IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Скоро ще ти дойде реда не се напъвай
    И кат ми дойде реда кво, важно е да е достоен. А твоя ако избърза може и да се посгърчиш.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар







    • И най-важното е че всички включително и личните лекари в България , които се облагодетелствуваха финансово от фондацията на Бил Гейтс ,като получиха пари от тях ,ще получат международна присъда!!!!
      Защото всичко е документирано и случаи ,които са били инфаркт ,инсулт или обикновен грип са били обявени като COVID 19 без доказателство ,че човекът който е умрял е бил болен от COVID 19 и е бил погребан БЕЗ АУТОПСИЯ .
      Внимавайте българи всички които са в тази игра ще горите в ада !!!!
      Last edited by ТАТО; 09.04.2021, 21:58.
      Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

      Коментар


      • Щом се е хванал този адвокат който осъди Дойчебанк и Volkswagen за няколкостотин милиона долара - работата е дебела
        Вижда му се края!!!
        Last edited by ТАТО; 07.04.2021, 18:37.
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Започват масивни обвинения за престъпления срещу човечеството
          В световен мащаб има бързо нарастваща съпротива срещу политиката на „короната“. Различни хора и организации по света провеждат разследвания в сътрудничеството на адвокати и други експерти. Вторият Нюрнбергски трибунал вече е факт. Подготвя се от месеци вече. Адвокат д-р Райнер Фюелмих в момента завежда колективна жалба. Тази жалба е представителен групов иск, който включва голяма група от хора, които заедно го представят пред съда, като се преследва определен клас обвиняеми. Адв.д-р Фюелмих вече е успявал да осъди такива като ДойчеБанк за 130 млн. долара, за корупционни практики и измами. Международния криминален съд в Хага вече прие една такава жалба на 5 март 2021 год., за нарушения
          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

            Да!
            След двамата ми родители най-много са ме оформили няколко учителя, като първият беше другарката Димитрова, класната ни от I до IV клас, като гледам сега била е 25-30 годишна, която се стараеше освен да ни налива знания, да ни покаже, че можем да се учим да мислим сами.

            За биоложката, обяснила ни тогава ролята на Т-клетките, по-късно разбрах, че ни е пре(по)давала знания от най-съвременни и нови тогава постижения - освен основните, разбира се.

            Такива бяха и учителите по останалите дисциплини по природонаучни дисциплини в 29 гимназия (ЕСПУ) "Георги Бакалов" в София по мое време. Свалям им шапка!

            Като запалиха в мен интереса, продължих сам да се интересувам, и това ми помогна да запомня преподаваното тогава.
            Имал съм късмет на учители, струва ми се.

            Привет,

            и аз съм учил в това училище и познавам много добре преподавателите и старите учители.

            Ти вероятно през 1990 г. си бил 7-8 клас.

            Най-харесвам учителката по география, а след нея от началните Гинова (Лека й пръст), а от горните нива Коева по български и Атанасова по матаметика.

            Като нищо с теб сме се виждали на живо и сме се разминавали в коридора, а може и на 3-дневна екскурзия или лагер да ме ходили.

            През социализма училището е било образцово.

            Коментар


            • Една фирма, дето приятел работи в нея, затвори офис. От 10 половината заразени, имат 2-ма по-възрастни с ваксини счетоводителката и още една лелка (само първа доза). Те нямат симптоми за сега. Другите млади със симптоми, но леко го карат за сега. Както може да се сетите, част от семействата също са заразени.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                Китайските власти прилагат необезпокоявано масово и тотални електронно наблюдение на населението на публичните места. Ако почнат и в домовете, ще стане анджък "1984".
                Както и да е, казват, че са разработили техника за сигурно разпознаване и по други физически белези, освен лицето – походката е много индивидуална, жестове, форми на тялото. Едновременно ИИ-тът им се учел да "дорисува" лицето зад маската.

                Напред (назад) към "1984"!
                Китайските власти точно заради това разработиха тези техники за разпознаване по други физически белези защото маските прикриват лицата на престъпниците.Само че тези нови техники не могат да служат като доказателство в съда.
                Състраданието не е добродетел

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
                  Проблем с носенето на тези маски определено ще има но той няма да е медецински а ще е криминален.
                  Тези маски създават анонимност,прикриват лицето на човек от охранителните камери или от очевидци.Така определен тип хора по-лесно се решават да извършат дръзки престъпления като въоражени грабежи,убииства и тн.т...
                  Затова веднага след като епидемията свърши носенето на мед.маски извън болниците трябва да бъде забранено и да се налагат същите глоби както за неносенето им по време на пандемията.
                  Проблемът е,че е много лесно да задължиш хората да носят маските когато всички ги е страх да не се разболеят и изключително трудно да забраниш носенето им когато никой не го е страх и всеки си търси правата и свободите.
                  На Ю.Корея и трябваха 15-години,когато вече тежките криминални престъпления извършени под прикритието на тези маски станаха масова практика и след постоянни настоявания от страна на полицията,за да се осмелят няколко смели депутати да внесът законопроект за забрана носенето на мед.маски извън болниците.
                  И то взе,че избухна новата епидемия и всичко умря.
                  Китайските власти прилагат необезпокоявано масово и тотални електронно наблюдение на населението на публичните места. Ако почнат и в домовете, ще стане анджък "1984".
                  Както и да е, казват, че са разработили техника за сигурно разпознаване и по други физически белези, освен лицето – походката е много индивидуална, жестове, форми на тялото. Едновременно ИИ-тът им се учел да "дорисува" лицето зад маската.

                  Напред (назад) към "1984"!

                  Коментар


                  • Проблем с носенето на тези маски определено ще има но той няма да е медецински а ще е криминален.
                    Тези маски създават анонимност,прикриват лицето на човек от охранителните камери или от очевидци.Така определен тип хора по-лесно се решават да извършат дръзки престъпления като въоражени грабежи,убииства и тн.т...
                    Затова веднага след като епидемията свърши носенето на мед.маски извън болниците трябва да бъде забранено и да се налагат същите глоби както за неносенето им по време на пандемията.
                    Проблемът е,че е много лесно да задължиш хората да носят маските когато всички ги е страх да не се разболеят и изключително трудно да забраниш носенето им когато никой не го е страх и всеки си търси правата и свободите.
                    На Ю.Корея и трябваха 15-години,когато вече тежките криминални престъпления извършени под прикритието на тези маски станаха масова практика и след постоянни настоявания от страна на полицията,за да се осмелят няколко смели депутати да внесът законопроект за забрана носенето на мед.маски извън болниците.
                    И то взе,че избухна новата епидемия и всичко умря.
                    Състраданието не е добродетел

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ми да! Като носи гащи и пърди мирише през пазвата. Същата логика.
                      Скоро ще ти дойде реда не се напъвай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                        По никакъв начин не подкрепям носенето на маски на открито, но това горното е пълна тъпотия. Азиатците си носят маски из градовете от десетилетия. Не всички, но голям брой. Има и най-различни професии, които изискват носене на маска. Отдавна статистиката да е хванало подобно нещо ако съществуваше. Няма и да дискутирам абсурдното ти обяснение.
                        Слагай маска спи с нея знаеш ли как лекуват рак? не знаеш.. с овце няма смисъл да се спори.. пич, вземи се образовайте малко пишете само тъпотии по форумите.. и никой не му дреме за вас.. но ви идва времето

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                          По никакъв начин не подкрепям носенето на маски на открито, но това горното е пълна тъпотия. Азиатците си носят маски из градовете от десетилетия. Не всички, но голям брой. Има и най-различни професии, които изискват носене на маска. Отдавна статистиката да е хванало подобно нещо ако съществуваше. Няма и да дискутирам абсурдното ти обяснение.
                          Ми да! Като носи гащи и пърди мирише през пазвата. Същата логика.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Маската намалява кислорода .... .. от там се променя алкално-киселиния баланс на организма.. и на там гоогле ще ти каже

                            По никакъв начин не подкрепям носенето на маски на открито, но това горното е пълна тъпотия. Азиатците си носят маски из градовете от десетилетия. Не всички, но голям брой. Има и най-различни професии, които изискват носене на маска. Отдавна статистиката да е хванало подобно нещо ако съществуваше. Няма и да дискутирам абсурдното ти обяснение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Не е само това...
                              При издишване се отделят всякакави отпадни продукти от организма ( както потта от кожата, урината от бъбреците и т.н. ).
                              Маската ги задържа и след това си ги вдишваме отново. Има изследвания, че тези продукти наистина причиняват рак на белия дроб...при продължително ежедневно носене на маски, разбира се....Тези идиоти дето карат хората да носят маски по паркове и плажове са за бесило...
                              Това с маските ще остане до другата година, особено за затворени пространства, нали знаеш, ваксинираните и те прихващат и разпространяват безсимтомно.
                              Неслучайно маската се носи на брадичката и носа открит, ако си продавач, медицински работник, офис работник, ученик, студент, осем часа са прекалено много с тая маска.
                              Ще сме поколенето на щръкналите уши (ластика дърпа ушите напред, след всекидневно носене, месеци наред)
                              Last edited by hazard; 05.04.2021, 21:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                +1
                                Не знам къде си учил биология, но подари цвете на учителката или бутилка на учителя, че са ти оставили мисленето на биолог.....
                                Адмирации и от мен!

                                Но въпреки всичко с огромно прискърбие установявам, че да си образован и мислещ е най-сигурния начин да се окажеш в ролята на черната овца.
                                Не че е прецедент. Историята помни и далеч по-тежки случаи.
                                Проблема е, че след около 50 години на сравнителен оптимизъм за човечеството, което роди и изучи няколко доста продуктивни поколения, сме на път отново да залитнем към хаоса.
                                И въпросът е ЗАЩО? От алчност, от глупост или естествено стечение на обстоятелствата ...

                                Коментар

                                Working...
                                X