IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    https://ec.europa.eu/eurostat/statis..._Member_States

    Българското правителство най-накрая е постигнало първо място в Европа по нещо - По ЕКСТРА СМЪРТНОСТ
    Глупости, айде пак си прочети статията
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • https://ec.europa.eu/eurostat/statis..._Member_States

      Българското правителство най-накрая е постигнало първо място в Европа по нещо - По ЕКСТРА СМЪРТНОСТ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Това беше доста грозно. Можеше да си спестиш конспиративните глупости. Като те влече късата клечка, пробвай руска рулетка.
        По-полека с определенията.

        По данни на Евростат, изнесени преди два дни, свръхсмърността през 2020, сравнена с усреднени данни за 2016-2019:

        Швеция - 7.9%

        Франция - 10.4%
        UK - 15.1%
        Белгия - 16.2%
        Испания - 18.1%

        Уви, статистиката е категорична и в САЩ - щатите с локдауни са със надсмъртност близка до тези с нормален живот.

        Цяла година "ти си конспиратор", "мангъровец", "сложи си алуминиевата шапка срещу 5G", "Земята плоска ли е?" и накрая - Евростат.

        Тежки времена се очертават за гледащите правителствените телевизии и вярващите на политиците и фарма-индустрията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Днес след обяд баща ми почина в Ковид отделението на болница Свети Георги в Пловдив.Около 5 след обяд е издъхнал.Около обед говорих с лекар който пише във този форум.Направил е връзка с фамилиите ни.След като ми обясни че на баща ми не му остава много,ми каза...продължавай да им натриваш носовете във форума....това бяха думите му цитиран едно към едно...
          Както и да е....кой какво прави ,и какво работи,как живее няма значение...

          Искам да кажа едно нещо на всички ви:
          Просто се пазете,пазете себе си,близките си,обаждайте се често на родителите си,аз изпуснах 6 фатални дни,после беше късно...Друго няма какво да кажа 12 месеца след Март 2020 година ,днес изгубих баща ми ,който беше на 63 години,дори мислеше тази година да се пенсионира В Неделя е погребението му.Това е и последния пост от мен в темата за Ковид.Желая здраве на всички.
          Съболезнования, мир на праха му.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
            Кавръков, съболезнования за загубата.

            Ако се убедих в нещо, това е късата клечка при Ковида - преди теб сто човека го карат като настинка, съпрузи не се заразяват едни други, баби го карат на крак ... докато за други, далеч по-витални хора си е истинска борба. Понякога - неуспешна.
            Това, разбира се, не прави мерките срещу Ковид по-малко неадекватни и немедицински.

            ​​​​​

            ​​​​​
            Това беше доста грозно. Можеше да си спестиш конспиративните глупости. Като те влече късата клечка, пробвай руска рулетка.

            Коментар



            • nkavrakov1982,

              Съболезнования ! Бог да прости !

              Бъди силен и смел !

              Коментар


              • Кавръков, моите съболезнования. Съжалявам за загубата ти.

                Коментар


                • Кавръков, съболезнования за загубата.

                  Ако се убедих в нещо, това е късата клечка при Ковида - преди теб сто човека го карат като настинка, съпрузи не се заразяват едни други, баби го карат на крак ... докато за други, далеч по-витални хора си е истинска борба. Понякога - неуспешна.
                  Това, разбира се, не прави мерките срещу Ковид по-малко неадекватни и немедицински.

                  ​​​​​

                  ​​​​​

                  Коментар


                  • Скоро и зала "Армеец" само да мине световното по гимнастика.Колкото до Ухан надминахме го и в заболели и
                    в починали много отдавна.
                    Last edited by Grosss; 26.03.2021, 08:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      .. утре ще мутира и ще удари,теб,детето ти,жена ти ..
                      Това с мутацията, масово не се разбира.
                      Но пък вече и в България имаме мобилни болници, селяците по-рано се тръшкаха, че искат да ги видят като в Ухан, па тогаз ще сме имали проблем....
                      https://btvnovinite.bg/bulgaria/spes...-silistra.html

                      Коментар


                      • Ка работят нещата като се намесят бюрократи

                        Уппс - по-скоро ка не работят.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                          @маллииии тука в тая тема пак на умирачка се играе
                          момчета и момичета, айде малко по ведро

                          умирането и края се отлага за сега
                          Той каза
                          В момента цели фамилии има заразени и като свърши пандемията кой знае какви ужасии ще излязат.Когато генерал Годжи разправяше ,че яко ще
                          се мре мнозина се подхилваха и го подиграваха.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение

                            Некои съображения и от мен за два индекса тук - Лебеда от имотната тема и Неуравновесения от ваксинната тема.
                            1. Лебеда - индекс който трудно свързва двата края. Заради това се записа като член на СИК за изборите (няма лошо) и реши да осребри допълнително и влиянието си от имотната тема като вкара баща си в играта за ковид измамата. Явно всичко зависи от предложената цена.
                            Давам hint: Поне 3 седмици ще слушаме са драмата и накрая Happy End благодарение на лекарите и бурни ръкоплескания в тяхна чест))
                            Лебед: прати ми 3 имена на баща ти на лични да се запозная с положението.

                            2. Неуравновесения - дълго време беше очеваден драскач който следваше партийната линия докато внезапно преди около 3 месеца спря да пише.
                            Очевадно не беше получил договореното. Но чудеса стават понякога и ето отново той е на първа линия в последните 10 дни. Явно имаме нова договорка и дано този път се изпълни.
                            Неуравновесeн: прати ми трите имена на който и да е член от твоето семейство да проверя дали се е ваксинирал както твърдиш)
                            Днес след обяд баща ми почина в Ковид отделението на болница Свети Георги в Пловдив.Около 5 след обяд е издъхнал.Около обед говорих с лекар който пише във този форум.Направил е връзка с фамилиите ни.След като ми обясни че на баща ми не му остава много,ми каза...продължавай да им натриваш носовете във форума....това бяха думите му цитиран едно към едно...
                            Както и да е....кой какво прави ,и какво работи,как живее няма значение...

                            Искам да кажа едно нещо на всички ви:
                            Просто се пазете,пазете себе си,близките си,обаждайте се често на родителите си,аз изпуснах 6 фатални дни,после беше късно...Друго няма какво да кажа 12 месеца след Март 2020 година ,днес изгубих баща ми ,който беше на 63 години,дори мислеше тази година да се пенсионира В Неделя е погребението му.Това е и последния пост от мен в темата за Ковид.Желая здраве на всички.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                              А защо има такова феноменално разделение между тези, които ние четем?

                              ,,Теорията на заразните микроби на Пастьор, на която се основава съвременната медицина (защото тя носи трилиони на фармацевтичната индустрия) или визията на Бешамп, която, подобно на всички природни методологии предполага, че навсякъде в собственото ни тяло има бактерии, гъбички и вируси и че докато имаме баланс и добра имунна система, няма да имаме проблем. На базата на първата теория бяхме излъгани през последните месеци. А на базата на втората някои от нас се излекуваха. На смъртното си легло Пастьор признава, че греши. А Антоан Бешамп става световно известен и признат сред алтернативните лечители и винаги неговият труд е използван като справка.
                              Изборът е ваш,,

                              Защо, Лев един Ковид заразен човек кашля в една стая с други двама и единия се заразява у умира, а другия нищо му няма?
                              Виж, Лева ще ти смотолеви нещо, няма да те излъже, ама ще е изключение от правилото (а във медицината има доста), като политиката и правото е, може да защити с някакви доводи и двете страни, зависи какви цели гони.
                              По темата, на оня другия нищо му няма, защото имунната му система сама се преборва със злия вируЗ.
                              Ковида не обича алкалната среда, употребявайте храни дето са такива, краткия сън също сваля имунитета - ами повишавайте си имунитета да сте живи или поне да не ходите по болници.
                              Рептилите точно затова започнаха експериментите със болеста СПИН - как да атакуват имунитета, а за тази болест лекарствата са шестцифрени и само отлагат края със десетина години.Болестта е коварна, предава се при контакт (а човека е социално животно), може да си носител без симптоми, може да си носител, ама да не се активира никога или чак след години.
                              Ковида е друга такава експериментална напаст.
                              Оставиха болеста именно добре да се разпространи за година, и сега огладнелия Човек да драпа за "спасителната" ваксина, която го спасява от Ковид (временно, само от сегашния щам), ама кой ми гарантира, че няма вещества дето свалят дългосрочно Имунитета (заветната цел на бигФарма).
                              Хората нямат доверие във бигФарма (която прави ваксините), това е, не че са антиваксъри, има разлика.
                              Last edited by hazard; 26.03.2021, 00:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Защото не четете и не се поучихте (не вие лично Мия), а населението на света. Хората и учените отдавна пишат и предупреждават какво се случва при промяна на климата и навлизане в хабитати които не са наши. Настъпва равнивесие, природата не търпи дисбаланси. Но човекът все още може да се бори създавайки протективни инстументи. Ако не можеше просто щеше да намалее с 60-80%.
                                А защо има такова феноменално разделение между тези, които ние четем?

                                ,,Теорията на заразните микроби на Пастьор, на която се основава съвременната медицина (защото тя носи трилиони на фармацевтичната индустрия) или визията на Бешамп, която, подобно на всички природни методологии предполага, че навсякъде в собственото ни тяло има бактерии, гъбички и вируси и че докато имаме баланс и добра имунна система, няма да имаме проблем. На базата на първата теория бяхме излъгани през последните месеци. А на базата на втората някои от нас се излекуваха. На смъртното си легло Пастьор признава, че греши. А Антоан Бешамп става световно известен и признат сред алтернативните лечители и винаги неговият труд е използван като справка.
                                Изборът е ваш,,

                                Защо, Лев един Ковид заразен човек кашля в една стая с други двама и единия се заразява у умира, а другия нищо му няма?
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X