IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    И кВо да праЯ там? Имах работа наблизо и видях, че влизат в мола. Иначе, ако съм влизал - има доста хубави книги, вкл. и с професионална насоченост - в книжарницата, на последния етаж...
    Последно, преди 2 години - търсих един мъжки парфюм - подарък за зет ми в Канада. Не му помня марката. Намерих го в... мола... Ми - на 2-3 места питах, нямаха от него...
    ... когато отидох в Канада, зет ми каза, че този парфюм е... менте... Чак тогава се сетих за въпроса, който ми зададе едното от момичетата в мола... Тя попита, дали ползвам такъв парфюм...



    ​​​​​
    Че то в днешния свят има ли нещо дето не е менте?Да беше само парфюма...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ха ха ха ма ти по молове ли ходиш бе човек...

      И кВо да праЯ там? Имах работа наблизо и видях, че влизат в мола. Иначе, ако съм влизал - има доста хубави книги, вкл. и с професионална насоченост - в книжарницата, на последния етаж...
      Последно, преди 2 години - търсих един мъжки парфюм - подарък за зет ми в Канада. Не му помня марката. Намерих го в... мола... Ми - на 2-3 места питах, нямаха от него...
      ... когато отидох в Канада, зет ми каза, че този парфюм е... менте... Чак тогава се сетих за въпроса, който ми зададе едното от момичетата в мола... Тя попита, дали ползвам такъв парфюм...



      ​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Коронавируса верно ще се окаже политически въпрос. Стана един простест срещу властта и изведнъж пукнат трол няма в темата. Сигурно всичките са ги командировали да обясняват как няколко хиляди са няколко стотин.
        Е ма ти са ли го разбра..Живей си живота не се плаши каквото има да става ще стане...казал съм че генетичната утайка на народа се занимава с политика и че е а ръководни позиции.Колкото повече един глупак стои във властта толкова по брутална е раздялата с нея а често завършва със смърт...

        Коментар


        • Коронавируса верно ще се окаже политически въпрос. Стана един простест срещу властта и изведнъж пукнат трол няма в темата. Сигурно всичките са ги командировали да обясняват как няколко хиляди са няколко стотин.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            +111
            Точно това си помслих преди 10 дни, като направиха пътеката 1200 лв....
            Да не говорим за тестовете - при разходи до 20 лв с труда, струват 100лв и нагоре....По някакво българско изключение те насочват към частни клиники - все на втори братчеди...
            Само не мога да разбера, що трябва някой де ме насочва към лаборатория!? Въпреки, че мразя да ровичкам из нетя, направих си туй усилие и чичко ти Гугъл веднага ме открехна, къде да отида и да си фърля парите.
            Наздраве!
            Last edited by tnm; 09.07.2020, 21:47.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              То и в България правителството няма да издържи ако почне да налага пак глупави мерки. И без това Гешев вече е успял да ядоса всички извън управлението, сега само трябват и простотии като през март и април и зимата ще си правим избори
              Зор ще видик докато се отървем от тая шайка.Ще стискат властта до изборите освен ако улицата не ги натири.Изпитват ужас от служебно правителство...Вземе ли Радев властта оня с каскета ще се покрие в миша дупка и службите ще му изкарат всичките кирливи ризи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Човека разсъждава професионално и научно. Службогонците, нагаждачите и ненаялите се свински черва са винаги над водата ( като пяната и ла.ната...)
                Кунчев започна да се притеснява какво ще стане като дойде зимата и се пръкнат и сезонните вируси....
                Каквото става откакто свят светува бре "докторе ". Сините ще оцелеет, слабите ще си отидат...
                Природа и природни закони...
                Всички искат да живеят по 120 г. а ядат, пушат, пият, смъркат, лакомеят, дебелеят, крадат като за последно...
                После вируса бил виновен ! Що не е виновен в Япония ?

                пп Не ми се пише за Япония и защо болните и умрелите са практически НУЛА....Прочетете причините, много са ясни и елементарни..
                Януари и февруари го писах - лична хигиена ( ако може и душевна ), разходки на чист въздух, здрава храна , малко витамини и секс ( според възможностите)
                На глупака все някой друг или нещо друго му е виновно..Мен ме учудва тоя ужас от смъртта..Тоя народ се е чалнал яко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Вън от столицата, случайно се запознах с младо момиче. Мъжът до нея (абсолютно незаинтересуван от нейните думи) - вероятно да й е бил баща... Тя се интересуваше преди всичко от това: дали работят моловете в София, както и магазините по Витошка (бул. Витоша)...
                  Хората в страната - очевидно се интересуват от подобни "атракции", а и младата дама, най-вероятно периодично ходи в София, за да се покаже на потенциалните кандидати...
                  То пък май се оказва, че всички мъже в София вече са заети...
                  Под впечатленията от това "познанство", днес заобиколих мола на Стамболийски, за да не би да се наложи да "бия кучето" с някоя ентусиастка, която отива в София, за да посети... МОЛ...
                  (дори се уверих, че моловете работели...)
                  Ха ха ха ма ти по молове ли ходиш бе човек...

                  Коментар


                  • Япония не се приема за пример - там млади и стари споделят една среда (както и Италия и затова реалните смъртни случаи трябва да са минимум понеколко на апенините) не за друго а за да може младите да цоцат пенсиите на дрътите и да не ги обявяват за умрели с години!

                    По скоро Германия е добър пример - там няма сериозно съжителство между поколенията,а и социалната им система е на ниво за разлика от общоевропейската.
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Той - и Марко Семов беше писАл едно книжле: "За Япония - като за Япония" - с доста истини в тая посока...
                      Марко Семов беше преписал от една книга - " Зад японската маска "....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Човека разсъждава професионално и научно. Службогонците, нагаждачите и ненаялите се свински черва са винаги над водата ( като пяната и ла.ната...)
                        Кунчев започна да се притеснява какво ще стане като дойде зимата и се пръкнат и сезонните вируси....
                        Каквото става откакто свят светува бре "докторе ". Сините ще оцелеет, слабите ще си отидат...
                        Природа и природни закони...
                        Всички искат да живеят по 120 г. а ядат, пушат, пият, смъркат, лакомеят, дебелеят, крадат като за последно...
                        После вируса бил виновен ! Що не е виновен в Япония ?

                        пп Не ми се пише за Япония и защо болните и умрелите са практически НУЛА....Прочетете причините, много са ясни и елементарни..
                        Януари и февруари го писах - лична хигиена ( ако може и душевна ), разходки на чист въздух, здрава храна , малко витамини и секс ( според възможностите)
                        Той - и Марко Семов беше писАл едно книжле: "За Япония - като за Япония" - с доста истини в тая посока...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Как бе, беше много важно да ходим още 3 деня на мачове и дискотеки, че народа съвсем изперка. Гледай в Сърбия революция назрява, че не пускат народа по кафаните. Сега ако ни затворят пак моловете, и ние ще станем на кълбета....

                          Вън от столицата, случайно се запознах с младо момиче. Мъжът до нея (абсолютно незаинтересуван от нейните думи) - вероятно да й е бил баща... Тя се интересуваше преди всичко от това: дали работят моловете в София, както и магазините по Витошка (бул. Витоша)...
                          Хората в страната - очевидно се интересуват от подобни "атракции", а и младата дама, най-вероятно периодично ходи в София, за да се покаже на потенциалните кандидати...
                          То пък май се оказва, че всички мъже в София вече са заети...
                          Под впечатленията от това "познанство", днес заобиколих мола на Стамболийски, за да не би да се наложи да "бия кучето" с някоя ентусиастка, която отива в София, за да посети... МОЛ...
                          (дори се уверих, че моловете работели...)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Са чувам че мръсни корумпирани и некадърни доктори искат да линчуват Мангъров.Некадърниците и крадците са голяма сила и не ги ли изгоним жална ни майка...
                            Човека разсъждава професионално и научно. Службогонците, нагаждачите и ненаялите се свински черва са винаги над водата ( като пяната и ла.ната...)
                            Кунчев започна да се притеснява какво ще стане като дойде зимата и се пръкнат и сезонните вируси....
                            Каквото става откакто свят светува бре "докторе ". Сините ще оцелеет, слабите ще си отидат...
                            Природа и природни закони...
                            Всички искат да живеят по 120 г. а ядат, пушат, пият, смъркат, лакомеят, дебелеят, крадат като за последно...
                            После вируса бил виновен ! Що не е виновен в Япония ?

                            пп Не ми се пише за Япония и защо болните и умрелите са практически НУЛА....Прочетете причините, много са ясни и елементарни..
                            Януари и февруари го писах - лична хигиена ( ако може и душевна ), разходки на чист въздух, здрава храна , малко витамини и секс ( според възможностите)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Как бе, беше много важно да ходим още 3 деня на мачове и дискотеки, че народа съвсем изперка. Гледай в Сърбия революция назрява, че не пускат народа по кафаните. Сега ако ни затворят пак моловете, и ние ще станем на кълбета....
                              То и в България правителството няма да издържи ако почне да налага пак глупави мерки. И без това Гешев вече е успял да ядоса всички извън управлението, сега само трябват и простотии като през март и април и зимата ще си правим избори

                              Коментар


                              • Споделям казаното от Антъни Фаучи :

                                https://www.corriere.it/esteri/20_lu...?refresh_ce-cp


                                Накратко - пандемията е в начален стадий и проблема е в изкуственото(но неизбежното) й политизиране, което е пречка за борбата с нея!

                                Действително до момента регистрираните около 545 хил.летални случая са безкрайно малко на фона на шума и Ковид-рекламата който вероятно се равнява на 4-5 пъти по-голяма Бъдеща цифра.Т.е колко повече се увеличават жертвите толкова повече осцилаторния шум ще затихва и ще се доближим до реалния Изход - ваксина.

                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X