IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Не аз, ваксините помагат - доказано.

    Елементарен експеримент - 1000 човека не си слагат ваксина и 1000 човека си слагат ваксина. Всички ги затварят в едно помещение и го пълнят с вируси на ковид.

    От групата която не е ваксинирана 600 човека ще развият симптоми, 30 човека ще попаднат в болница и 5 човека ще починат

    От групата която е ваксинирана дори да е астра зенека като най-неефктивна в момента 180 човека ще развият симптоми, 0 ще попаднат в болница и 0 ще починат.

    Това показват реалните факти - а не измислената реалност с наночипове, мутаген и контрол над глупостите които пишеш в интернет от страна на Бил Гейтс
    Тва на каква база го твърдиш?Щото ми се струва че с единия палец си бръкнал у гъзо и смучеш информацията от другия...не може ей така на ангео щот тъй съм сънувал да пишеш подобни дивотии...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      От гостите, екипажа е колкото гостите и съм го дал в 3000 те

      така че реално възраството разпределение не е много по-различно от това на развита дъжрава
      Четете го тоя интернет де - 70% са пасажери и 30% екипаж, средна възраст на пасажерите (медиана) - 69 години, на екипажа - 36. Всички умрели са над 70 годишни (без един, като поне 4 са над 80 годишни) - айде да не се лъжем излишно От 3700 човека 700 са имали положителен ПСР, като от тях 500 са били безсимптомни, 14 са починали, основно над средната възраст дори и за развития свят

      Of the 3,711 people aboard Diamond Princess on the 20 January cruise, 1,045 were crew and 2,666 were passengers.[87] The median age of the crew was 36 while the median age of the passengers was 69.[87] The passengers were 55% female and the crew was 81% male.[87] Of the 712 infections, 145 occurred in crew and 567 occurred in passengers.[88]

      Two passengers died on 20 February[92] and a third on 23 February, all three of whom were Japanese citizens in their 80s.[93] A fourth passenger, an elderly Japanese man, was reported on 25 February to have died.[94] The fifth fatality, a Japanese woman in her 70s,[5] and the sixth fatality, a British national in his 70s, both died on 28 February.[91][6] A 78-year-old Australian national, who was evacuated from the ship, died on 1 March in Australia, making him the seventh.[7] A Hong Kong national from the ship died on 6 March, making him the eighth.[95] A Canadian man in his 70s died on 19 March, making him the ninth death.[96][9] Two Japanese male passengers in their 70s died on 22 March making them the 10th and 11th deathes.[10] A Hong Kong woman in her 60s died on 28 March, making her the twelfth death.[11] The thirteenth fatality is a Japanese passenger who died on 9 April.[12] The details concerning the passenger's age and gender were not disclosed according to their family's wishes.[97] Another Japanese man in his 70s died on 14 April, making him the fourteenth fatality.[13]
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        А ти виж средната възраст на кораба - всичко бяха пенсионери, масата над 70 години (имаше и такива над 80) - ако това е представителна извадка за населението на която и да е държава, значи пък хептен за бунаци ни вземате.
        От гостите, екипажа е колкото гостите и съм го дал в 3000 те

        така че реално възраството разпределение не е много по-различно от това на развита дъжрава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          Е виж данните от него де, дали пък няма да се припокрият на 100% с това което съм писал. От 3000 човека на кораба загиват 13
          А ти виж средната възраст на кораба - всичко бяха пенсионери, масата над 70 години (имаше и такива над 80) - ако това е представителна извадка за населението на която и да е държава, значи пък хептен за бунаци ни вземате.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Ти си луд бе ! Още миналата кодина имаше един изолиран круизен кораб ако помниш , и а ко помниш имаше болни вътре . Заразените хич не отговориха на очакваното ! Ама хич !
            Е виж данните от него де, дали пък няма да се припокрият на 100% с това което съм писал. От 3000 човека на кораба загиват 13

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Не аз, ваксините помагат - доказано.

              Елементарен експеримент - 1000 човека не си слагат ваксина и 1000 човека си слагат ваксина. Всички ги затварят в едно помещение и го пълнят с вируси на ковид.

              От групата която не е ваксинирана 600 човека ще развият симптоми, 30 човека ще попаднат в болница и 5 човека ще починат

              От групата която е ваксинирана дори да е астра зенека като най-неефктивна в момента 180 човека ще развият симптоми, 0 ще попаднат в болница и 0 ще починат.

              Това показват реалните факти - а не измислената реалност с наночипове, мутаген и контрол над глупостите които пишеш в интернет от страна на Бил Гейтс
              Ти си луд бе ! Още миналата кодина имаше един изолиран круизен кораб ако помниш , и а ко помниш имаше болни вътре . Заразените хич не отговориха на очакваното ! Ама хич !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Уверявам те че взаимовръзките които правиш не са коректни не са верни .
                Да,член съм на СИК на ГЕРБ,това е вярно ,но също така е вярно и това което ми се случи в личен план и пак казвам не става въпрос за баща ми.Баща ми така или иначе е с много малки шансове да оживее,но по същото време в болница бяха още двама роднини плюс още 2 болни ,цялото семейство с Ковид .
                Много добре знаеш какво пишех преди и не искам никой да убеждавам,не искам и да убеждавам някой да не се ваксинира или да се ваксинира .Целта ми беше да споделя това което се случи точно защото и аз не вярвах че вируса е смъртоносен.Реално моята теза беше че хората си отиват не от вируса ,а от съпътстващи заболявания .В случая обаче това не е така и когато челно се сблъскаш с казуса смятам че е нормално повече хора да си имат едно на ум .
                Пари ще взема ако съм на изборите ,но ако до тогава стане така че да се ангажирам с проблеми около баща ми ,дали жив или умрял ,това лежи на мен и може и да не съм там .
                Има една притча за ,,Лъжливото овчарче,,

                И тъй като съвпаденията са доста , някой хора е се съмняват, аз дори ги изразих преди Грую.

                Ако все пак се е случило лошото.
                Надвам се Баща ти и родата да се оправят.
                Last edited by Todor Sabev; 25.03.2021, 15:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                  Аха, а ти ще им 'помогнеш" пропагандирайки експериментални ваксини и генни терапии -"научно доказани" !
                  Не аз, ваксините помагат - доказано.

                  Елементарен експеримент - 1000 човека не си слагат ваксина и 1000 човека си слагат ваксина. Всички ги затварят в едно помещение и го пълнят с вируси на ковид.

                  От групата която не е ваксинирана 600 човека ще развият симптоми, 30 човека ще попаднат в болница и 5 човека ще починат

                  От групата която е ваксинирана дори да е астра зенека като най-неефктивна в момента 180 човека ще развият симптоми, 0 ще попаднат в болница и 0 ще починат.

                  Това показват реалните факти - а не измислената реалност с наночипове, мутаген и контрол над глупостите които пишеш в интернет от страна на Бил Гейтс

                  Коментар


                  • Уважаеми съфорумци,

                    Срещам в постовете негативно отношение към противогрипните ваксини, което не споделям.
                    Считам, че те, както и КОВИД-ваксините, имат важната роля да подготвят организма за
                    по-леко преболедуване при зараза, отколкото да я елиминират.
                    Това го пиша от личен опит.
                    Смятам, че ежегодното поставяне на противогрипна ваксина и противоепидемичните мерки,
                    които спазвам, са основните предпоставки да изкарам през декември леко болестта.
                    А иначе, продължавам да влизам само с маска в магазините, тъй като концентрацията
                    на антитела от теста е ниска, което, според мен, се дължи на адекватната реакция
                    на имунната система срещу инвазията /нисък товар - ниска концентрация, висок - висока/.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Ами горе долу всичко което казваш е много по вероятно да прецака човек, който се води по акъла ти, отколкото да му помогне. Надявам се само да няма хора, които се водят по акъла ти.
                      Аха, а ти ще им 'помогнеш" пропагандирайки експериментални ваксини и генни терапии -"научно доказани" !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        кавръче, извинявай, ама през пост си с баща ми това, баща ми онова, покайте се, грешници, че и вас ще ви сполети това, което се случи с мен и моя баща. И веднага ми изплува една новина от 08.03 за троловете, дето вземали по 1200 лева на месец, а по-известните и по някой лев отгоре. И хоп, ти обърна плачинката и взе да славославиш герП и стана активен защитник на ваксините точно тям някъде, около тази дата. Убеден съм, че е съвпадение тролове в интернет няма, сясо Коледа съществува и т.н.
                        Груев,ако знаеш,къде ги дават тия кинти,веднага се включвам....И без това си ме обявявал за гербаджийски трол,така че ,да имам и защо...И между другото, изобщо не ми пука за коя партия ще троля,оферти приемам всякави...
                        Егати,някои хора си "оправиха живота"(любим мой израз,само не мога да разбера още точния му смисъл),пък аз по цял ден "опъвам каиша"....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                          Кои са тези " неща ,които може да прецакат здравето на хората" пускани от мен ? Би ли пояснил ! Принизяваш аудиторията тук ! Нямам материален интерес от постовете си.
                          Ами горе долу всичко което казваш е много по вероятно да прецака човек, който се води по акъла ти, отколкото да му помогне. Надявам се само да няма хора, които се водят по акъла ти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Голям идиот трябва да е някой, та да пише така на Кавръков.
                            Тук съм напълно съгласен с теб

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Явно троловете се подкпрепяте. Не те ли е срам, за 40 стотинки за пост пускаш неща които може да прцакат здравето на хората
                              Кои са тези " неща ,които може да прецакат здравето на хората" пускани от мен ? Би ли пояснил ! Принизяваш аудиторията тук ! Нямам материален интерес от постовете си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Уверявам те че взаимовръзките които правиш не са коректни не са верни .
                                Да,член съм на СИК на ГЕРБ,това е вярно ,но също така е вярно и това което ми се случи в личен план и пак казвам не става въпрос за баща ми.Баща ми така или иначе е с много малки шансове да оживее,но по същото време в болница бяха още двама роднини плюс още 2 болни ,цялото семейство с Ковид .
                                Много добре знаеш какво пишех преди и не искам никой да убеждавам,не искам и да убеждавам някой да не се ваксинира или да се ваксинира .Целта ми беше да споделя това което се случи точно защото и аз не вярвах че вируса е смъртоносен.Реално моята теза беше че хората си отиват не от вируса ,а от съпътстващи заболявания .В случая обаче това не е така и когато челно се сблъскаш с казуса смятам че е нормално повече хора да си имат едно на ум .
                                Пари ще взема ако съм на изборите ,но ако до тогава стане така че да се ангажирам с проблеми около баща ми ,дали жив или умрял ,това лежи на мен и може и да не съм там .
                                Знаеш ли много примери познава историята - Тодоров, Сачева, Биков и още знайни и незнайни които бяха погълнати от машината. Всеки може да е всякакъв, уважавам правото на избор, както и възможността да симпатизираш на най различни партии. Но убедени в дадена кауза хора борещи се години за нещо да се извъртат курвенски е манталитета който ни дърпа надолу ! И всички тези казват ,че били прогледнали ! Сещаш ли се ?! Не се чувствай длъжен да ми отговаряш ,не е упрек към тебе .

                                Коментар

                                Working...
                                X