IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Четене с разбиране му е майката. Никъде не съм твърдял,че казармата променя хората . По скоро казах,че е много мека днешната младеж и ,че един мъж трябва да може да поеме някаква доза стрес и да не се гъне пред всяка опасност а в случая и насаждана опасност от всякъде . Не ми се ще да пускам линк към режисираното клипче в което униформен младеж налага за без маска .
    Ти какъв точно стрес си изпитал в казармата, хранят три пъти на ден, колкото по малко имаш свои мисли по добре. Така че никакъв стрес от решения. Сън по график, миене на коридори по график, набиваме на крак по плаца по график.

    Дори и за професионални военни, хората не стават военни, за да се срещат със стрес, а за не взимат решения за нищо и държавата да се грижи за тях. Реално да избягат от стрес. Тук там някой с желание да се прави на Командо но в повечето случай е само промиване на мозъка от собствени мисли

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      РНК ваксините са като такси. Искаш да действа на друг щам, качваш го на таксито и го закарваш до клетките. За това и те имаха работещи ваксини още началото на миналото лято. Много бързо се модифицира за каквото ти трябва
      Доста професори не мислят така ...
      https://www.thailandmedical.news/new...xperts-aghast-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Друга ми беше идеята . Много е лабава днешната мъжка част от населението, тропнеш с крак и се посират, от вкъщи без епилатор не излизат . Клип някакъв гледам, един облечен с униформа младеж налага с палка който не е сложил маска .Предполагам всички сте го видяли, и сте видяли реакцията на младите хора . Покъртително е ! Ако сега стане война истинска конвенционална , така като гледам от страх ще измрът по леглата си мноо народ . Много се Олабихме с повод и безповод, удобствата и съвременият начин на живот ни прави абсолютно негодни за справяне със стресови и тежки ситуации .
        ПП Нефелни зомбирани консуматори .

        Не удрят произволни хора, които са без маска, а "побоят" е винаги над един и същ човек (актьор в клипа). Това е скрита камера, която отчита реакциите на минаващите хора.

        Търси си комичното в ситуацията и наистина околните бързо поставят маските.

        https://m.facebook.com/1000267268252...71549013745986

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          ти наистина ли смяташ ,че като се ваксинира населението ковидЪт ще изчезне и няма да има локдауни ?! АЗ съм много скептичен по тоз въпрос.
          при добър % ваксинирани си мисля, че ще сме ок .... до следващия щам (неясно от кой пипнат)....

          но честно казано не виждам кога ще стигнем и 50% ваксинирани предвид на проблемите с астра зенека и липсата на други ваксини...вероятно за идната зима.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            мисля си, че още в края на седмицата ще започне да се говори за по-строги мерки, защото много малък % е ваксиниран, а към наличните ваксини от астра зенека има основателен скептицизъм.

            без самосъзнание и лична отговорност нищо няма да постигнем. било ваксинирани или не, а такова осъзнаване като гледам го няма в масата хора.

            накратко мисля, че ни чака сериозен локдаун и голяма драма с болничините легла.

            герб се надяват да устискат да е следизборите драмата.
            ти наистина ли смяташ ,че като се ваксинира населението ковидЪт ще изчезне и няма да има локдауни ?! АЗ съм много скептичен по тоз въпрос.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Това са глупости. Всичките лекета с които съм служил си останаха лекета, а свестните хора си останаха свестни. Не знам от къде идва тази глупост че казармата учи на нещо хубаво. На нищо полезно не учи.
              Четене с разбиране му е майката. Никъде не съм твърдял,че казармата променя хората . По скоро казах,че е много мека днешната младеж и ,че един мъж трябва да може да поеме някаква доза стрес и да не се гъне пред всяка опасност а в случая и насаждана опасност от всякъде . Не ми се ще да пускам линк към режисираното клипче в което униформен младеж налага за без маска .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                мисля си, че още в края на седмицата ще започне да се говори за по-строги мерки, защото много малък % е ваксиниран, а към наличните ваксини от астра зенека има основателен скептицизъм.

                без самосъзнание и лична отговорност нищо няма да постигнем. било ваксинирани или не, а такова осъзнаване като гледам го няма в масата хора.

                накратко мисля, че ни чака сериозен локдаун и голяма драма с болничините легла.

                герб се надяват да устискат да е следизборите драмата.
                Преди изборите ще има достатъчно драма, нещата още са далеч от най лошото. А скептицизма към ваксините ще бъде забравен доста бързо, като умрат няколко хиляди човека следващия месец

                Коментар


                • мисля си, че още в края на седмицата ще започне да се говори за по-строги мерки, защото много малък % е ваксиниран, а към наличните ваксини от астра зенека има основателен скептицизъм.

                  без самосъзнание и лична отговорност нищо няма да постигнем. било ваксинирани или не, а такова осъзнаване като гледам го няма в масата хора.

                  накратко мисля, че ни чака сериозен локдаун и голяма драма с болничините легла.

                  герб се надяват да устискат да е следизборите драмата.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • ПРОФ. ЧОРБАНОВ НЕ Е БОЛЕН ОТ КОВИД, А ТОЯ НАБЕДЕН „МАТЕМАТИК“, ПРИСЛУЖНИК НА ХУНТАТА, Е ЛЪЖЕЦ И ПЪЛНО БЕЗОБРАЗИЕ!!Георги Дренчев: Цял ден го шерват бавно развиващи изолационисти, това рядко лайно Петър Велков, който вече се бори за експертиза по манипулация и епидемиология.

                    Веселина Томова: А сега чуйте истината! Проф. Чорбанов изобщо НЕ Е БОЛЕН ОТ КОВИД!

                    А тоя набеден „математик“ Петър Велков, прислужник на властта на Хунтата, трябва да бъде приеман единствено с насмешка и омерзение, и е пълно безобразие, да не употребим по-тежка дума!:



                    Тази глупост, която днес беше подхваната от всички медии, които копираха някакъв пост от стената на един индивид, който има за себе си високо мнение без грам покритие, е пълна лъжа!

                    Единственото вярно нещо е, че проф. Чорбанов е в болница. Истината е, че е бил на ски и се е простудил. От което пък е направил плеврален излив. Баба ми, която е на 88 г, беше с такъв проблем преди седмица, а сега е в перфектно здраве!

                    Информацията я имам от д-р Георги Тодоров с когото говорих днес. Неговият профил отново е ограничен за месец и ме помоли аз да го съобщя. Докторът ще си направи нов профил съвсем скоро, който ще ви покажа.

                    Професор Чорбанов, Андрей Чорбанов, е добре, но няма приложенията за фейсбук и месенджър на телефона си, за да реагира лично. Пишат си с д-р Тодоров на смс-и. Получих чрез ммс скриншотове на тях, но не мога да ги отворя през моето устройство… Когато ги имам, ще ги добавя в поста.

                    А това в шотовете под този пост, са всички медии, които дадоха гласност на тази лъжа и профила на главния инициатор за нея!

                    Бъдете здрави и не вярвайте на всичко, което се появи в медийното пространство!

                    Ралица Стоянова https://afera.bg/проф-чорбаров-не-е-...д-а-тоя/


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                      Четейки темата си мисля,че спирането на казармата е груба грешка .
                      Абслолютно верно. Точно така е.
                      А ето и по темата:
                      https://www.24chasa.bg/novini/article/9631282
                      Като ви пее радиото слушайте. А сега пример от първо лице на дървен философ при това.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cherney

                        Мисля, че бях съвсем ясен, като казах, че си неграмотен. Израза, който използваш "включи главните щамове" е пълна глупост и показва липса на каквито и да е познания. Освен това, настоящите РНК могат да бъдат успешни срещу всеки един щам / за това няма достатъчно данни към настоящия момент/ за разлика от векторните. Причината знаеш ли каква е?

                        Не ми отговаряй, не ми се спори с неуки хора
                        логистиката с ваксините на глобално ниво е бавен и труден процес.

                        ваксинирането на голям % от населението също

                        имаш налични дози от настоящата ваксина ваксинираш се

                        след 1-2 месеца идва нов щам

                        хвърляш ли наличностите от старата партида или си трае правителство и убеждава, че действа

                        въпросите са много и всички властимащо фактори се издъниха в малка или голяма степен с това да са честни и адекватни.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Друга ми беше идеята . Много е лабава днешната мъжка част от населението, тропнеш с крак и се посират, от вкъщи без епилатор не излизат . Клип някакъв гледам, един облечен с униформа младеж налага с палка който не е сложил маска .Предполагам всички сте го видяли, и сте видяли реакцията на младите хора . Покъртително е ! Ако сега стане война истинска конвенционална , така като гледам от страх ще измрът по леглата си мноо народ . Много се Олабихме с повод и безповод, удобствата и съвременият начин на живот ни прави абсолютно негодни за справяне със стресови и тежки ситуации .
                          ПП Нефелни зомбирани консуматори .
                          Това са глупости. Всичките лекета с които съм служил си останаха лекета, а свестните хора си останаха свестни. Не знам от къде идва тази глупост че казармата учи на нещо хубаво. На нищо полезно не учи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Не са ли достатъчно много тъпите хора. Защото основното на казармата е че всички влизат различно умни но излизат еднакво тъпи
                            Ти казарма ходил ли си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Не са ли достатъчно много тъпите хора. Защото основното на казармата е че всички влизат различно умни но излизат еднакво тъпи
                              Друга ми беше идеята . Много е лабава днешната мъжка част от населението, тропнеш с крак и се посират, от вкъщи без епилатор не излизат . Клип някакъв гледам, един облечен с униформа младеж налага с палка който не е сложил маска .Предполагам всички сте го видяли, и сте видяли реакцията на младите хора . Покъртително е ! Ако сега стане война истинска конвенционална , така като гледам от страх ще измрът по леглата си мноо народ . Много се Олабихме с повод и безповод, удобствата и съвременият начин на живот ни прави абсолютно негодни за справяне със стресови и тежки ситуации .
                              ПП Нефелни зомбирани консуматори .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Като не знаеш какво те питах, замълчаваш и се връщаш при уБитияКон.
                                РНК ваксините са като такси. Искаш да действа на друг щам, качваш го на таксито и го закарваш до клетките. За това и те имаха работещи ваксини още началото на миналото лято. Много бързо се модифицира за каквото ти трябва

                                Коментар

                                Working...
                                X