IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    лев кажи след като сме го прекарали ковида след колко месеца да се факаме с ваксини?
    За прекаралите не съм сигурен все още кога. Даже не съм сигурен колко са защитени. Но за ваксинираните вероятно след година пак. И ваксините ще са адаптирани.
    Ще ти казвам Ботич ъпдейтите. Бъди сигурен.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • лев кажи след като сме го прекарали ковида след колко месеца да се факаме с ваксини?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Така е ,но зависи от организма.До голяма степен тези преборили сегашните щамове,и ваксинирани,са по защитени.Лично аз със сигурност съм го минал,не съм правил тестове,за нищо,направо ваксината.Миналата късна есен,началото на зимата имах всички симптоми,и го изкарах за няколко дни.Ваксинаъа в сложих заради сертификата.Не ми се занимава с ПСР,и,защото ми отиват дни и време,а отпуската не ми е безгранична.Искам да пътувам в Испания Затова сложих модерната.
        Не си сбъркал. Нито с Модерна, нито че си се ваксинирал. Слушай радио Лев, па пиши и чети квото искаш. Говоря по веднъж, а теб те уважавам.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ок тогава и мерси за информацията. Мой близък си сложи пфайзер без проблем. Тук всички доктори се ваксинираха само с пфайзер.
          Радиото пътува между галактиките за светлинни години, но между ушите и форумната клавиатура също толкова
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Лятото или пср или ваксина със сертификат.От едната страна е на бг от другата на английски.
            Тоя тупан го тупах още 2020 Август. Няма лошо, лека-полека трябва контрол. Кравешки кервани от пътуващи са в миналото.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • индийският вариант се оказа фейк нюз - много по-слаб от британския.. а говореха, че ще има по 1 милион заразени на ден само в индия..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Лятото или пср или ваксина със сертификат.От едната страна е на бг от другата на английски.
                Няма да отпаднат скоро, в смисъл няма скоро да е както преди короната, все нещо трябва да имаш - ваксина, пср, положителен тест...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                  Някой знае ли кога ще отпаднат PSR тестовете за Гърция и Турция . Имам предвид при влизане от нашата в тяхна страна .
                  Лятото или пср или ваксина със сертификат.От едната страна е на бг от другата на английски.

                  Коментар


                  • Някой знае ли кога ще отпаднат PSR тестовете за Гърция и Турция . Имам предвид при влизане от нашата в тяхна страна .

                    Коментар


                    • Да не ни удари само камерунският щам, че от него ще започнем да ръгаме като камерунски пръчове и тогава ни ваксини, ни Истанбулска конвенция ще помогнат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Писах ти в другата тема за Модерна.Сега пиша,след като се върнах от ваксинационния център.След около половин година,след започването на ваксинациите,нашите светила,доктори,доценти,плюс хората поставящи ваксините си слагат Модерна.Бях свидетел как самите те коментираха,че за тях е най добрата,заради най малкото странични ефекти.Сега бяха останали малко,сложих си и аз Модерната,засега никакви болки,дори мускулни,нищо не усещам.При Пфайзера майка ми сподели,че още при слагането е усетила неразположение.Сега съжалява че не сложи Модерна,но тогава не е питала никой,и го направи без да му мисли много,много.Повечето възрастни родители и близки на докторите по Пирогов също са с Модерна ваксинирани.Обратната връзка е центъра от ваксинираните с Модерна,също е много положителна.
                        Ок тогава и мерси за информацията. Мой близък си сложи пфайзер без проблем. Тук всички доктори се ваксинираха само с пфайзер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Излиза информация ,че сегашните ваксини са слабоефикасни към щамовете от Африка.
                          Така е ,но зависи от организма.До голяма степен тези преборили сегашните щамове,и ваксинирани,са по защитени.Лично аз със сигурност съм го минал,не съм правил тестове,за нищо,направо ваксината.Миналата късна есен,началото на зимата имах всички симптоми,и го изкарах за няколко дни.Ваксинаъа в сложих заради сертификата.Не ми се занимава с ПСР,и,защото ми отиват дни и време,а отпуската не ми е безгранична.Искам да пътувам в Испания Затова сложих модерната.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Писах ти в другата тема за Модерна.Сега пиша,след като се върнах от ваксинационния център.След около половин година,след започването на ваксинациите,нашите светила,доктори,доценти,плюс хората поставящи ваксините си слагат Модерна.Бях свидетел как самите те коментираха,че за тях е най добрата,заради най малкото странични ефекти.Сега бяха останали малко,сложих си и аз Модерната,засега никакви болки,дори мускулни,нищо не усещам.При Пфайзера майка ми сподели,че още при слагането е усетила неразположение.Сега съжалява че не сложи Модерна,но тогава не е питала никой,и го направи без да му мисли много,много.Повечето възрастни родители и близки на докторите по Пирогов също са с Модерна ваксинирани.Обратната връзка е центъра от ваксинираните с Модерна,също е много положителна.
                            Излиза информация ,че сегашните ваксини са слабоефикасни към щамовете от Африка.

                            Коментар


                            • Сега ако в България плъзне Индийският или Африканските щамове ще се види ясно ,че всичко е ала-бала работа,никаква борба не водим ами
                              вървим след събитията и когато настане катастрофа почваме да си скубим косите и да обвиняваме лекарите.Зинзибар на махала го обърнахме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ред, дисциплина, труд, целеустременост. Никакви западни лиготии като криворазбрана демокрация, когато иде реч за санитарни мерки. Всички китайци в Испания са получили китайски ваксини и са си ги поставили. Публична тайна.
                                Писах ти в другата тема за Модерна.Сега пиша,след като се върнах от ваксинационния център.След около половин година,след започването на ваксинациите,нашите светила,доктори,доценти,плюс хората поставящи ваксините си слагат Модерна.Бях свидетел как самите те коментираха,че за тях е най добрата,заради най малкото странични ефекти.Сега бяха останали малко,сложих си и аз Модерната,засега никакви болки,дори мускулни,нищо не усещам.При Пфайзера майка ми сподели,че още при слагането е усетила неразположение.Сега съжалява че не сложи Модерна,но тогава не е питала никой,и го направи без да му мисли много,много.Повечето възрастни родители и близки на докторите по Пирогов също са с Модерна ваксинирани.Обратната връзка е центъра от ваксинираните с Модерна,също е много положителна.

                                Коментар

                                Working...
                                X