IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • евреите са недолюбвани навсякъде по света (вероятно има причина), но са древен и интелигентен народ.
    тяхното решение на въпроса с имунитета (стадния) мисля е достатъчно ясен пример как може да се справи едно общество с кризата без да е нужно да се заваряват вратите на входовете (ухан) и армията да носи пликове с дажби.

    имайте предвид, че там имат една прослойка ортодоксални, които тотално не спазват препоръките за дистанция и се събират, пеят, молят, хрнят се заедно по 20-30 човека и 'господ ги пази' ... (нещо като нашите купонджии тук) - ортодоксалните бяха в основата на бума на заразени в Израел.

    та филмът бай ганьо по-голям хитрец от мошето ще видим как ще завърши ... дано е така ама надали.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Моля, пишете по темата.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

        Знаеш ли поговорката- "Крадецът вика: Дръжте крадеца" ?
        Явно троловете се подкпрепяте. Не те ли е срам, за 40 стотинки за пост пускаш неща които може да прцакат здравето на хората

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          И за да нямате никакво съмнение за какъв грозен и манипулативен сценарий говорим, вижте как в САЩ, хора умрели от огнестрелни рани, ги пишат умрели от КОВИД, защото последните 30 дни са имали "позитивен" тест!

          Пълен цирк!


          А ние си мислехме, че в България надписват... Seriously? Gunshot Deaths Counted Among COVID-19 Fatalities in Colorado
          Виж сега има много такива случаи,и аз преди споделях такива теории,и да те са факт,имаше ги и в България,НО това не променя факта че вируса убива,по много коварен начин,и вече не е същия,а доста изменене,по заразен и по смъртоносен..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

            Знаеш ли поговорката- "Крадецът вика: Дръжте крадеца" ?
            Точно кой го казва
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Не мисля. Или си платен трол, или още по зле имитираш платени тролове.
              Знаеш ли поговорката- "Крадецът вика: Дръжте крадеца" ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Пиянде , объркал си адреса .
                Не мисля. Или си платен трол, или още по зле имитираш платени тролове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Аре сега купили сте една камара стари никове, ако не сте ги изгърмели всичките все ще ти отпуснат някой нов.
                  Пиянде , объркал си адреса .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Нищо не отричам ,копирай тук във форума да видя кой и кога съм подкрепял , и спри пиенето ! Никове аз не сменям .
                    Аре сега купили сте една камара стари никове, ако не сте ги изгърмели всичките все ще ти отпуснат някой нов.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Давай, отричай но все пак ще ти много по лесно да си смениш Ника утре. Не че може да ти се сбърка стила
                      Нищо не отричам ,копирай тук във форума да видя кой и кога съм подкрепял , и спри пиенето ! Никове аз не сменям .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Кой съм защитавал ?! Ти пиян ли си бе ? Поснти тук да видя кога и кой сам защитавал ! Въпрос ти зададох а той беше , защо ваксинирани могат да са заразни след изтичане на дните на втора ваксина ,още отговор не съм видял от тебе .
                        Давай, отричай но все пак ще ти много по лесно да си смениш Ника утре. Не че може да ти се сбърка стила

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          Тръгна ли да защитаваш герб като казах че крадат ваксини тръгна. Нали не мислиш че за пръв път си правя такива експеримент и в този и в други форуми. Резултата е винаги еднакъв.
                          Кой съм защитавал ?! Ти пиян ли си бе ? Поснти тук да видя кога и кой сам защитавал ! Въпрос ти зададох а той беше , защо ваксинирани могат да са заразни след изтичане на дните на втора ваксина ,още отговор не съм видял от тебе .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Това дето го пишеш са глупости .
                            Тръгна ли да защитаваш герб като казах че крадат ваксини тръгна. Нали не мислиш че за пръв път си правя такива експеримент и в този и в други форуми. Резултата е винаги еднакъв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Глупости. ГЕРБ от месеци се опитва да накара хората да не се ваксинират.
                              Това дето го пишеш са глупости .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Гербаджия антиваксър е оксиморона ако не вдяваш го прочети баааавввнннооо .
                                Глупости. ГЕРБ от месеци се опитва да накара хората да не се ваксинират.

                                Коментар

                                Working...
                                X