IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Израел отвори вчера всички ресторанти, молове и фитнес салони, след като достигна почти 50% ваксинирани от населението.

    4,5 милиона са ваксинирани, а 2,6 милиона имат поставена втора инжекция от ваксината на Пфайзер. През януари е имало периоди, когато са ваксинирани по 200 хиляди души на денонощие.

    Правителството отчете 98,5% спад на заразените. Всички ваксинирани ще носят т. н. „зелени пропуски“. Хора без такива няма да бъдат допускани до фитнеси например.
    Ох, супер, успокоих се - тогава ще стане такъв живот, че само си викам "Дано". Арбайт махт фри и т.н. - явно нищо от някои срамни страници на историята не е забравено, та даже и участниците са същите....
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      По последни данни щели да вкарат Бойко Борисов на бърз курс в Пирогов,да слага инжекции,че с тоя телешки патос,направо за му дават една инжекция и да почва да ваксинира и той !
      Видя ли данните за последното денонощие?Кошарата пак се напълни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        Израел отвори вчера всички ресторанти, молове и фитнес салони, след като достигна почти 50% ваксинирани от населението.

        4,5 милиона са ваксинирани, а 2,6 милиона имат поставена втора инжекция от ваксината на Пфайзер. През януари е имало периоди, когато са ваксинирани по 200 хиляди души на денонощие.

        Правителството отчете 98,5% спад на заразените. Всички ваксинирани ще носят т. н. „зелени пропуски“. Хора без такива няма да бъдат допускани до фитнеси например.
        Що у вордометъра няма такива работи?
        https://www.worldometers.info/corona...ountry/israel/
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Израел отвори вчера всички ресторанти, молове и фитнес салони, след като достигна почти 50% ваксинирани от населението.

          4,5 милиона са ваксинирани, а 2,6 милиона имат поставена втора инжекция от ваксината на Пфайзер. През януари е имало периоди, когато са ваксинирани по 200 хиляди души на денонощие.

          Правителството отчете 98,5% спад на заразените. Всички ваксинирани ще носят т. н. „зелени пропуски“. Хора без такива няма да бъдат допускани до фитнеси например.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Да, точно на Боровец беше ходил колега, скиор, от студенти се познаваме. Той е представител на Рош от години. Каза същото като теб. Никакви мерки, купон на корем. Но жена му е невролог. Каза, махнах се и скоро няма да отида, като знам какво е на жена ми в отделението. Всеки си решава и избора е негов.
            Относно изборът и свободата да го имаш ,
            ще ми е интересно , да изгледаш един филм . Силно ти го препоръчвам , специално на теб

            https://m.imdb.com/title/tt7063210/

            Ако споделиш после нещо от преживяното, ще се радвам , да го прочета ..
            Лекинка "док"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

              Да, умен е. И ми е странно защо има хора във форума, които го нападат. Абсолютно е прав за последиците-има си ги. Три месеца, след като го изкарах, още не мога да се възстановя. Първо имах проблеми със стомаха, а после с мускулите и сухожилията-болка, отпадналост и напрежение. Но това си е моята истина, който го е преболедувал леко и няма последствия е нормално да мисли по-различно.
              Не толкова умен, а практичен съм се стремял да бъда. От много ум боли глава. Виж да имаш услужлив ум е доста по-полезно. Доста умни хора се забъркват с глупости и страдат. Опитът ми показва.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Мрете ли, а, яко ли мрете - един месец се бях самобанирал, ма мозъчната дейност на "ваксинораните" и умрелите от страх от грипа така и не се е развила - ни у лелката от хиспания, ни у многониковите, ни у аналоговите математици, а за съжаление - и у лев-чо! Ма няма се плашункате, на народа хич не му пука за мерки и теглилки - уикенда бях в Боровец - гъз до гъз, хотелите фул на макса, в ресторанта няма местам но за сметка на това лоби бара е затворен!?!?!?!? Велико, просто велико

                П.С. Само съжалявам, че Мангъра не се яви самостаоятелно на изборите, ей така, като Бонев на кметските в София - удряше си едни 10-15% като стой та гледай. Сега с това абв само се похаби - ма явно трябва да има баланс и след супер точните пргнози за грипа, взе грешни решения за политиката...
                Да, точно на Боровец беше ходил колега, скиор, от студенти се познаваме. Той е представител на Рош от години. Каза същото като теб. Никакви мерки, купон на корем. Но жена му е невролог. Каза, махнах се и скоро няма да отида, като знам какво е на жена ми в отделението. Всеки си решава и избора е негов.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Не бива да се забравя, че когато бяха вкарани тези ваксини, първата работа на всички фирми производителки беше да бъдат освободени от отговорност за всяко нещо, което може да се случи след ваксинация. Второто нещо - когато отидете да си поставите ваксината, вие трябва да подпишете едно информирано съгласие, с което разтоварвате от отговорност всички тези, които ви правят ваксината, което за мен, а и за всеки нормално мислещ човек, би трябвало да бъде много притеснително",


                  доц. Мангъров.
                  Не се учи от разединителите. Те целят само трибуна и бласкава кариера. Осмисляй нататък сам какво съм ти казал.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Мангъров: По този начин, както става сега, ваксинират животните в свинефермите

                    Искам да поправя Мангъров - не свинете а ОВЦЕТЕ в кошарата
                    По последни данни щели да вкарат Бойко Борисов на бърз курс в Пирогов,да слага инжекции,че с тоя телешки патос,направо за му дават една инжекция и да почва да ваксинира и той !

                    Коментар


                    • Мангъров: По този начин, както става сега, ваксинират животните в свинефермите

                      Искам да поправя Мангъров - не свинете а ОВЦЕТЕ в кошарата
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Това ти е от притеснение,не от вируса.Я спри да го мислиш,и ще ти мине веднага.Не го мисли.Нищо ти няма,здрав си,нямаш и усложнения.Тия симптоми са при всеки грип.Левчо е умен,но пак казвам пази статуквото на белия бизнес.И аз ако бях и аз щях да го пазя,всеки си гледа интереса,важното е да правим разликите,кое е истина и кое скалъпена история
                        Ако трява да перефразирам мисълта на Оня невероятен извор на мъдрост: Когато някой си знае какво му е, само той си знае какво му е. Мечтата ми е да съм непукист, но уви, нямам късмет.
                        Last edited by neptun266; 22.02.2021, 20:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                          Да, умен е. И ми е странно защо има хора във форума, които го нападат. Абсолютно е прав за последиците-има си ги. Три месеца, след като го изкарах, още не мога да се възстановя. Първо имах проблеми със стомаха, а после с мускулите и сухожилията-болка, отпадналост и напрежение. Но това си е моята истина, който го е преболедувал леко и няма последствия е нормално да мисли по-различно.
                          Това ти е от притеснение,не от вируса.Я спри да го мислиш,и ще ти мине веднага.Не го мисли.Нищо ти няма,здрав си,нямаш и усложнения.Тия симптоми са при всеки грип.Левчо е умен,но пак казвам пази статуквото на белия бизнес.И аз ако бях и аз щях да го пазя,всеки си гледа интереса,важното е да правим разликите,кое е истина и кое скалъпена история

                          Коментар


                          • Чудесна новина за траурните агенции
                            Желаещите могат да се запишат за ваксинация на тел. 0 700 100 37 - Vesti.bg - последни новини от България и света, пари, развлечения, технологии
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Левчо е умен и знае че вируса е измишльотина,но това е от неговата сфера ,в която статуквото се пази ,там текат милиони пара
                              Да, умен е. И ми е странно защо има хора във форума, които го нападат. Абсолютно е прав за последиците-има си ги. Три месеца, след като го изкарах, още не мога да се възстановя. Първо имах проблеми със стомаха, а после с мускулите и сухожилията-болка, отпадналост и напрежение. Но това си е моята истина, който го е преболедувал леко и няма последствия е нормално да мисли по-различно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                След като отричаш всякакви мерки за борба с Ковид кажи какво предлагаш.
                                Каква борба пък те тресе тебе ?
                                Борба срещу какво ?
                                То няма срещу какво да се борим или ти е скучно на теб ?

                                Ако Ковида ти е омръзнал,врътни една шайба до СЗО,то веднага за теб ще се измисли нов враг !!

                                Коментар

                                Working...
                                X