IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Да, точно на Боровец беше ходил колега, скиор, от студенти се познаваме. Той е представител на Рош от години. Каза същото като теб. Никакви мерки, купон на корем. Но жена му е невролог. Каза, махнах се и скоро няма да отида, като знам какво е на жена ми в отделението. Всеки си решава и избора е негов.
    Това е правилният начин. Един решава да вземе необходимите според него предпазни мерки, друг се доверява на естествения подбор.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Прецик, ще ми обясниш ли с думи прости какво поиска да кажеш, че аз съм освен бабаит и много тъп, та не схванах тезата ти? Щото звучиш като лирическия герой, дето почбали да го еват на почивки, пък после му рекли - а искаш ли да ти дадем малко вазелинче, че да не усещаш как много мощно ти влиза, и той бил много щастлив от това, вместо да поиска просто да спрат да го клатят!?!?!? А може би просто вече му харесвало да го клатят, знам ли?

      Та с тези лафчета за:
      - преклонената главица сабя нивга не сече
      - пазете бабите и дядовците си, вие, изроди и смъртожадни убийци
      - ще видиш ти колко ще се велик, като ти дойде и те удари вирОЗа, ама не че ти го пожелавам де и т.н.
      Станахте смешни бре, точно вие, дето отчаяно викате, че не сте искали медийно внимание - вие сте оная креслива групичка от малцинството, дето ползва прозореца на Овертон, за да прокара мръсните си щения.

      И да, всички ще умрем някога - някои по-рано, други по-късно, ама ще умрем с всичкия си и сред близките си - достойно и достолешно, както сме живяли. Е, поне някои от нас де, други ще си отидат збаравени от всички и нарани от страх, но пък с цяло мазе пълно с кенеф папир...
      От какво се засегна, от страхливците от Израел ли?
      Казах само, че някои недорасли сноби, (в смисъл недорасли още в егоизма, а не толкова на години) всъщност си ходят наевани, но поне нали не се усещат и им е готино да се чувстват бабаити, а не употребени. Щото всъщност няма как да са добре ако Вуте е зле, но те па упорито не виждат по-напред от носа си. Какво неясно може да има. Това е положението и такъв е матряла- оставя се да го работят с идологеми.

      ps. Чей че най-важното забравих, - Добре дошъл във форума.
      Наминавай и към Алтеркото. С или без акциЙ
      Last edited by precakanoto; 23.02.2021, 11:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Може ли данни за тази информация ?
        Щот аз виждам друго - вчера са се разболяли 5000 човека.....
        В първия линк
        https://www.marica.bg/index.php/tema...0-dushi-na-den


        https://www.marica.bg/index.php/tema...ot-naselenieto

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          .. Смъртността все пак е сравнима с тежък грип, а никой не затвори света заради грип.
          Ще се зарадвам да науча, кой тежък грип реализира смъртност 3%. А потърси и за още по-тежък, защото в началото, от влезлите ковидни в болница, живи излизаха 10%
          на Мутафчийски трябва да си благодарен, че не си бил опитна мишка. виж ко е просто.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Може ли данни за тази информация ?
            Щот аз виждам друго - вчера са се разболяли 5000 човека.....
            Не бре, чиче, това е джурналястика на манипулирането на макс - искат да кажат, че сред ваксинираните процентът е спаднал с 98,5%, сравнен с неваксинираните. С подобна стъкмистика Гьобелс е убедил немците да вярват в Третия райх
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Придставяш ли си начи евреи се чипират доброволно с немски чипове, измислени от араби и доброволно си слагат зелени значки на чипираните.
              Представям си го, точно както си го представих и гей браковете, и най-разпространеното име Мохамед сред родените в Лондон, и рязан кмет на същата някога столица на света, и цръна у кралскио двор и още много неща. Нищо на този свят не ме Очудва, когато видя блеещо стадо пред мен, тръгнало спокойно към скотобойната
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Прецик, ще ми обясниш ли с думи прости какво поиска да кажеш, че аз съм освен бабаит и много тъп, та не схванах тезата ти? Щото звучиш като лирическия герой, дето почбали да го еват на почивки, пък после му рекли - а искаш ли да ти дадем малко вазелинче, че да не усещаш как много мощно ти влиза, и той бил много щастлив от това, вместо да поиска просто да спрат да го клатят!?!?!? А може би просто вече му харесвало да го клатят, знам ли?

                Та с тези лафчета за:
                - преклонената главица сабя нивга не сече
                - пазете бабите и дядовците си, вие, изроди и смъртожадни убийци
                - ще видиш ти колко ще се велик, като ти дойде и те удари вирОЗа, ама не че ти го пожелавам де и т.н.
                Станахте смешни бре, точно вие, дето отчаяно викате, че не сте искали медийно внимание - вие сте оная креслива групичка от малцинството, дето ползва прозореца на Овертон, за да прокара мръсните си щения.

                И да, всички ще умрем някога - някои по-рано, други по-късно, ама ще умрем с всичкия си и сред близките си - достойно и достолешно, както сме живяли. Е, поне някои от нас де, други ще си отидат збаравени от всички и нарани от страх, но пък с цяло мазе пълно с кенеф папир...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Израел отвори вчера всички ресторанти, молове и фитнес салони, след като достигна почти 50% ваксинирани от населението.

                  4,5 милиона са ваксинирани, а 2,6 милиона имат поставена втора инжекция от ваксината на Пфайзер. През януари е имало периоди, когато са ваксинирани по 200 хиляди души на денонощие.

                  Правителството отчете 98,5% спад на заразените. Всички ваксинирани ще носят т. н. „зелени пропуски“. Хора без такива няма да бъдат допускани до фитнеси например.
                  Може ли данни за тази информация ?
                  Щот аз виждам друго - вчера са се разболяли 5000 човека.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Ох, супер, успокоих се - тогава ще стане такъв живот, че само си викам "Дано". Арбайт махт фри и т.н. - явно нищо от някои срамни страници на историята не е забравено, та даже и участниците са същите....
                    Придставяш ли си начи евреи се чипират доброволно с немски чипове, измислени от араби и доброволно си слагат зелени значки на чипираните.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                      И до кога така ?! И учениците у тях, защото са вредни и разпространяват вируса. До кога, BONI, до кога???
                      Учениците трябва да ходят на училище, точно затова трябва да са затворени ресторанти, хотели, сауни, фитнеси, курорти.

                      Докато се овладее "вирусчето" и спре да убива повече от рака.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Да, точно на Боровец беше ходил колега, скиор, от студенти се познаваме. Той е представител на Рош от години. Каза същото като теб. Никакви мерки, купон на корем. Но жена му е невролог. Каза, махнах се и скоро няма да отида, като знам какво е на жена ми в отделението. Всеки си решава и избора е негов.
                        Да , смели сме, силни сме, вирусът е програмираната лудост. Ноо Само бабаитите са над нещата...
                        Само дето революционерите не се усещат, че ги гласят в пик точно срещу изборите, при това с техните камъни Така някои революционни партийки ще получат лек седесарски шут, когато разберат, че всите бабаит ще осигурят нова доза парламентарна мощ на ония срещу които протестираха. А някои други ще останат парламентарно неудачно представени..
                        :Бабаитите вече започват да заприличват на битовите алкохолици, - от една страна имат силна нужда от боготворящата ги публика, (но при затворени ресторанти, барове и тем подобни, няма от кого да получат жизнено внимание), а от друга страна компанията оредява,- наливайки екстремни дози бабаитлък, за да компенсират липса на внимание, разказват във времето играта на събеседниците си по чашка. Падат и всички останали разбира се, не само адренализирано-алкохолизирани играчи. Другите падат дори повече защото може да са повече на брой...вирусчето все пак бута един и същ %, но просто пехливаните погрешно го интерпретират факта
                        А най-тъпото което ще направят бабаитите е, ако доскапят обществото, вместо като израелците да приключим с тъпото вирусче за 2-3 месеца....
                        ..За това ли беше революционната борба, всеки да прави каквото му е кеф?! А после да се търси гилотина?! Такъв ли ще е занапред живота на балканите,?!- Вуте като е зле, на Нане му да е добре ?! а после ще се търсят със задна дата, лустрации, причини, следствия и обвинения?! - Не топло-топло, а тъпо, отново тъпо....
                        А по бабаитлъшката логика Израел е най-страхливата нация, щото мощно пожела да махне вируса. Толкова страхлива нация, че от 50 г са във война и не могат да си позволят човешки жертви във военна обстановка. Въпреки, че вързопчето за запаса с противогазите е под леглата, са изчислили че ще най-тактично да не им се налага да воюват, и без бой да спечвлят войната - просто ще изчакат вируса да работи на воля в съседния лагер...
                        А страхливите, обикновено и глупави може да се окажат, пази боже
                        само размисли без препоръка
                        Last edited by precakanoto; 23.02.2021, 10:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Заразява и в хотелите и в курортите и във фитнесите. Затова не трябваше да ги отварят - хотел само ако си в командировка или на лечение. За почивки НЕ!
                          И до кога така ?! И учениците у тях, защото са вредни и разпространяват вируса. До кога, BONI, до кога???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            ъхъ, Гросче, бате, толкова време пишеш тук и все си на страхлива позиция. А уж интелигентен човек, ма точно както със залитанията по Спароток и псевдонауката на тема История, така и тук не можеш да отсееш зърното от плявата - тоя грип винаги има пик във вторник и сряда и дъно в неделя и понеделник. А да, и заразява само в нощните барове, но не и във фитнесите. Отделно в ресторантите на хотелите също не заразява, но заразява във всички останали ресторанти и т.н.

                            Продължавай да чакаш пика
                            Заразява и в хотелите и в курортите и във фитнесите. Затова не трябваше да ги отварят - хотел само ако си в командировка или на лечение. За почивки НЕ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Да, точно на Боровец беше ходил колега, скиор, от студенти се познаваме. Той е представител на Рош от години. Каза същото като теб. Никакви мерки, купон на корем. Но жена му е невролог. Каза, махнах се и скоро няма да отида, като знам какво е на жена ми в отделението. Всеки си решава и избора е негов.
                              Абе не винаги е въпрос на личен избор. Същият дебил, дето се запива по курортите ще ходи без маска, ще ти се изкашля в лицето и ще се изхрачи на улицата. Защото е много "смел" и "корав".

                              Като вдигне и най-малка температура обаче, ще направи всичко възможно да те предреди при лекарите, и ще успее, щото е много "печен".

                              После пак ще псува от масата и ще се кефи "Мрете ли, а?".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Видя ли данните за последното денонощие?Кошарата пак се напълни.
                                ъхъ, Гросче, бате, толкова време пишеш тук и все си на страхлива позиция. А уж интелигентен човек, ма точно както със залитанията по Спароток и псевдонауката на тема История, така и тук не можеш да отсееш зърното от плявата - тоя грип винаги има пик във вторник и сряда и дъно в неделя и понеделник. А да, и заразява само в нощните барове, но не и във фитнесите. Отделно в ресторантите на хотелите също не заразява, но заразява във всички останали ресторанти и т.н.

                                Продължавай да чакаш пика

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X