IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Има, има, разбира се, иначе нямаше да ни страхувате толкова, щото това ви е единисветният коз, как всички ще Омрем. Ми ще умрем, not today!
    Не ми отговори на въпроса ако видиш препълнени болници в квартала си, крематориуми, военни камиони да извозват трупове дали ще си живееш живота нормално?

    Или ще се опиташ да търсиш причината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      България: туберкулоза 1300 души годишно, население 7 000 000
      Франция: туберкулоза 5000 души годишно, население 67 000 000
      Франция: 52000 коронавирус

      Така че не разчитайте много на БЦЖто да ви предпази от коронавируса.
      ами гответе повече легла в болниците
      У нас тубата е предимно сред ромските общности. Има програма за преодоляването й, при това доста успешна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        https://www.youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c


        Аз ще поздравя Генерала с това изпълнение, надали ще го оцени, но според мен добре си върши непоисканата работата, та затова. Голяма рядкост в днешни дни, някой въобще да си върши работата и комплименти за всички на първа линия, няма мрънкане и се държат нещата под контрол, браво
        П.С. Скоро всичко ще отмине, така си е по разчет
        Мдам.
        Клоунът, сега е сам,
        съвсем, съвсем обикновен.
        до утре, до утре, до утре...
        До утре вечер, в другия спектакъл...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          От какво са починали има ли значение? Дали ще пишат КОВИД или някое от съпътстващите заболявания няма голямо значение.

          Факт е че се задръстват болници, морги, крематориуми в най-засегнатите региони и има смъртност 4-6 пъти по-висока от нормалната.

          Няма как да накараш хората в тези региони да игнорират труповете и да продължат живота си по нормалния начин.
          Има, има, разбира се, иначе нямаше да ни страхувате толкова, щото това ви е единисветният коз, как всички ще Омрем. Ми ще умрем, not today!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Съни, едни от потенциално най-рисковите места,в които човек може да се зарази,за мен лично са болници,клиники и т.н. От 26 установени с коронавирус в Пловдив, 9 са медицински лица....И не ,цялата система ,в момента не е заета с вируса ,а е с ограничен достъп до нея,поради по-горе казаното от мен....Ти би ли се подложила в момента,та дори и на най-безобидната планова операция?!Сигурна ли си ,че хирургът,който ще те оперира,не е заразен?Нали се сещаш,че дори и най-невинната хирургична намеса,ще смъкне донякъде имунитета ти,и ако това е съчетано с коронавирус,последиците може да са грозни...
            Не съм чул да са затворили болниците и да са изгонили всички пациенти от тях....Но в тях трябва да са само пациенти,които се нуждаят от по-спешно лечение и не търпи дълго отлагане....
            Съни ,знаеш ли ,че ако в Германия например,се нуждаеш от консултация или преглед от специалист, това ще се случи средно след два -три месеца, и то в "нормална обстановка"....?В сегашната обстановка е възможно чакането да е по-дълго....А в България,в нормална обстановка,получаваш направление и е напълно възможно в рамките на еда седмица да "овършееш" 4-ри 5 специалиста...
            Да ,имам опасност новозаболели онкоболни ,да не бъдат открити случайно при профилактичин преглед,тъй като липсват такива,профилактични прегледи в момента....Но има и не по-малка опасност ,ако бъде оставен тотално свободен достъп,тези неоткрити още онкоболни ,да се заразят при профилактичния преглед със вируса, и положението на потенциалния онкоболен доста по-бързо да се влоши....
            Съни,няма идеални мерки и няма 100 % -ви правилни решения в "непозната",пък дори и в "позната" обстановка....Няма!Никъде по света!
            Ми като не знаят какво да правят, да не правят нищо бе, ретро, кво ми се напъват като луд с картечница - махат тъпите мерки и всеки да си преценява какво иска - който иска да се окопава по имения, който иска да ходи на кръчми. И да, аз бих ходил на заведения, на фризьор, на фитнес и т.н. Друг няма да ходи и всички са щастливи. Само ми отговори на един въпрос - като как аз, ако съм болен, ще те заразя теб, който не си подаваш носа от вкъщи? ше се телепортирам във вас ли, какво?

            Иначе за системата - в момента всичко е затлачено с карантии и т.н., та не е възможно да отидеш никъде. То това е страшното, че заради 10 или 100 умрели от корона, ще умрат много други, на които ще им бъде отказана по един или друг начин помощ. Ей го, заради кирчо гела затвориха софия мед и кОр за всички там - да се оправят. За арди един човек постраха стотици. Тук имаше разни теории за непредумишлено убийство - колкото и да бяха фантасмагорични, сега такива като гела биха ли ги съдили за непредумишлено убийство на онкоболните от софия мед, на които една седмица беше отказан достъп. Та мислете, като пишете - ти поне си от спасяемите и вменяемите, просто си уплашен

            Съни, не сме на последно място по продължителност на живота в Европа - просто следваме тенденцията от запад на изток продължителността на живота да намалява.


            хайде лека вечер, напоследък не ми се пише, а и горе-долу чета едно и също. Чакаме апокалипсиса, всички ще Омрем
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=Soa3gO7tL-c


              Аз ще поздравя Генерала с това изпълнение, надали ще го оцени, но според мен добре си върши непоисканата работата, та затова. Голяма рядкост в днешни дни, някой въобще да си върши работата и комплименти за всички на първа линия, няма мрънкане и се държат нещата под контрол, браво
              П.С. Скоро всичко ще отмине, така си е по разчет

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Тази глупост се опитваш да я пробутваш във форума вече за десети път. Няма ли да престанеш с наглоста си и с простотиите си?

                Намерил бил някаква "новина" в "световно известния" новинарски сайт Petel.bg.
                https://petel.bg/m/index.php?action=...357593&opinion

                Спирайте да четете всичко друго, четете само ПЕТЕЛ БГ и кудкудякайте по форумите.
                кудкудяк, кудкудяк
                матейко го хванаха пак

                Няма ли да се обидиш, света не те разбира, ти си "БОГ"
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                  От какво са починали има ли значение? Дали ще пишат КОВИД или някое от съпътстващите заболявания няма голямо значение.

                  Факт е че се задръстват болници, морги, крематориуми в най-засегнатите региони и има смъртност 4-6 пъти по-висока от нормалната.

                  Няма как да накараш хората в тези региони да игнорират труповете и да продължат живота си по нормалния начин.
                  Починалият днес в Кюстендил 57 г мъж се е върнал преди два дни с жена си от Германия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
                    Матеев,
                    аз я пускам за първи път, но беше пуснато преди това от друг.
                    Още във втория абзац на "Петел" има препратка към източника, английския "Телеграф".
                    ​​​​​​
                    https://www.telegraph.co.uk/global-h...ts-died-italy/
                    От какво са починали има ли значение? Дали ще пишат КОВИД или някое от съпътстващите заболявания няма голямо значение.

                    Факт е че се задръстват болници, морги, крематориуми в най-засегнатите региони и има смъртност 4-6 пъти по-висока от нормалната.

                    Няма как да накараш хората в тези региони да игнорират труповете и да продължат живота си по нормалния начин.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Това е само за парлама. Както и болницата за няколко хиляди, която китайците построиха. Всичко е една гиганска измама, за да се прецакат българите. Всъщност няма никакъв локдаун. Всичко е фейк
                      Абсолютен цирк! Голем смех...
                      https://youtu.be/8L--dtH-Y-c

                      Коментар


                      • Принципно светът не съществува. Всичко е лъжа и измама. Гигантска матрица на лъжите и конспирациите

                        Коментар


                        • Това е само за парлама. Както и болницата за няколко хиляди, която китайците построиха. Всичко е една гиганска измама, за да се прецакат българите. Всъщност няма никакъв локдаун. Всичко е фейк

                          Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                          В новините си показват как навсякъде в Европа зали набързо се преустростват в спешни лечебници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

                            За The Daily Telegraph какво ще кажеш? Става ли за четене?
                            Не му се връзвай на селския надут пуяк.

                            Коментар


                            • Матеев,
                              аз я пускам за първи път, но беше пуснато преди това от друг.
                              Още във втория абзац на "Петел" има препратка към източника, английския "Телеграф".
                              ​​​​​​
                              https://www.telegraph.co.uk/global-h...ts-died-italy/


                              Доста си невъзпитан и невъздържан, а и неук за интелигентен човек.
                              Last edited by 78-10; 01.04.2020, 20:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Тази глупост се опитваш да я пробутваш във форума вече за десети път. Няма ли да престанеш с наглоста си и с простотиите си?

                                Намерил бил някаква "новина" в "световно известния" новинарски сайт Petel.bg.
                                https://petel.bg/m/index.php?action=...357593&opinion

                                Спирайте да четете всичко друго, четете само ПЕТЕЛ БГ и кудкудякайте по форумите.
                                За The Daily Telegraph какво ще кажеш? Става ли за четене?

                                Коментар

                                Working...
                                X