IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
    И каква е тази ефективност на ваксините, питам аз?...

    "14 от заразените с COVID-19 от дома в Опанец са били ваксинирани"

    https://news.bg/regions/14-ot-zaraze...ksinirani.html

    Или да питам какво има във ваксините?.....
    дали не са ваксинирани проформа, а ваксините да са отишли за близки до лицата отговарящи за ваксинацията.... едни бърз тест за антитела на неболните ще даде отговори..
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • И каква е тази ефективност на ваксините, питам аз?...

      "14 от заразените с COVID-19 от дома в Опанец са били ваксинирани"

      https://news.bg/regions/14-ot-zaraze...ksinirani.html

      Или да питам какво има във ваксините?.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

        Ако смена химията ще подмена ли вазприятието
        Всичко е в твоите ръце..
        https://mediaplus.bg/pritcha-za-peperudata/
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Балониада

          Като е болен с вируса да ти го лепне и на тебе ли ако си му колега бе .....
          Не ми отговори на въпроса. Говорим за милиардите, които са живи, потребяват и нямат бункер, бе ....!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада

            Като е болен с вируса да ти го лепне и на тебе ли ако си му колега бе дръвник
            Знаеш ли ,че ваксинираните могат да заразяват бе, балоне ?! И знаеш ли защо ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Балониада

              И ходиш насам натам и не ти дреме ако си лепнал вируса.? Така ли бе малоумник

              Откъде да му дойдат парите, за да не гладува семейството му, бе умник!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Хаджи Грую с антитела, бре! Титлите му високи, няма да се ваксинира.
                Наздраве!
                Баш, тнм И жената с антитела (дали аз от нея, или тя от мен, а може и друг да е помагал, знам ли ) - при нея 380 при референтна 50 (това в рамус), при мен 40 при референтна 0.8. И преди това си бях айляк, сега пак съм си - кво, да спра да живея ли? Ми няма да спра - сега си гледам морето за тази година, ма нещо хич няма добри оферти, всичко е надуло цените - 500 кинта на вечер хич не ми се дават, дейва.
                Наздраве и за много години с положителни емоции!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                  начи да се спасим от химията
                  И това е решение, може би най-лесното

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Еволюционно са оцелявали хората, които първо са се спасявали от хищници и чак след това са се питали за природата на хищника.
                    начи да се спасим от химията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                      Ама това не си ли е негов проблем? Всеки от себе си ще започне, когато му дойде времето...
                      Ми не е само негов проблема, като има антитела не може ли да размножава вируса ? м
                      Он може да кара петнайс пъти ако иска и да го раздава и по неполов път. Това не е негов проблем а тотално базхаберие

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                        Ако смена химията ще подмена ли вазприятието
                        Еволюционно са оцелявали хората, които първо са се спасявали от хищници и чак след това са се питали за природата на хищника.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                          Ако смена химията ще подмена ли вазприятието

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Това няма нужда да се предсказва. При силен отговор на ваксина, смятай какъв ще е отговора към истинския вирус. Хората които имат най-силна реакция към ваксините може да се очаква че са реално най-заплашени и от вируса - поне що се отнася от цитокинна буря.
                            Да той вируса идва така в едно шишенце и в кръвния поток !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Отговарям на всички след консултация с лекар
                              Проблемите с ваксините идват от прекалено силния имунен отговор който е строго индивидуален при всеки .
                              От тук нататък как може този процес да се предскаже не ми е ясно .
                              Това няма нужда да се предсказва. При силен отговор на ваксина, смятай какъв ще е отговора към истинския вирус. Хората които имат най-силна реакция към ваксините може да се очаква че са реално най-заплашени и от вируса - поне що се отнася от цитокинна буря.

                              Коментар


                              • Меркел на 22 март: "Налага се да направим нов локдаун, затваряме абсолютно всичко за Великден, иначе локдауна си стои, много е страшно, всичко в името на здравето ви!"

                                Немците на 23 март: "Аман бе, ще ни убиеш, спри се вече, побъркахте ни, унищожихте ни от толкова грижа за здравето!"

                                Меркел на 24 март: "Абе знаете ли ... може и без локдаун. Мийте си ръцете по-често!"

                                https://www.svobodnaevropa.bg/a/31167338.html

                                Няма такава шизофрения, няма!!! Историята да ги съди за това, което ни причиниха. Ненормалници ненормални!

                                Коментар

                                Working...
                                X