IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Последни смъртността в Русия и САЩ, та пак си направи извод за БЦЖ-то. Изглежда поне в началото на епидемията имаше протективен ефект.
    А забрави ли ноември и декември, когато бяхме изпреварили цяла Европа?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
      Странни теории тук се развиват.
      Само ще припомня, че миналата пролет голямата част от пишещите тук /те си знаят, кои са/
      бяха убедени, че БЦЖ ваксината ни спасява от масов мор.
      Оказа се обикновена позитанска партенка.
      Последни смъртността в Русия и САЩ, та пак си направи извод за БЦЖ-то. Изглежда поне в началото на епидемията имаше протективен ефект.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        А теб коя теория те спасява до сега?
        Като се разболях по Коледа, вероятно ме спаси теорията за "ограничения вирусен товар".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
          Странни теории тук се развиват.
          Само ще припомня, че миналата пролет голямата част от пишещите тук /те си знаят, кои са/
          бяха убедени, че БЦЖ ваксината ни спасява от масов мор.
          Оказа се обикновена позитанска партенка.

          А теб коя теория те спасява до сега?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            При корона-вируса е възможно повторно заразяване и разболяване, независимо дали си ваксиниран, или си го преболедувал.
            Дори вторият път да го прекараш по-леко от първия, пак може да получиш вторични увреждания на тъкани и органи в тялото...
            Тази мантра за "трениране на имунитета" чрез повторен контакт с вируса не знам кой "умник" я е разпространил...
            Под 1% вероятност за ре-инфектиране

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

              Grosss, ти не беше ли за твърдите мерки? Така да се каже- от отбора на апокалиптиците.

              Друг метод за отстраняването на противници ли предлагаш?

              Тук човек трудно преценява мотивите, с които всеки пише. Материален интерес, политически пристрастия, друго...?

              Коментар


              • Странни теории тук се развиват.
                Само ще припомня, че миналата пролет голямата част от пишещите тук /те си знаят, кои са/
                бяха убедени, че БЦЖ ваксината ни спасява от масов мор.
                Оказа се обикновена позитанска партенка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Ако си ваксиниран или си преодолял заразата е по-добре да контактуваш с такива хора ,вдига ти се имунитета.
                  Иначе на всеки 6 месеца трябва отново да се ваксинираш.
                  При корона-вируса е възможно повторно заразяване и разболяване, независимо дали си ваксиниран, или си го преболедувал.
                  Дори вторият път да го прекараш по-леко от първия, пак може да получиш вторични увреждания на тъкани и органи в тялото...
                  Тази мантра за "трениране на имунитета" чрез повторен контакт с вируса не знам кой "умник" я е разпространил...
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Така е,ако бяха оставили Ковид да мине през всичките българи периода април -юли сега нито тестове,нито ваксини щяха да бъдат нужни.В момента
                    ги гледам ,че опитват този вариянт и който оцелее.
                    Grosss, ти не беше ли за твърдите мерки? Така да се каже- от отбора на апокалиптиците.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Нали това е и тезата на Мангъра! (без ваксина)

                      Доколкото помня, сам министър-председателят се съобразяваше с мнението на Мангъра (да не се ваксинира)

                      Не съм преставал да контактувам с множество хора от първите дни на "пандемията", но не лице в лице. Нямам заразени и починали познати от никоя болест от началото на "пандемията".
                      Така е,ако бяха оставили Ковид да мине през всичките българи периода април -юли сега нито тестове,нито ваксини щяха да бъдат нужни.В момента
                      ги гледам ,че опитват този вариянт и който оцелее.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Ако си ваксиниран или си преодолял заразата е по-добре да контактуваш с такива хора ,вдига ти се имунитета.
                        Иначе на всеки 6 месеца трябва отново да се ваксинираш.

                        Нали това е и тезата на Мангъра! (без ваксина)

                        Доколкото помня, сам министър-председателят се съобразяваше с мнението на Мангъра (да не се ваксинира)

                        Не съм преставал да контактувам с множество хора от първите дни на "пандемията", но не лице в лице. Нямам заразени и починали познати от никоя болест от началото на "пандемията".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          По тази причина избягвам контакти от вида лице в лице.
                          Ако си ваксиниран или си преодолял заразата е по-добре да контактуваш с такива хора ,вдига ти се имунитета.
                          Иначе на всеки 6 месеца трябва отново да се ваксинираш.
                          Last edited by Grosss; 06.03.2021, 13:47.

                          Коментар


                          • Спират плановите операции , за да се освободят легла .... Каква идиотщина !!! ... Вместо да повлияят върху причината те ще борят последствията ... Гърция с по - малко болни и 300 млрд дълг затваря всичко ... Хората ще умират в най - добрия случай по коридорите на болниците ...И виновен пак ще е медицинският персонал .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Аз го прекарах декември месец и на 16 януари контактувах с човек лице в лице който след два дни почина от Ковид ,но на мен ми нямаше нищо.

                              По тази причина избягвам контакти от вида лице в лице.

                              Коментар


                              • Аз го прекарах декември месец и на 16 януари контактувах с човек лице в лице който след два дни почина от Ковид ,но на мен ми нямаше нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X