на 2 кв.м. площ, то решението вече е намерено...

                Дракаме се за ваксини... С тия темпове - вече го казахме, трябват минимум 8-10 години за ваксинация /и повече/... Е, струва ли си да подскачаме и да се тръшкаме - обезумели?

                Има си ред! Да не се блъскаме! Вирусът е респектиран /и омаломощен!/ от нашата воля и твърда решимост!

                "И да се удавиме - няма да се даваме!" - се пее в една песничка...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                  Прави ми впечатление, че държави със сходен на нас брой установени заболели имат по няколко пъти по-ниски нива на смъртност от короната спрямо нас. На какво ли се дължи това разминаване? Броят тествани на 1 млн население при тези държави не е в същата степен по-висок отколкото е нашата по-висока смъртност. Едва ли при нас има в пъти повече нерегистрирани преболедували. Темпът на заразяване в тези държави също не е значително по-голям от нашия, за да очакваме наваксване в смъртността им в близките седмици. Възможно е структурата на населението да оказва влияние, но все пак разликите не са малки и говорим за държави от ЕС. Дали са по-строги техните карантинни мерки не мога да кажа, но все пак говорим за съотношение смъртност към регистриране заразени.
                  Тия нива на смъртност се замисли как се скалъпват и фалшифицират.Кой определя че еди си колко бройки са умрели от Ковид?Посочи неопроврржими доказателства?Как се доказва че Ковид е причина за смърт?СЗО забранява аутопсиите?Никъде по света не се правят аутопсии в момента.Защо ?

                  Коментар


                  • Прави ми впечатление, че държави със сходен на нас брой установени заболели имат по няколко пъти по-ниски нива на смъртност от короната спрямо нас. На какво ли се дължи това разминаване? Броят тествани на 1 млн население при тези държави не е в същата степен по-висок отколкото е нашата по-висока смъртност. Едва ли при нас има в пъти повече нерегистрирани преболедували. Темпът на заразяване в тези държави също не е значително по-голям от нашия, за да очакваме наваксване в смъртността им в близките седмици. Възможно е структурата на населението да оказва влияние, но все пак разликите не са малки и говорим за държави от ЕС. Дали са по-строги техните карантинни мерки не мога да кажа, но все пак говорим за съотношение смъртност към регистриране заразени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                      ..................

                      Имаше тука един дето се именуваше РАВНОВЕСИЕ и дето до преди месец даваше страшни прогнози как сега около 20-ти януари щели сме да мрем по 1000 на ден заради новогодишните събирания ................. Нещо изчезна яко дим момченцето ................

                      Виж сега, аз ако имах бизнес в новата ниша - сигурно бих скалъпил още по-"страшни" прогнози...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Очаквам да науча кой да бъде новият Водач.Не харесвам тиквата ама с кой да го сменя.Отидох да гласувам за Президента ей така напук въпреки че беше късно въпреки че знаех че и без мен ще го изберат въпреки че духаше леден вятър само и само за да изпитам удоволствието да видя на Бойко мръсната муцуна...Оказа се че съм гласувал за пълен гламурник.Така гласувах срещу Жан Виденов...Трети път няма да го направя.Когато се появи човек когото харесвам тогава ще гласувам.
                        За който и да гласуваш пътя на червените ескадрони е отворен .В комисията съм на изборите с едната ръка ще взема пари от ГЕРБ,+ще ни раздават в пликове,после имам и срещи на Позитано...за да участвам в изборите с БСП.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Що?Какъв е проблема,по добре навън,и свободни от колкото да чакаме оня с ножа в агония...хората вече им писна...на всички..
                          Не е ли по-добре е при мама

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Не се кахъри.
                            Мутациите станаха 18 000 .... и има още много плашила на полето. Тикви много , трябва да се вардят...
                            Така до изборите. Ще затварят , ще ограничават, ще плашат зайците да не ходят да гласуват.

                            пп Европа загива. Хората скоро ще излезнат на улиците и доста правителства ще паднат. Надявам се скоро другия риж тъпанар да се измете от политиката...
                            Ама Гламурника дето го избрахме за Президент що избра 4 април след като можеше чак в края на май???Почвам да се съмнявам че тоя цирк дето го изграят с тиквуня е за пред народонаселението...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Стадото сляпо и не гледа. Тиквата ни води към заколение. Всичко друго е по добро, и ВОЙНАТА Е ПО ДОБРЕ.
                              Очаквам да науча кой да бъде новият Водач.Не харесвам тиквата ама с кой да го сменя.Отидох да гласувам за Президента ей така напук въпреки че беше късно въпреки че знаех че и без мен ще го изберат въпреки че духаше леден вятър само и само за да изпитам удоволствието да видя на Бойко мръсната муцуна...Оказа се че съм гласувал за пълен гламурник.Така гласувах срещу Жан Виденов...Трети път няма да го направя.Когато се появи човек когото харесвам тогава ще гласувам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Стадото сляпо и не гледа. Тиквата ни води към заколение. Всичко друго е по добро, и ВОЙНАТА Е ПО ДОБРЕ.
                                И аз съм на същото мнение.Гражданската война се размина преди 30 години.Сега е добър момент да ремонтираме историята.

                                Коментар

                                Working...
                                X