IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според статистиката - няма да прерастне.
    Ако погледнем worldometers-ите (https://www.worldometers.info/coronavirus/) виждаме, че за близо 2 години имаме в световен мащаб 241 170 384 заразявания (3% от световното население) и 4 910 066 смърти от ковид (0.06% от световното население или 2.07% от броя на заразените).
    Според тая статистика в момента боледуват 17 847 621 човека, което е 0.23% от световното население.
    Егати пандемията?!?
    Last edited by Kildirim_Bei; 17.10.2021, 09:06.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
      Абе, тея масови тестове за Вироза ми стават все по-митични.

      Ако приемем, че за последната година са правени по 10 000 теста на ден средно (а те са повече), това дава 3 560 000 за една година, три милиона и петстотин и шеесе хиляди.
      Тестовете извън болниците се правят на лица над 18 години, Ако приемем, че под 18 г. са един милион, а всички сме 6.5 милиона, вероятността който и да е да е минал през масовите тестове досега е 65%, (3.56/5.5 М). Като те се правят не една година, а повече време.

      От началото на ковид-истерията до сега аз и близо не съм се оказвал до, нито пък съм виждал явлението "масов тест". Нито някой от близките ми и добрите ми познати. Не съм чувал и в работата някой да го е минавал.

      Къде, как, кой прави тези тестове и как набират индивидите за тях?
      Някой от вас виждал/чувал ли е лично за такива случаи в близкото му обкръжение?
      Ако случайно не знаеш, всеки, който влиза за нещо в болница, задължително му се прави ковид тест. Например онкоболните, на които се правят вливания 1 или 2 пъти в месеца, годишно им се правят по12-24 теста за ковид.

      Коментар


      • Сегашният министър на здравеопазването, докато не беше още министър, в сайта си "Право и здраве" показа документално, че според нашето законодателство този, който изисква да носим маски, трябва да ни ги обезпечи с негови разходи.

        Алооуу, Кацаров, кво стаа? Дай ми (пари за) маски и, може би, ще помисля дали да ги нося.

        Кацаров е от най-гадните хора-предатели-ренегати.

        По-честни от него са даже НОЩовците – те не се стараят много да крият, че са купени гъзодавци.

        Коментар


        • Документ от Министерството на здравеопазването, придобит по Закона за достъп до обществена информация.
          От него е ясно, че обявяването на смърти ОТ ковид от министерството е лъжа.
          Повече по въпроса – тук: https://www.otizvora.com/2021/10/141...nite-pasporti/


          Коментар


          • Абе, тея масови тестове за Вироза ми стават все по-митични.

            Ако приемем, че за последната година са правени по 10 000 теста на ден средно (а те са повече), това дава 3 560 000 за една година, три милиона и петстотин и шеесе хиляди.
            Тестовете извън болниците се правят на лица над 18 години, Ако приемем, че под 18 г. са един милион, а всички сме 6.5 милиона, вероятността който и да е да е минал през масовите тестове досега е 65%, (3.56/5.5 М). Като те се правят не една година, а повече време.

            От началото на ковид-истерията до сега аз и близо не съм се оказвал до, нито пък съм виждал явлението "масов тест". Нито някой от близките ми и добрите ми познати. Не съм чувал и в работата някой да го е минавал.

            Къде, как, кой прави тези тестове и как набират индивидите за тях?
            Някой от вас виждал/чувал ли е лично за такива случаи в близкото му обкръжение?
            Last edited by chan_tura_naga; 15.10.2021, 12:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Ако си изтеглил късата клечка, точно така ще стане. Вероятността е 4.38%. Ако обаче се боцнеш поне веднъж, вероятността ще намалее поне 5 пъти, а след второто боцкане - повече от 10 пъти.

              ПП: Сина ми още след първото боцкане 5 дена след това не можа да се разболее от жена си, която доказано беше болна от Ковид. Бебето обаче се разболя (9 месечно бебе, което още се кърми), но за 3-4 дена му мина.
              Ако щеш 100000000000000000000000000000000 пъти да се боцнеш не можеш да промениш нито датата нито часът нито минутата нито сдори екундата на собствената си смърт.Това важи не само за теб а за всеки който се е родил....Въпроса е кога всеки ще го осъзнае....Спрете жалките опити да си мислите че от вас зависи колко ще живеете.Можеш да умреш в цветущо здраве...Накрая вземи та допусни че има Бог и много внимавай какво правиш щото няма скрито покрито.Всичко е явно...Да крадеш да лъжеш да мамиш е признак на ниска интелигентност.Бог ще те остави да види до колко може да се изложиш и после ще ти връчи сметката....Запомни го това хубаво от мен.И когато комуникираш с нас бъди търпелив и смирен...Не се дръж от позицията на превъзходство и виж дали ще спечелиш.
              Last edited by Andi11; 11.10.2021, 09:52.

              Коментар


              • Юлиан Петров, председател на синдикат "Образование" към КТ "Подкрепа", каза по р. Хоризонт, че сега сред учителите има грип, а не Ковид. То ест стария грип, а не новия.

                Подсещам, че симптомите им напълно съвпадат. Включително и знаменитата загуба на обоняние, с който симптом ни проглушиха ушите.

                Интересното е, че официалните власти и лекарите-убийци от две години даже не споменават сезонния грип, най-разпространеното и присъстващо от век заболяване – за тях го няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение
                  Така наречените антигенни тестове, макар и много по-верен инструмент от ПИсиАР тестовете, също не казват нищо, освен ако са правени всеки ден по два пъти поне за два месеца, проследявайки историята на организма.
                  Пикът, максимумът на ангигенния титър тогава би показал нещо.
                  И то е пак относително самия индивид, относително самия организъм.

                  Аз съм с добра с имунна система, тя сдъвква вашия вироз за два дена и на петия ден престава производството на антигени срещу Вироза™.

                  След това фашистите-лекари-убийци ще ме броят опасност за упществоту... и ще ме вкарат в затвора или, по-зле, на командно дишане в болниците им да ми пръснат белия дроб като дисидент, както е сега в държавата Австралия.
                  След това ще ме пишат умрял от Вироза™.
                  Ако си изтеглил късата клечка, точно така ще стане. Вероятността е 4.38%. Ако обаче се боцнеш поне веднъж, вероятността ще намалее поне 5 пъти, а след второто боцкане - повече от 10 пъти.

                  ПП: Сина ми още след първото боцкане 5 дена след това не можа да се разболее от жена си, която доказано беше болна от Ковид. Бебето обаче се разболя (9 месечно бебе, което още се кърми), но за 3-4 дена му мина.
                  Last edited by Mateev; 10.10.2021, 15:48.

                  Коментар


                  • Така наречените антигенни тестове, макар и много по-верен инструмент от ПИсиАР тестовете, също не казват нищо, освен ако са правени всеки ден по два пъти поне за два месеца, проследявайки историята на организма.
                    Пикът, максимумът на ангигенния титър тогава би показал нещо.
                    И то е пак относително самия индивид, относително самия организъм.

                    Аз съм с добра с имунна система, тя сдъвква вашия вироз за два дена и на петия ден престава производството на антигени срещу Вироза™.

                    След това фашистите-лекари-убийци ще ме броят опасност за упществоту... и ще ме вкарат в затвора или, по-зле, на командно дишане в болниците им да ми пръснат белия дроб като дисидент, както е сега в държавата Австралия.
                    След това ще ме пишат умрял от Вироза™.

                    Коментар


                    • Да напомня манипулациите в началото на "пандемията".
                      Ето какви бяха:
                      Наш професор по икономика: Светът фалира до 6 месеца заради коронавируса, чака ни невиждана световна рецесия
                      ФЕВРУАРИ 8, 2020

                      Коронавирусът в Китай е между 200 и 500 пъти по-заразен от вируса на грипа.

                      смърността при коронавируса е сто пъти по-голяма спрямо тази при грипа.


                      Това е първият вирус, който е асимптоматичен и се нарича субклинична заразност.


                      Това коментира в ефира на Нова тв проф. Красимир Петров, преподавател по икономика.
                      Това е една от многото страшилки, пуснати в началото на тази тема от апокалиптиците, тази май от Селена от ледената пързалка-морга в Мадрид.

                      Безобразници!
                      Last edited by chan_tura_naga; 06.10.2021, 03:10.

                      Коментар


                      • ДОЛУ РЪЦЕТЕ
                         
                        Last edited by ТАТО; 19.09.2021, 02:32.
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
                          Някога чел ли си значението на думата фашизъм?
                          Кое в дефиницията не ти съвпада със случващото се по света?

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	E_W5ZoqXMAIEk0T.jpg
Views:	1
Size:	27.1 КБ
ID:	3805038

                            Коментар


                            • In the 530 days since the CDC, with no evidence, recommended mask usage, Los Angeles has had only 37 days where masks were not mandated in all indoor areas Their COVID death rate is in the top 10 worldwide How does anyone still think “experts” have any clue what they’re doing?

                              Коментар


                              • Старши лекар в голяма канадска болница, която е центърът на борбата срещу Covid-19, казва, че има нещо „изключително необичайно“ в реакцията. Всяка година се появяват нови видове коронавирус и всяка година около 8% от предимно възрастните хора се поддават на него, казва тя. Няма разлика между смъртността от коронавирус през 2020 г., отколкото през всяка друга година, така че реакцията на правителството „е някакъв заговор“, казва тя. https://bgprevedi.com/more-rats-aban...-ship-14134-2/

                                Коментар

                                Working...
                                X