IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май си е еВало майката с тия ваксини? Трябва да се внимава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      това не са странични ефекти от ваксина а това което хора в Англия са се обаждали да казват че страдат след ваксиниране, вътре има и такива неща като ухапвания от паяци и преждевременна еякулация
      Ама ясно, всеки е задължен да репортва промяна във здравното му състояние след ваксиниране, така че и тези със ухапаните от паяк - също.
      Да, ама ужким здрави хора, въодушевени, че са изхитрили всички ваксинирайки се, за два-три месеца умират стотици, оглушават и ослепяват внезапно, лицеви парализи.
      Някои не са получили и втората доза, тоест, още усложнения ще има за в бъдеще.
      Досега повечето болести индиректно се свързваха със Ковид, сега последствията от ваксините поголовно ще се отричат, понеже трудно ще се доказват.

      Репортите са в официалната им страница с подтекст :
      Research and analysis
      Coronavirus (COVID-19) vaccine adverse reactions
      (а, не е моя интерпретация за инциденти случили се на ваксинирани хора)

      https://www.gov.uk/government/public...erse-reactions
      Last edited by hazard; 20.03.2021, 16:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Време е да погледнем на ваксинирането със факти.

        https://assets.publishing.service.go...ysis_Print.pdf
        Репортнати усложнения спрямо Астра за Януари и Февруари.
        289 смъртни случаи, отделно стотиците тежки усложнения.

        https://assets.publishing.service.go...ysis_Print.pdf
        Докладвани усложнения през първите три месеца на ваксинацията със Файзер.
        237 смъртни случаи, стотици повече от загуба на слух и зрение, виртиго, лицеви парализи и други болести.

        Всеки си има глава, чете и анализира, не агитирам за никоя от двете.
        Левчо, ЩАБА, БТВ, НИКОГА няма да изкарат такава статистика, защо ли ?
        това не са странични ефекти от ваксина а това което хора в Англия са се обаждали да казват че страдат след ваксиниране, вътре има и такива неща като ухапвания от паяци и преждевременна еякулация

        Arthropod bite20
        Arthropod sting30
        Electric shock20
        Fall
        571
        Inflammation of wound30
        Nervous system injury10
        Road traffic accident
        10
        Tissue injury
        10
        Wound complication10
        Last edited by ravnovesie; 20.03.2021, 15:52.

        Коментар


        • Време е да погледнем на ваксинирането със факти.

          https://assets.publishing.service.go...ysis_Print.pdf
          Репортнати усложнения спрямо Астра за Януари и Февруари във УК.
          289 смъртни случаи, отделно стотиците тежки усложнения.

          https://assets.publishing.service.go...ysis_Print.pdf
          Докладвани усложнения през първите три месеца на ваксинацията със Файзер.
          237 смъртни случаи, стотици повече са загуба на слух и зрение, виртиго, лицеви парализи и други болести.

          Всеки си има глава, чете и анализира, не агитирам за никоя от двете.
          ЩАБА, БТВ и Левчо, никога няма да изкарат такава статистика, защо ли ?
          Last edited by hazard; 20.03.2021, 15:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            дали България би прескочила ЕК и взела Спутинк както направи Унгария.

            каскетът и неговата команда дадоха отговор изминалите дни.
            И за какво ни е още една ваксина от този сорт,
            където не се знае, кой от кого е преписвал?

            Коментар


            • Ако тромбозите са резултат от собствената имунна система, която се бори с вируса, то е почти сигурно че ще се получават при всички ваксини. Тъй като са супер редки се хващат само при ваксините които се използват най-много.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Лед тронулся господа,


                Опа ..., Грую поддаде. Галактическо пропукване в силата и мозъчната мощ - наш Грую допуска вече, че не е “обикновено грипче”, това, дами и господа е повратната точка най-после да приключим с когнитивния дисонанс на лирическия герой. Вече говорим за “боен ВИРУС”.

                Да вдравствует эволюция!

                To be continued ...
                Не това не е обикновен грип

                Коментар


                • дали България би прескочила ЕК и взела Спутинк както направи Унгария.

                  каскетът и неговата команда дадоха отговор изминалите дни.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Аз говоря с кардиолози какво наблюдават, а 24 часа само ми помага да не седна да пиша толкова. Просто показвам.
                    Мда, сложи математически 10% удължаване на активно заразените за два-три месеца, колко трябваше да са станали досега ;;
                    Пфу, миналото лято нямаше такива изцепки със Ковида, айде и това лято да е така.
                    Един кардиолог ми каза - това е безсмислено, както на случаен ром да му говоря за биткойн.
                    Ти поддържаш вълната за страхуване на хората, ама това им убива психиката, ама кога ще вденеш че, като уморите Клиента ще има кинти само за овесена каша .... тая пуста алчност, не се стреляйте в крака бре ...
                    Израел и УК, след Китай излизат от здравната криза, тука и във Европа остатъчната вълна още се лута между страхуване, полумерки, политиканстване, и лобизъм.
                    И Вие лекарите сте се качили на масата и кой каквото ви пусне за танцуване ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      Щом и ти почна да цитираш 24 часа .....
                      Къде точно е това изследване, с колко души е правено, ама на каква възраст са, имат ли други заболявания, от кой етнос са, официално публикувано ли е във медицинските списания .....
                      На тая логика при 54к активни във БГ трябва да имаме 5.4к болни със дълъг Ковид ;;
                      Тая тема върви здраво да стане като другите чаршафи, дерзайте, момчета и момичета.
                      Аз говоря с кардиолози какво наблюдават, а 24 часа само ми помага да не седна да пиша толкова. Просто показвам.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        https://www.24chasa.bg/zdrave/article/9627362

                        много избират някои, щото се водят по акъла на масите, а масата не мисли, тя е овчеподобно, но незрящо стълпотворение, вселенски феномен на брауново движение.
                        Щом и ти почна да цитираш 24 часа .....
                        Къде точно е това изследване, с колко души е правено, ама на каква възраст са, имат ли други заболявания, от кой етнос са, официално публикувано ли е във медицинските списания .....
                        На тая логика при 54к активни във БГ трябва да имаме 5.4к болни със дълъг Ковид ;;
                        Тая тема върви здраво да стане като другите чаршафи, дерзайте, момчета и момичета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                          Груев,това горе ,ти ли го написа?!Щото помислих,че е колегата - ТАТО....
                          Някой бил измислил боен вирус, да трепе населението в най- големите икономики?!И кой е тоя някой?!Аз ще предположа - това е една групичка злодеи, скрити някъде...Не знам къде,но знам,защо искат да трепят избирателно в най-големите икономики - защото така им е кеф!За друга логика не мога да се сетя....Въпросът е - дали има ,кой да им се противопостави на тия злодеи....А се сещам за няколко "групи"...
                          На първо място - всички политици.Защо?!Защото, ако населението в развитите икономики вземе поголовно да мре,то следва срив в тия икономики,от там политиците ще събират, под формата на данъци на баба си хвърчилото(както би се изразил Бате Пешо),от там - ще разпределят на баба си хвъчилото .....и политиците хич,ама хич няма да са хепи от тоя факт....Същото важи и за бюрократите....Същото важи и за куп бизнеси и индустрии ,на които ще им бъде разпределено на баба им хвърчилото....Като примир -да кажем оръжейната промишленост,няма да има кинти за тях.....Щото нали се сещаш ,че никой не си купува Ф35 ,за да си джътка наляво-надясно за кеф...Ами фармацевтичната индустрия на кого ще си продава аповете - умрели хора апове не пият?!Ами армията(Нато),полицията - откъде ще дойдат кинтите за тях?!
                          Значи срещу групичката злодеи, заврени някъде си ,ще се изправят политици,армии,оръжейни,фармацевтични и много други индустрии(сам си ги изброй),да не кажа всичкият бизнес(голям,среден ,малък -никой бизнес няма полза от масово измиране на хора,за бизнеса -цинично-потребители) ще е против трепането на населението в големите икономики...
                          Сега ,след гореизложеното,остава да ми обясниш,кои са тия недосегаеми злодеи,че аз лично ,нещо не се сещам....?!

                          ПП .. Същата,или подобна логика можеш да приложиш и по отношение на другата ти теория - масово страхуване...

                          Масова смърт,масов страх - води до по-малко харчене на кинти,от което аз лично не се сещам някой да има полза...Може би извънземните,които са решили да ни завладеят....

                          ПП2 Моля ти се,поне ти не се филмирай,най-малко от теб съм го очаквал....
                          Лед тронулся господа,


                          Опа ..., Грую поддаде. Галактическо пропукване в силата и мозъчната мощ - наш Грую допуска вече, че не е “обикновено грипче”, това, дами и господа, е повратната точка най-после да приключим с когнитивния дисонанс на лирическия герой. Вече говорим за “боен ВИРУС”.

                          Да вдравствует эволюция!

                          To be continued ...
                          Last edited by Selena; 20.03.2021, 17:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Дано, до изборите ми е таргета. Вдигам пулс 100.Другото уж наред. Спането ми е проблем, заболя ме всичко от лежане
                            Предполагам си в карантина и нямаш възможност са се разходиш по природата сред дървета, където впрочем би трябвало да се карантинират болните, но ако имате къща с двор и дръвчета и това върши работа- прегръщане на дърветата, дълбоко, бавно коремно, не гръдно дишане. Има и друга техника с дръвчетата- заставате с гръб към дървото, лявата ръка се поставя с на гърба с обърната длан към дървото, а дясната се слага с длан към слънчевия сплит. Енергията е невероятна- винаги, когато имам някои болки- природата, коремното дишане са ме лекували чудесно. Другото е да се пие повече вода с малко качествена морска, калиева или камена сол в нея, колкото да стане близо до физиологичен разтвор, за да си набавите електролитите, които ударно се губят, което води до нефункциониране на натриево-калиевата помпа на клетката, а резултатът накрая, невъзможност за усвояване на енергията. И накрая пак дишане, осъзнато, коремно, бавно дишане.
                            Избягване на храни през деня, може малко вечер, ако сте много гладни.
                            Важи за всички болнички, оправяйте се, честито равноденствие!
                            Last edited by mia11; 20.03.2021, 11:36.
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Така е почти всички хора, с които се срещам редовно са вече ваксинирани, но има още 4 или 5 човека които не са успели, така че докато и те успеят е добре да има достатъчно антиваксъри
                              Аз пък се срещам редовно с хора без маски и неваксинирани (голям брой) и сред тях двама, работещи баш в леговището на звяра ковид... по-точно "звяра".
                              Аре бе, цяла година става, няма ли да ме хваща тоа ваш "звяр"? Не се пазя и съм му много лесна плячка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Оказа се че ваксините също носят проблеми,Астра Зенека е в канала,трябва да си луд да си я сложиш...поне за мен ...за другите също се иска време.Пфайзер също не толкова безобидна,след слагане има няколко дни в които си като болен,и кой ще ти гарантира,че няма да се влошиш още?Никой.Всички ваксини взеха да ги правят от днес за утре като шарени бонбонки на битака...
                                Ако не се почувствам леко зле аз лично бих се притеснил чв няма имунна реакция и каскада, нито би имало респонз. Дискомфортът, температурата и всичко останало се дължи на гама интерфероновата секреция при ефекта на изграждане на имунна компетентност.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X