IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Бойко ще докарва хора с автобуси да подркепят ГЕРБ, ама изобщо не изглежда като да му е приоритет борбата с вируса. По скоро разпространението му навсякъде му е приоритет

    Ние като сме паднали под Турско робство е било същата работа, разделили сме се вместо да се обединим. Сега същото, вместо да се концентрираме срещу истинския враг "вируса", ние се занимаваме с глупости. Времето да си избираме нов "главатар" е след като победим вируса.... сега този е на власт и най-лошото което може да се случи, е да си тръгне.

    Аз не вярвам, че БСП ще се справят по-добре, защото нямаме нито време нито възможност в момента да се справим с политическа криза. Първо ще дойде "служебно правителство", което нищо няма да прави, защото няма пълномощия... после ще трябва да правим предсрочни избори, които няма как да направим защото пандемията ще е в разгара си.... дори не мога да си представя при такъв вариант, какви ще са пораженията върху здравето на хората и икономиката.... според мен ще е тотална катастрофа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


      Тази властова нестабилност точно в момента е в полза само и единствено на вируса и враговете на България.


      Бойко изобщо не ми е любимец, но това което правят БСП, това че се опитват да клатят властта точно в този момент, е пълно малоумие.

      Хем знаят, че нервите на Борисов са му слаби и нарочно го дразнят... а той като се ядоса може и да хвърли оставка...

      Да имаме пандемия + безвластие, по-лошо от това не знам какво може да се случи, вървим към тотална катастрофа.

      30 години в България мафията си прави каквото си иска... и Българина баш в средата на пандемията изведнъж "прозря" че го управлява мутра... еми той си го избраше, той ни се падна. Сега той трябва да ни спасява, най-лесно ще му бъде просто да хвърли оставка и да ни остави сами да се оправяме...

      Ако тая Корона, беше само в България, бих приел всякакви теории на конспирацията, но първо не е само в България, и второ хората наистина се заразяват и умират.
      Къде виждаш пандемия? Знаеш ли какво е истинска пандемия?
      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Груев ще ходиш ли на протеста днес ?
        Следобед ще има безплатно ритане на анти протестърите на Герб, не е за изпускане !
        не мога, трябва да посрещам сестра ми на летището в късния следобяд. Другата седмица съм на линия - по принцип рядко изпускам протести срещу шайката
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          С оглед на политическата криза, към настоящият момент, моите шансове да спечеля баса изглеждат по-малки от на Мишо и репрезентативния, но е лято, жега, хората ги мързи и т.н., така че не се знае, знае ли се Гледаме мача
          Груев ще ходиш ли на протеста днес ?
          Следобед ще има безплатно ритане на анти протестърите - защитници на Герб, не е за изпускане !
          Last edited by hazard; 10.07.2020, 12:07.

          Коментар


          • Бойко ще докарва хора с автобуси да подркепят ГЕРБ, ама изобщо не изглежда като да му е приоритет борбата с вируса. По скоро разпространението му навсякъде му е приоритет

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              И като дойде новата власт, какво ще направи?

              Ами пак ще започне да управлява кризата, защото народа и е дал пълномощия, а малоумниците пак ще започнат да я оплюват. Така че всъщност нищо няма да се промени.

              Тази властова нестабилност точно в момента е в полза само и единствено на вируса и враговете на България.


              Бойко изобщо не ми е любимец, но това което правят БСП, това че се опитват да клатят властта точно в този момент, е пълно малоумие.

              Хем знаят, че нервите на Борисов са му слаби и нарочно го дразнят... а той като се ядоса може и да хвърли оставка...

              Да имаме пандемия + безвластие, по-лошо от това не знам какво може да се случи, вървим към тотална катастрофа.

              30 години в България мафията си прави каквото си иска... и Българина баш в средата на пандемията изведнъж "прозря" че го управлява мутра... еми той си го избраше, той ни се падна. Сега той трябва да ни спасява, най-лесно ще му бъде просто да хвърли оставка и да ни остави сами да се оправяме...

              Ако тая Корона, беше само в България, бих приел всякакви теории на конспирацията, но първо не е само в България, и второ хората наистина се заразяват и умират.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                И като дойде новата власт, какво ще направи?

                Ами пак ще започне да управлява кризата, защото народа и е дал пълномощия, а малоумниците пак ще започнат да я оплюват. Така че всъщност нищо няма да се промени.
                А старата какво направи против вируса?
                Ако новата не прави нищо ще сме напред с парите, че няма да ги окраде. Не че ще имаме пари.
                Стария свят трябва да изгори, и господ даже е на това мнение (куронясва ни на бавен огън).
                Старите кукловоди се опитват да яхнат новия ред. Засега им се получава
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Какъв вирус - властта ще пада
                  И като дойде новата власт, какво ще направи?

                  Ами пак ще започне да управлява кризата, защото народа и е дал пълномощия, а малоумниците пак ще започнат да я оплюват. Така че всъщност нищо няма да се промени.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Какъв вирус - властта ще пада
                    Нито властта ще пада, нито вируса ще зачезне , ще ни правят ,,компания,, още година две.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      С оглед на политическата криза, към настоящият момент, моите шансове да спечеля баса изглеждат по-малки от на Мишо и репрезентативния, но е лято, жега, хората ги мързи и т.н., така че не се знае, знае ли се Гледаме мача
                      Можете да използвате моя бас като хедж-бас и да заложите срещу себе си за да намалите евентуалните загуби с 20 лева.
                      А можете да го играете по-рисково и да заложите за себе си за увеличаване на печалбата с 20.

                      На всеки от вас тримата отговарям с по 20 лева, сериозно!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                        Не бих бил толкова сигурен при това начало на силно противопоставяне във властите на най-горно ниво. За мен със сигурност коронаистерията има основно политически характер казано най-общо без да ми е ясно кои са включените страни.

                        Та по-скоро ми се струва да ходиш да купуваш виската.

                        Бих се хванал с някой тук на бас за 20 лева дали Грую ще спечели неговия? Залагам, че ще го загуби защото НОЩ ще вдигне бройката тестове, макар и фалшива, още.
                        Грую, ставваш ли букмейкър на този бас?
                        С оглед на политическата криза, към настоящият момент, моите шансове да спечеля баса изглеждат по-малки от на Мишо и репрезентативния, но е лято, жега, хората ги мързи и т.н., така че не се знае, знае ли се Гледаме мача
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Влизам и очаквам 5-6 страници коментари за рекоркда, пък то нъцки. Явно всички сме измрели, както ни обеща генралгоджи (Спасителя). Хайде, да си го връщаме вече, да сменяме оня льотчик и да сме си рахат - Гешев, годжи и бай Хъ, марширувай, марширувай (това по почина на Сталин, Тито, Ди-ми-тров, нали и без това сме тоталитарна държава от нов тип).

                          Мишо, още малко да се напънат с пробите, брат, и ти подготвям вискито, макар че не вярвам - от другата седмица почва спада, мерките "работят", а и протестите следва да се успокоят, лято е все пак
                          Не бих бил толкова сигурен при това начало на силно противопоставяне във властите на най-горно ниво. За мен със сигурност коронаистерията има основно политически характер казано най-общо без да ми е ясно кои са включените страни.

                          Та по-скоро ми се струва да ходиш да купуваш виската.

                          Бих се хванал с някой тук на бас за 20 лева дали Грую ще спечели неговия? Залагам, че ще го загуби защото НОЩ ще вдигне бройката тестове, макар и фалшива, още.
                          Грую, ставваш ли букмейкър на този бас?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Влизам и очаквам 5-6 страници коментари за рекоркда, пък то нъцки. Явно всички сме измрели, както ни обеща генралгоджи (Спасителя). Хайде, да си го връщаме вече, да сменяме оня льотчик и да сме си рахат - Гешев, годжи и бай Хъ, марширувай, марширувай (това по почина на Сталин, Тито, Ди-ми-тров, нали и без това сме тоталитарна държава от нов тип).

                            Мишо, още малко да се напънат с пробите, брат, и ти подготвям вискито, макар че не вярвам - от другата седмица почва спада, мерките "работят", а и протестите следва да се успокоят, лято е все пак
                            Какъв вирус - властта ще пада
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Влизам и очаквам 5-6 страници коментари за рекоркда, пък то нъцки. Явно всички сме измрели, както ни обеща генралгоджи (Спасителя). Хайде, да си го връщаме вече, да сменяме оня льотчик и да сме си рахат - Гешев, годжи и бай Хъ, марширувай, марширувай (това по почина на Сталин, Тито, Ди-ми-тров, нали и без това сме тоталитарна държава от нов тип).

                              Мишо, още малко да се напънат с пробите, брат, и ти подготвям вискито, макар че не вярвам - от другата седмица почва спада, мерките "работят", а и протестите следва да се успокоят, лято е все пак
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Аааа, бота ще смени ника и ще запее друга песен само след две-три седмици

                                Каквото му наредят това ще пее
                                След две три седмици ще си говорим пак

                                Коментар

                                Working...
                                X