IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


    Да'н ти е хакнал бат Пеше акаунта? Бих заподозрял арабската закваска, ама те пък не вярват в лихви
    Прав си.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Грую изостанал си, китайската чума я преборихме. Сега дойде английската, южноафриканската, бразилската, нигерийската.
      Сал българска си нямаме - ние си имаме тиква, нея чума не я лови
      Прав си, забравИх, ама нали съм си проЗ Грую, та съм пропущИл тази ценна новина. То и гелето на Куна тъй рече, ма пусто нали все по диагонал го чета
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ти си в психо фазата, където конвенционалната медицина не помага - ем здрав, ем болем, откакто се е родил (като в песента). препоръчва се:
        - писане поне три пъти на ден в инвестора и громене на врага с партиен билет
        - два пъти анатема на всички, дето не вярват в "китайската чума"
        - съпорт на всички многоникови, които бранят Партията и венцеславят БХ
        Грую изостанал си, китайската чума я преборихме. Сега дойде английската, южноафриканската, бразилската, нигерийската.
        Сал българска си нямаме - ние си имаме тиква, нея чума не я лови
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Грую, осмелявам се да ти обърна внимание на жаргона от съвременния руски език пропагандон, който използвах доле.

          Тя е съчетание думите пропаганда+гандон. Втората на български е капут.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

            А аз какво да кажа като не ме е втрисало от поне 20 години? Че и прост грип няма и всичко е измислица само да ни тъпчат с антибиотици?

            Субективните ни преживявания са забавни анекдоти но нямат никакво отношение към пандемията.
            Ти си в психо фазата, където конвенционалната медицина не помага - ем здрав, ем болем, откакто се е родил (като в песента). препоръчва се:
            - писане поне три пъти на ден в инвестора и громене на врага с партиен билет
            - два пъти анатема на всички, дето не вярват в "китайската чума"
            - съпорт на всички многоникови, които бранят Партията и венцеславят БХ
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              А аз какво да кажа като не ме е втрисало от поне 20 години? Че и прост грип няма и всичко е измислица само да ни тъпчат с антибиотици?

              Субективните ни преживявания са забавни анекдоти но нямат никакво отношение към пандемията.
              Прост грип има и той не се лекува. Само се преболедува с леки симптоми, масата хора, с тежки симптоми, много малка част хора, и със смъртен изход, изчезващо малка част.
              Както е и с ковида, м. пр.

              Субективните преживявания не са външно установим факт, но това, че си болен или умрял е обективен факт.

              Сега ти искаше май да кажеш индивидуални?
              От индивидуалните случаи се състои цялата статистика и това има връзка с медийната ви пандемия, най-малкото защото я представят пропагандонно изкривена, а повече защото явно я изкривяват.
              ​​​​

              За индивидуалните случаи.
              Ако десетина човека с общ кръг познати около 100-200 човека имат лична информация за 2-3 случая на разболяване СЪС установен от мижавите тестове ковид вирус, това е ли статистика за теб или само медийно официалната е, за теб?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                За последната една година ме е втрисало 5-6 пъти и пак толкова съм имал задух
                А аз какво да кажа като не ме е втрисало от поне 20 години? Че и прост грип няма и всичко е измислица само да ни тъпчат с антибиотици?

                Субективните ни преживявания са забавни анекдоти но нямат никакво отношение към пандемията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Сега ще плати хомо сапиенс, с лихвите.

                  Да'н ти е хакнал бат Пеше акаунта? Бих заподозрял арабската закваска, ама те пък не вярват в лихви

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Не съм съгласен,това изтребление не е Божие дело а целонасочено действие на болни човешки мозъци.
                    Айде,пак се почна...Бил Гейтс,или такива като него,искат да ни умОрат,щото сме били станали много и им пречим....Че какво му пречиш ти на Бил Гейтс ,бе байнольо?!Той да не живее в апартамент и ти си му комшия ,та те чува как пърдиш или си набузил яко чалгата,и той да не може да зАспи от това?!
                    Бил си живее в имение и комшията му е сигурно на едни поне 100 метра от него...
                    Ако му се виждат малко тия сто метра,може да си купи имение с отстояние 1000 м.Ако и това му е недостатъчно,може да си вземе един безлюден остров ,да му изгради инфраструктура и като му дотегне от хората да си прехфърча на остротва на пълно спокойствие...
                    Бил не се вози в градския транспорт,или ако го прави,го прави щото му е кеф да се бута с хората...
                    Може да си кара и сам колата /колите/,или ако не му се кара, да си наеме една кохорта шофьори да го разкарват нагоре- надоле...
                    И самолет си има сигурно, и хеликоптер ,и яхта и т.н. Ако пък ги няма,какъв е проблемъда си ги има....?!
                    Бил пусна вируса и го "засили" най-много в Западна Европа и САЩ,дето милиони златни кокошчици му купуват продукта и му позволяват да бъде това,което е?! Ти така ли правиш?!Ходиш по късни доби да си тепаш клиентите,щото ти пречат ?!
                    Не на Бил/ползвам го като събирателен образ/,на нас ни пречет многото хора ,дето сме се наблъскали ,като сърдели на един х*й място и се караме за щяло и нещяло...Дето се чудим, къде да паркираме(Бил няма такъв проблем),или пък като паркираш,се оказва ,че си паркирал на някой на мястото,дето му го е завещал още Хан Аспарух.....
                    Ние сме им били пречили?!?!?Ха-ха-ха....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Оф, днес специално си направих тест за антитела - жената си направила вчера, докато чакала за едни изследвания на детето. При нея е весело - правила си е поне 10 пср, бързи, бавни, аптекарски и каквото там се сетите като тестове, и нямаше ни един положителен за ковид. Но пък, изненада, или не, има антитела - 380 при референция от над 50 (това с тест на рамус). Съответно днес с много зор и увещания днес отидох и аз. За последната една година ме е втрисало 5-6 пъти и пак толкова съм имал задух (през различни периоди), 2-3 пъти съм кашлял и т.н., но никога не съм имал темепература, шото всеки ден ни мерят в офис сградата. И кво - 40 единици при референтна стойност над 0.8 - да отбележа, че всеки ден пътувам с рейса и досега не съм бил и един час хоум офис, щото някой трябва да и работи на "тази държава".

                      С две думи - ташак работа, пр грип с много насиране около него. А да, една колежка твърдо и упорито ми твърдеше, че нама ка д аимам антитела - е, сега ще ме черпи, за загубения бас. Убеден съм, че ако има масово изследване в София, поне 30% ще са с антитела. Ама такива изследвания няма...
                      Не се радвай много, защото скоро имунната ти система ще се научи и ще почне да яде вируса за нула време, за части от секундата и заради това ще излизаш с тест отрицателен. И ще те карат да се ваксинираш, щото не си бил срещал вируса и си нямал имунен отговор.

                      Пари са дадени и ще се дават за това, ваксините, трябва да се оправдават от куклите на конци, които ни управляват.
                      Last edited by grisow; 07.03.2021, 09:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Не съм съгласен,това изтребление не е Божие дело а целонасочено действие на болни човешки мозъци.
                        баш - шепа евреи налагат новия световен ред. Там за хората(овцете) НЯМА място. Могат да цоцат всички ресурси с макс 100-200млн абдали работари. Другите са ИЗЛИШНИ. Ще ги храниш, ще ги лекуваш, ще осигуряваш забавления на ненаситния му гъз - аре няма нужда.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Господ ни показа че имаме грехове и минахме границата. Игри, политически, икономически, вируси, избиха животните, АЧС, птичи грип, кво беше там за овцете, козите....изключих вече. Но отначало беше ми ясно и съм писал че това е грях. Сега ще плати хомо сапиенс, с лихвите. Самозабравиха се. Това не е човек, а киборг, консуматор без свян, вяра и страх от възмездие.
                          Не съм съгласен,това изтребление не е Божие дело а целонасочено действие на болни човешки мозъци.

                          Коментар


                          • Господ ни показа че имаме грехове и минахме границата. Игри, политически, икономически, вируси, избиха животните, АЧС, птичи грип, кво беше там за овцете, козите....изключих вече. Но отначало беше ми ясно и съм писал че това е грях. Сега ще плати хомо сапиенс, с лихвите. Самозабравиха се. Това не е човек, а киборг, консуматор без свян, вяра и страх от възмездие.
                            Last edited by bulgarian lev; 07.03.2021, 00:36.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                              Де да бях такъв оптимист като тебе.
                              След една година театрални постановки не разбра ли, че проблема е медицинско-политическо-иконимическо-социален;
                              Брашнения чувал тепърва ще се тупа.
                              Целия свят драпа за милиарди ваксини, тестове, консумативи, пътеките и стимулите са ларж, а ти говориш за Април, коя година обаче, май ще е от 2022 нататък.
                              Мутациите са бързи и опасни (по техните думи), ето ти ваксиниране всяка година.
                              Мерките си остават, даже и след ваксиниране - маски, дистанция.
                              Късният бразилския щам избягва ранните американски ваксини на 61%, а колко му е през Португалия да се разпространи из Европа.
                              Всъщност, Болсонаро е като Мангъров и затова само 5% от бразилците са ваксинирани.
                              И докато ще може да се лети със неточните негативни тестове, ефект не виждам.
                              Така, току виж дошло лятото, хората са като отвързани, събират се яко без дистанция.
                              Още една зима поне ще сме в киреча.
                              Ще има още ваксини, казах ти, комбинирани срещу много щамове. Въпрос на месеци. Главното е населението да разбере че съдбата му е в неговите ръце. Няма време за безплодно умуване. Умуването е глупаво мъдруване.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                                Не само в София - доста гастари си го довлякоха и разпространиха. Ако си спомняш, в някои градове бяха пламнали ромските махали.
                                Приятелю, това нещо не може да се спре, няма какво да обвиняваме никого. Въпросът е без паника и с разум от всички да се опитаме да правим каквото трябва за да го ограничим.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X