IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    кавръче, извинявай, ама през пост си с баща ми това, баща ми онова, покайте се, грешници, че и вас ще ви сполети това, което се случи с мен и моя баща. И веднага ми изплува една новина от 08.03 за троловете, дето вземали по 1200 лева на месец, а по-известните и по някой лев отгоре. И хоп, ти обърна плачинката и взе да славославиш герП и стана активен защитник на ваксините точно тям някъде, около тази дата. Убеден съм, че е съвпадение тролове в интернет няма, сясо Коледа съществува и т.н.
    Голям идиот трябва да е някой, та да пише така на Кавръков.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      кавръче, извинявай, ама през пост си с баща ми това, баща ми онова, покайте се, грешници, че и вас ще ви сполети това, което се случи с мен и моя баща. И веднага ми изплува една новина от 08.03 за троловете, дето вземали по 1200 лева на месец, а по-известните и по някой лев отгоре. И хоп, ти обърна плачинката и взе да славославиш герП и стана активен защитник на ваксините точно тям някъде, около тази дата. Убеден съм, че е съвпадение тролове в интернет няма, сясо Коледа съществува и т.н.
      Уверявам те че взаимовръзките които правиш не са коректни не са верни .
      Да,член съм на СИК на ГЕРБ,това е вярно ,но също така е вярно и това което ми се случи в личен план и пак казвам не става въпрос за баща ми.Баща ми така или иначе е с много малки шансове да оживее,но по същото време в болница бяха още двама роднини плюс още 2 болни ,цялото семейство с Ковид .
      Много добре знаеш какво пишех преди и не искам никой да убеждавам,не искам и да убеждавам някой да не се ваксинира или да се ваксинира .Целта ми беше да споделя това което се случи точно защото и аз не вярвах че вируса е смъртоносен.Реално моята теза беше че хората си отиват не от вируса ,а от съпътстващи заболявания .В случая обаче това не е така и когато челно се сблъскаш с казуса смятам че е нормално повече хора да си имат едно на ум .
      Пари ще взема ако съм на изборите ,но ако до тогава стане така че да се ангажирам с проблеми около баща ми ,дали жив или умрял ,това лежи на мен и може и да не съм там .

      Коментар


      • Никоя партия или президента даже и не си помислиха да отложат изборите за края на Май.
        Ама иначе всеки обещава всичко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Много от нас подцениха и продължават да подценяват вируса ,подцених го аз и баща ми ,има още много хора .Каквото и да си говорим ,ние хората сме така устроени,че никога не можем да приемем реално даден проблем докато той не се изсипе върху главата ни .
          Не, че не можем да приемем, а не можем да си зададем въпроса защо ни се случва?
          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

          Коментар


          • кавръче, извинявай, ама през пост си с баща ми това, баща ми онова, покайте се, грешници, че и вас ще ви сполети това, което се случи с мен и моя баща. И веднага ми изплува една новина от 08.03 за троловете, дето вземали по 1200 лева на месец, а по-известните и по някой лев отгоре. И хоп, ти обърна плачинката и взе да славославиш герП и стана активен защитник на ваксините точно тям някъде, около тази дата. Убеден съм, че е съвпадение тролове в интернет няма, сясо Коледа съществува и т.н.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Много от нас подцениха и продължават да подценяват вируса ,подцених го аз и баща ми ,има още много хора .Каквото и да си говорим ,ние хората сме така устроени,че никога не можем да приемем реално даден проблем докато той не се изсипе върху главата ни .

              Коментар


              • КАРАКАЧАНОВ ЧИСТОСЪРДЕЧНО ОБЯСНИ КАК ВСИЧКИ ГИ ПИШАТ УМРЕЛИ ОТ КОВИД!

                https://afera.bg/каракачанов-чистосърдечно-обясни-ка/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                  Има си научни проучвания, ако не можеш да ги схванеш това си е твои проблем.
                  Защо да търся научни изследвания, като се вижда от живота колко неефективни са ваксините за грип? От хора около мен, от много години.

                  Пак ти казвам, затворил си очи и май нарочно не си в реалния свят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                    Не са лъжи, а просто глупости. Ако се триеха глупости един пост въпросния потребител нямаше да видим.
                    той
                    Лъжи са, ваксината срещу грипа не е ефективна особено, за разлика от нея ваксините срещу ковид са ефективни. И или схваща че приказва лъжи и го прави нарочно или е човек с психични отклонения. за него специално не съм убеден че е трол, значи остава втората възможност

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      XY ако ще коригираш моите постове, коригираи и откровените лъжи които пускат надолу. Това което пуска grisow не е въпрос на мнение а са откровени лъжи.
                      Не са лъжи, а просто глупости. Ако се триеха глупости един пост въпросния потребител нямаше да видим.

                      Коментар


                      • XY ако ще коригираш моите постове, коригираи и откровените лъжи които пускат надолу. Това което пуска grisow не е въпрос на мнение а са откровени лъжи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                          Колкото ваксината за сезонния грип помага, толкова и тая ще.
                          Колкото грипът изчезна от пикливите ви ваксини, толкова и ковида ще.
                          Има си научни проучвания, ако не можеш да ги схванеш това си е твои проблем.
                          Last edited by X_Y; 25.03.2021, 09:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            то няма спор от необходимост от ваксиниране - пределно ясно е че без ваксини няма да се мине.
                            Колкото ваксината за сезонния грип помага, толкова и тая ще.
                            Колкото грипът изчезна от пикливите ви ваксини, толкова и ковидът ще.

                            Коментар


                            • то няма спор от необходимост от ваксиниране - пределно ясно е че без ваксини няма да се мине.

                              Просто има някакви хора които постоянно пускат съмнения, апокалиптични картини за ваксините и откровени глупости, само за да няма кандидати за ваксини. Само така ГЕРБ могат да си замажат пълния провал с доставките на ваксини - като казват ама то хората не искат да се ваксинират. Представяте ли си какъв скандал ще стане ако дори само 70% от хората искат да се ваксинират, а управляващите скрънзи се окаже че са поръчали ваксини само за 10% защото са решили да спестят пари от здравето на хората.

                              А същите тези хора които не искат, ако им умре някой от близките или пък сами се разболеят бързо бързо ще се опитват да се ваксинират. Един ден с температура е нищо спрямо две седмици без възможност да дишаш. Но какво да се прави - управляват ни хора които разбират само от пропаганда и я пускат дори когато тъпата им пропаганда коства човешки животи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                евреите са недолюбвани навсякъде по света (вероятно има причина), но са древен и интелигентен народ.
                                тяхното решение на въпроса с имунитета (стадния) мисля е достатъчно ясен пример как може да се справи едно общество с кризата без да е нужно да се заваряват вратите на входовете (ухан) и армията да носи пликове.
                                Решението на Израел е много просто. Нетаняху е поканил на вечеря Бурла / CEO на Pfizer/, питал е колко струва и държавата е платила моментално по $50 за доза. По същото време Европейската комисия води разговори с Pfizer и Biontech за €20 на доза, въпреки, че компаниите са посочили цената, която е платил Израел. В резултат Биби за пореден път ще е премиер на Израел, а българския Биби и колегите му в ЕС го духат. Ние също.

                                Вчера в Израел бяха регистрирани 147 случая. Общо взето, съвсем скоро се връщат към относително нормален начин на живот. А ние още спорим за необходимостта от ваксиниране.

                                Коментар

                                Working...
                                X