IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Не знам дали няма грип ама аз май баш от това се разболях - хрема, кихам, 38,5-39, болят ме ставите, отпаднал.
    Ще видим ПСР-а какво ще каже. Поне в статистиката влязохме като изследван за курона
    Почти 90% корона. Грип няма. Може да е обикновена настинка, ама при нея няма болки в ставите, нито хрема и кашлица.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      welcome, те така сме пиянките
      Сега остава и аз като теб да се възползвам от твърдението, че антителата се предават по полов път
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Кака не бъди толкова жестока са ми се прияде мляко с ориз мляко има ориз има захар има нема кой да ми свари и го закъсах.И аз го карам с кашлица сутрин докато отхрача.Леле тва ако ако ми остане никак нема да е приятно
        Леле, Пеше! А вярната другарка в живота, къде е?
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Преди около два месеца проявих слабост и се поддадах на молбата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието да му приготвя мляко с ориз.

          Когато поръсих приготвения бъркоч с канела забелезах, че подправката донесена от странство и съхранявана по всички правила с цел запазване на божествения й аромат, е дала фира. Грам мирис не се усещаше.

          После кафето нещо не ме кефише, лимоните и те на нищо не блъскаха ... Други отрицания като че ли, не усетих.

          Онзи ден си направих тест за антитела и цъфнах - изкарала съм Короната без да вдигна температура, без хрема, без главоболие. А бе, въобще "без" каквото го пишат за симптомите.

          Вярно, кашлям, но тази кашлица я влача от декември 2019 и вече ще подавам документи в НОИ, че да ми я водят за стаж.
          Наздраве!

          welcome, те така сме пиянките
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Преди около два месеца проявих слабост и се поддадах на молбата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието да му приготвя мляко с ориз.

            Когато поръсих приготвения бъркоч с канела забелезах, че подправката донесена от странство и съхранявана по всички правила с цел запазване на божествения й аромат, е дала фира. Грам мирис не се усещаше.

            После кафето нещо не ме кефише, лимоните и те на нищо не блъскаха ... Други отрицания като че ли, не усетих.

            Онзи ден си направих тест за антитела и цъфнах - изкарала съм Короната без да вдигна температура, без хрема, без главоболие. А бе, въобще "без" каквото го пишат за симптомите.

            Вярно, кашлям, но тази кашлица я влача от декември 2019 и вече ще подавам документи в НОИ, че да ми я водят за стаж.
            Наздраве!

            Кака не бъди толкова жестока са ми се прияде мляко с ориз мляко има ориз има захар има нема кой да ми свари и го закъсах.И аз го карам с кашлица сутрин докато отхрача.Леле тва ако ако ми остане никак нема да е приятно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              Не знам дали няма грип ама аз май баш от това се разболях - хрема, кихам, 38,5-39, болят ме ставите, отпаднал.
              Ще видим ПСР-а какво ще каже. Поне в статистиката влязохме като изследван за курона
              Преди около два месеца проявих слабост и се поддадах на молбата на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието да му приготвя мляко с ориз.

              Когато поръсих приготвения бъркоч с канела забелезах, че подправката донесена от странство и съхранявана по всички правила с цел запазване на божествения й аромат, е дала фира. Грам мирис не се усещаше.

              После кафето нещо не ме кефише, лимоните и те на нищо не блъскаха ... Други отрицания като че ли, не усетих.

              Онзи ден си направих тест за антитела и цъфнах - изкарала съм Короната без да вдигна температура, без хрема, без главоболие. А бе, въобще "без" каквото го пишат за симптомите.

              Вярно, кашлям, но тази кашлица я влача от декември 2019 и вече ще подавам документи в НОИ, че да ми я водят за стаж.
              Наздраве!


              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Не знам дали няма грип ама аз май баш от това се разболях - хрема, кихам, 38,5-39, болят ме ставите, отпаднал.
                Ще видим ПСР-а какво ще каже. Поне в статистиката влязохме като изследван за курона
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • В цяла Европа е така, не само в България.. Навсякъде управляват 'прости и подкупни тикви'..
                  По-старите ще ги поуморят/поразредят кой с вирус, кой с ваксина, младите ще ги зомбират иии.. пей сърце! Планетата на маймуните..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                    https://darikradio.bg/ako-izolaciata...v-zombita.html

                    Това е едно изключително интервю с един изключителен български лекар, който е бил вундеркинд и е вземал по три класа наведнъж, завършил е медицина преди да наборите му да са изкласили гимназии, станал академик преди да навърши 30 годишна възраст и действащ в момента психиатър. Ако се присмиваха на шефката на "Курило", защото изразяваше позицията на иконом на една видна лудница, то този глас е просто коларски болт в задника на милеещите за живота шутове, които така и не могат да разберат живота като смисъл и начин на употреба.
                    НЯМА 30 годишен академик, но е абсолютно прав !( освен от БАНИ, но там и Васко кеца е академик..)
                    Затриваме едно поколение, заради идиотите от ЩАБА и простата тиква ...!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                      Как да не е? Тя не спира да тръби великите си достижения като стоене вкъщи, миене на ръце, носене на маски, социална дистанция, ограничаване движението на здрави хора. Освен това е открила големите огнища на зараза - паркове, планини, туристически дестинации, молове, ресторанти и фитнеси, както и най-безопасните места - метро, градски транспорт, междуградски транспорт, супермаркети, телевизионни студия, филмови студия и протести против расизма.
                      Как може да се прави едно и също, и да се очаква различен резултат ??????

                      Коментар


                      • https://darikradio.bg/ako-izolaciata...v-zombita.html

                        Това е едно изключително интервю с един изключителен български лекар, който е бил вундеркинд и е вземал по три класа наведнъж, завършил е медицина преди да наборите му да са изкласили гимназии, станал академик преди да навърши 30 годишна възраст и действащ в момента психиатър. Ако се присмиваха на шефката на "Курило", защото изразяваше позицията на иконом на една видна лудница, то този глас е просто коларски болт в задника на милеещите за живота шутове, които така и не могат да разберат живота като смисъл и начин на употреба.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                          Как да не е? Тя не спира да тръби великите си достижения като стоене вкъщи, миене на ръце, носене на маски, социална дистанция, ограничаване движението на здрави хора. Освен това е открила големите огнища на зараза - паркове, планини, туристически дестинации, молове, ресторанти и фитнеси, както и най-безопасните места - метро, градски транспорт, междуградски транспорт, супермаркети, телевизионни студия, филмови студия и протести против расизма.
                          То това се практикува още преди да има медицина

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Ми специално за тоя вирус не знам медицината да е измислила нещо ефективно за сега.
                            Как да не е? Тя не спира да тръби великите си достижения като стоене вкъщи, миене на ръце, носене на маски, социална дистанция, ограничаване движението на здрави хора. Освен това е открила големите огнища на зараза - паркове, планини, туристически дестинации, молове, ресторанти и фитнеси, както и най-безопасните места - метро, градски транспорт, междуградски транспорт, супермаркети, телевизионни студия, филмови студия и протести против расизма.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              И това се нетира с огромната разлика в здравеопазването Или здравеопазването вече няма значение
                              Ми специално за тоя вирус не знам медицината да е измислила нещо ефективно за сега.

                              Дали ще лежиш в хубава болнична стая и ще ти дават скъпи антибиотици или ще лежиш в мизерна стая и ще ти дават евтини антибиотици няма особена разлика за смъртността.

                              То и у нас е така. В 4-6 големи града да имаш прилични болници, но в останалите градове (градчета) положението е като в Тунис.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Ти сам си я посочил и се чудиш къде била.
                                И това се нетира с огромната разлика в здравеопазването Или здравеопазването вече няма значение
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X