IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Изглежда твърде логично имайки предвид първоначалната цел,дано не излезе вярно.
    Каква е първоначалната цел? Обоснована ли е, логична ли е, има ли смисъл отвъд страховете и параноята на хората? Кой е най-качествения, пряк и бърз подход за постигането на тази цел и кореспондира ли елементарната логика със случващото се?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Изглежда твърде логично имайки предвид първоначалната цел
      Би ли припомнил "първоначалната цел" че по-дъртите периодично я забравяме. А и да се посмеем след закуска.

      Коментар


      • https://www.geertvandenbossche.org/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

          Положението не е розово, но във видеото имаше само глупости. Липсват каквито и да било доказателства. Бих приел или поне обмислил всичко разумно и логически издържано, дори когато липсват материални потвърждения, но това е или патология, или откровена манипулация.
          Изглежда твърде логично имайки предвид първоначалната цел,дано не излезе вярно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Ако излезе прав чака ни ужасно бъдеще.
            Положението не е розово, но във видеото имаше само глупости. Липсват каквито и да било доказателства. Бих приел или поне обмислил всичко разумно и логически издържано, дори когато липсват материални потвърждения, но това е или патология, или откровена манипулация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
              Предупреждение на д-р Вернон Колман за света

              https://www.otizvora.com/2021/04/133...lman-za-sveta/
              Ако излезе прав чака ни ужасно бъдеще.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                От бюджета, Тато, от бюджета/ няма персонална отговорност, затова пък има колективна безотговорност
                Само когато се заведе и спечели дело. За бюджетната хранилка на някои паразити, да се наведем и цунем на Тато портрета
                Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                Коментар


                • Предупреждение на д-р Вернон Колман за света

                  https://www.otizvora.com/2021/04/133...lman-za-sveta/
                  Д-р Вернон Колман анализира случващото се днес още от началото на 2020 от медицинска и човешка гледна точка.
                  Last edited by neon7; 14.04.2021, 17:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    След 22 дена в болница вече съм си вкъщи и дишам самостоятелно.
                    Дооста тежичко го изкарах. Има няма 15-16кг надолу за няма и месец - ръцете и краката са ми само провиснала кожа и кости.
                    Абе направо си извадих късмет че имаше и хора които уж бяха по добре ама не се пребориха.
                    На петия ден вкъщи загубих всякакви сили и припаднах. Губи се много рязко сатурация. И кислородния екстрактор от 5л не може да помогне
                    Смешна помощ дойдоха за 30 мин - нямало места и щот не съм ял съм припадал!?!
                    Естествено сам си реших проблема - частна линейка (познат ми е, карал ме е 6-7 пъти) и си уредих в 3 болници - ВМА, Иван рилски и Токуда. Там уреди братчеда да влезе и баща ми с мене - да сме заедно и да ни е по спокойно.
                    Влязох с летящ старт - свалиха ме от носилката и кислорода, сложиха ме на инвалидния стол, докато им кажа че припадам и линейкаджията се беше яко притеснил и той ги натискаше и изкъртих стола - още имам огромни синини. Не повече от 3-4 секунди може би - чувах как викат и суматохата.
                    Сложиха ме на 15 кислород и от 71 ударих 93-4 сатурация.
                    1 седмица ставах все по зле - сатурацията непрекъснато падаше на кризи, като ми е спокойно 95, като удари и не мога да дишам малко под 80. ПОмагах си колкото мога с дихателни упражнения колкото и трудно да беше - след 3 ден не можех да се надигам и сам от леглото.
                    Тогава ми вляха 4 банки ремдесевир (може и той да е помогнал) и точно на 7 ден започнах да се подобрявам. На 10 ден ме преместиха в стая със средно тежки случаи, след още 5 при леките. Последните 2 дена бях без кислород и сатирация 88-92, с 3 литра 96-97 и във вкъщи си ползвам за да възстановя по бързо. Заморявам се супер бързо - буквално на 5 метра.
                    Това което бях възстановил за 1-2 години сега се надявам да успея за 3-4 месеца - малко по добре съм - мога да стана от седнало положение и въпреки огромните мъки мога да кача 3-4 стъпала.
                    Най-хубавото е че звяра който живее в мен си остана в заспало положение - продължавам да съм си в ремисия. Че и той ако се беше включил в унищожението ми шансовете ми биха били практически нулеви.
                    Радвам се че всичко мина (засега). Единствения проблем ми е високата захар и леко ме удари и в очите, сигурно пак съм направил пердета.
                    Продължавам битките с болестите до последна капка кръв


                    Радвам се за теб Бота ! Бъди жив и здрав!

                    Коментар


                    • Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                      Коментар


                      • Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          Груев, Груев...
                          Да, какво?
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • При постване дава

                            There has been a database error, and the current page cannot be displayed. Site staff have been notified.

                            Постингът се появява в темата, но темата не излиза отгоре в списъка по време на общата страница.

                            Коментар


                            • ггго
                              http://ibg.bg/id-157/
                              http://www.investor.bg/users/terms/

                              Коментар


                              • дссддс
                                The weak are meat and the strong do eat.

                                Коментар

                                Working...
                                X