IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кое е лъжа, че все чакаме пика? Или че не си Витанов, ми другия мушмул - Томов ли, къвто беше? Или че не сте секта? Или че сте окапали от страх? Или че още имате кенеф папир от миналата година? Ай със здраве, че гледам мача
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Не ти ли омръзна да говориш едни и същи глупости бре, Витанов - все чакаме пика, та пика. Ми без коз бе с реконтра!
      На тебе не ти ли омръзна да говориш едни и същи глупости?

      И да ръсиш едни и същи лъжи.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        С една дума нищо страшно ,много шум за нищо,и...защо да се ваксинираме ?Това е все едно преди две години да се затвори света и да се налагат индиректно ваксини за сезонния грип?Защо?
        Щото умреха едно 20 хил души повече от нормалното при това с мерки.


        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          Майтап, ама третата вълна е на път.

          Другата седмица ще минем 2000 нови на ден, към 2500 на ден ще почне паниката. Като стигнат 3000 нови на ден ще почне рев що няма места в болниците.
          Не ти ли омръзна да говориш едни и същи глупости бре, Витанов - все чакаме пика, та пика. Ми без коз бе с реконтра!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

            Не точно. Бая здраво си изкарахме грипа ноември месец, всеки с различни болежки. Аз лично имах температура 37 - 38 градуса няколко дни и много гадна кашлица, продължила много време. Не си направих тест само защото не ми се стоеше в това състояние няколко часа по опашките на открито. Възможно е да е било ковид и да не сме направили антитела, но ми се струва малко вероятно. Идеята на първия ми пост беше, че според мен си имаше грип, макар и слабо да се разпространи, понеже децата не ходеха на училище.
            То всяка година "бая здраво"си има сезонен грип,ама никой нищо не казва,няма локдауни,няма паника ,маски и така нататък.Хората си боледуват,някои умират,и света продължава напред.Сега с Ковид всички се вторачиха в един сезонен грип,изкарвайки го Кинг Конг на гриповете,чумата на чумите...проблема е че стана като с приказката царя е гол..Една сюрия глупаци,се усетиха че вярват в едни празни приказки и СЕГА ги е срам да си признаят че са излъгани от медийната машина,и продължават да повтарят като папагали,колко е страшен Ковида,щото обратно е да признаят че са гупави овце...досега не съм чул глупака да си признае че е глупав и мисловната му дейност се ограничава до тази на една дремеща кокошка...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              По-скоро сте приели малка доза вируси и сте го изкарали леко и затова няма антитела. А дозата от ваксината е по-сериозна и затова сега "преболедуването" е по-сериозно.

              Колеги (включително и аз) имаха подобни симптоми на настинка, грип, ковид някъде октомври-ноември месец. Но понеже мина леко, всичко хоме офис, демек само-изолация в къщи, никой не е ходил на доктор за леки симптоми. И сега наскоро всички дето си правиха тестове за антитела имат - но в минимални количества. Мисля и аз да си направя, но ме мързи. А и да съм имал, може да са преминали вече.

              Та предполагам че "преболедуването" на ваксините ще е подобно. На някои колеги жените си сложиха, щото учителки и с приоритет получиха. Но чак за такива сериозни преболедувания не са казвали.
              С една дума нищо страшно ,много шум за нищо,и...защо да се ваксинираме ?Това е все едно преди две години да се затвори света и да се налагат индиректно ваксини за сезонния грип?Защо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                По-скоро сте приели малка доза вируси и сте го изкарали леко и затова няма антитела. А дозата от ваксината е по-сериозна и затова сега "преболедуването" е по-сериозно.

                Колеги (включително и аз) имаха подобни симптоми на настинка, грип, ковид някъде октомври-ноември месец. Но понеже мина леко, всичко хоме офис, демек само-изолация в къщи, никой не е ходил на доктор за леки симптоми. И сега наскоро всички дето си правиха тестове за антитела имат - но в минимални количества. Мисля и аз да си направя, но ме мързи. А и да съм имал, може да са преминали вече.

                Та предполагам че "преболедуването" на ваксините ще е подобно. На някои колеги жените си сложиха, щото учителки и с приоритет получиха. Но чак за такива сериозни преболедувания не са казвали.
                Не точно. Бая здраво си изкарахме грипа ноември месец, всеки с различни болежки. Аз лично имах температура 37 - 38 градуса няколко дни и много гадна кашлица, продължила много време. Не си направих тест само защото не ми се стоеше в това състояние няколко часа по опашките на открито. Възможно е да е било ковид и да не сме направили антитела, но ми се струва малко вероятно. Идеята на първия ми пост беше, че според мен си имаше грип, макар и слабо да се разпространи, понеже децата не ходеха на училище.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                  Ще се мре яко предизборно ...
                  Майтап, ама третата вълна е на път.

                  Другата седмица ще минем 2000 нови на ден, към 2500 на ден ще почне паниката. Като стигнат 3000 нови на ден ще почне рев що няма места в болниците.

                  Коментар


                  • Ще се мре яко предизборно ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                      Трима човека в офиса се заразихме през ноември. Имахме различни симптоми включтелно един колега със загуба на обоняние, двама си направихме тест за антитела 40 дни след първите симптоми и бяха отрицателни. За съжаление мисля, че не изкарахме ковид, а грип. Вчера се ваксинирах и ме тресеше цяла вечер, чак на сутринта имах сили да си измеря температурата и беше 39 градуса. Доста тежко ваксиниране, мисля си, че ако съм карал преди това ковид, нямаше толкова кофти да се чувствам след ваксината.Така че, аз си мисля, че грип имаше, но не се разпространи масово.
                      По-скоро сте приели малка доза вируси и сте го изкарали леко и затова няма антитела. А дозата от ваксината е по-сериозна и затова сега "преболедуването" е по-сериозно.

                      Колеги (включително и аз) имаха подобни симптоми на настинка, грип, ковид някъде октомври-ноември месец. Но понеже мина леко, всичко хоме офис, демек само-изолация в къщи, никой не е ходил на доктор за леки симптоми. И сега наскоро всички дето си правиха тестове за антитела имат - но в минимални количества. Мисля и аз да си направя, но ме мързи. А и да съм имал, може да са преминали вече.

                      Та предполагам че "преболедуването" на ваксините ще е подобно. На някои колеги жените си сложиха, щото учителки и с приоритет получиха. Но чак за такива сериозни преболедувания не са казвали.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                        Трима човека в офиса се заразихме през ноември. Имахме различни симптоми включтелно един колега със загуба на обоняние, двама си направихме тест за антитела 40 дни след първите симптоми и бяха отрицателни. За съжаление мисля, че не изкарахме ковид, а грип. Вчера се ваксинирах и ме тресеше цяла вечер, чак на сутринта имах сили да си измеря температурата и беше 39 градуса. Доста тежко ваксиниране, мисля си, че ако съм карал преди това ковид, нямаше толкова кофти да се чувствам след ваксината.Така че, аз си мисля, че грип имаше, но не се разпространи масово.
                        https://youtu.be/Dv_APJvbgJA

                        Ето де това казва и доктора,шеф на УНГ в Исул.Слушай,как са излъгали хората с Ковида.Ти защо бързаш с ваксините?Зорлем са те заразили,здрав човек си бил,и си отишъл да те заразят с един Господ знае,какво има в тия спринцовки..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Казах ви че има естествена относителна невъзприемчивост и обратно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://youtu.be/Dv_APJvbgJA

                            Гледайте професионално мнение за измамата Ковид от шефа на ушното в Исул.
                            + 11111111
                            1. Да е жив и здрав ПРОФЕСОРА и проф Фичева, която ме оперира преди 20 г....Времената бяха тежки и корумпирани, но тя и всички от екипа не дадоха да се спомене за пари и подкуп...!!!
                            Хвала на такива доктури и професионалисти ! Така се създават екипи и се изграждат кадри.
                            Какво твори и надгражда ген м-р, проф д-р , директор - шеф, НАЧАЛНИК на ЩАБА може да се прочете в изследванията му и комисиите в които участва. Как се обгражда с подобни.....От хирург се превърна в мед сестра, дето бие ваксини...( до 10 лв на ваксина ли опря...)
                            2. Всичко, което казва Професора съм го писал в темата..Само че, разни брокери на НИ и Уйкита специта ни заливат с простотии от листовките на апаратурата и инструкциите на ваксините...
                            3. Писах , че това е нармална междувидова борба, която човека ще спечели( но за жалост с жертви ). Даже и това, че в борбата с вирусите човека се е развил като човек, специалиста по климата правеше връзката между пясъчните бури от Сахара и оцеляването на Амазония....

                            пп Тва което съм чувал в метрото за ваксините ( последно ) - Тези ваксини ( от ново поколение за КОВИД, дето са готови за няма и година....Но поне има милиони опитни мишки ) са специализирани за ваксини срещу рака. Метода е създаден да убива клетката в която влезе ( раковата). Като добавки към РНК, адютантите имат за цел да разрушат мембраната на клетката и да позволят РНК - то да влезе в клетката ...
                            Това как си взаимодействат, какво остава като се разградят, какъв е отговора на имунната система с десетките си клетки, още никой не знае......Предполагат и изследват....

                            Не съм доктор и съвети не давам. ( отпушвам тръби, канали и инсталации ...) Кой както иска, така да си подражда живота....След ваксина ще се оправите за седмица, без ваксина за 7 дни......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Къв грип при тез световни мерки бре пич
                              Трима човека в офиса се заразихме през ноември. Имахме различни симптоми включтелно един колега със загуба на обоняние, двама си направихме тест за антитела 40 дни след първите симптоми и бяха отрицателни. За съжаление мисля, че не изкарахме ковид, а грип. Вчера се ваксинирах и ме тресеше цяла вечер, чак на сутринта имах сили да си измеря температурата и беше 39 градуса. Доста тежко ваксиниране, мисля си, че ако съм карал преди това ковид, нямаше толкова кофти да се чувствам след ваксината.Така че, аз си мисля, че грип имаше, но не се разпространи масово.

                              Коментар


                              • https://youtu.be/Dv_APJvbgJA

                                Гледайте професионално мнение за измамата Ковид от шефа на ушното в Исул.

                                Коментар

                                Working...
                                X