IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

    В момента сме в седмицата на забавяне заради маските... Значи никой след като се зарази минат две седмици инкубация и му се появи някой симптом на настинка не отива веднага да се тества трябва да боледува поне седмица и да не му мине
    Инкубацията в мнозинството от случаите е 3-5 дни, а две седмици е много рядко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение

      В момента сме в седмицата на забавяне заради маските... Значи никой след като се зарази минат две седмици инкубация и му се появи някой симптом на настинка не отива веднага да се тества трябва да боледува поне седмица и да не му мине
      Боледува седмица с леки симптоми без да му мине и в това време... заразява още хора. Значи чакаме още две-три седмици след това за по-голям пик

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        [ATTACH=CONFIG]n3627005[/ATTACH]
        Разходих се със маска из няколко големи града снимахаме сигурно стотитци = камери - ако се бях разходил в Лондон щяха да хиляди - на нито една камера която са ме снимали не мога да бъда разпознат - това било знак за покорстово - да си анонимен

        Ако бях без маска така че ясно да си личи кой съм на всяка една камера и софтуера да може да ме разпознава - щях да съм от непокорните

        Логиката която се опитват да ви втълпят пройзводителите на софтуер за лицево разпознаване
        mWPCloud.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
          Ако трябва да съм честен очаквах да има над 500 хванати вирусоносители днес.
          А то под 300 при толкова тестове. Странно, защо не се разпространява, нали на мачове ходихме, протести, заведения.

          Вие как си го обяснявате?
          В момента сме в седмицата на забавяне заради маските... Значи никой след като се зарази минат две седмици инкубация и му се появи някой симптом на настинка не отива веднага да се тества трябва да боледува поне седмица и да не му мине
          mWPCloud.com

          Коментар


          • Матеев, а кой ти каза, че като делиш пробите на две, едната е "заразена", а другата "чиста". Какво пречи и двете половинки да са "заразени". Тогава какво става със сметката ти?
            Ако от 1024 проби(в твоя пример), има примерно ХХ броя заразени. Няма как предварително да знаеш колко опита ще ти трябват за да ги откриеш всички конкретно. "Отговора" ще е число "от"-"до".

            Edit: А, видях вече, че bota те е питал при 150 положителни от 1024 колко ще е резултата. Айде сметни и ни кажи....
            Last edited by d333; 16.07.2020, 20:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              Aми то беше ясно - ако не е бобът трябва да е киселото мляко
              Забрави чесъна и ракията, особено ако е първак идеално действа за вътрешна дезинфекция

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Ми щото нямаме много над 70-те, затова е малка смъртността,
                ама със тези суперхрани трабваше да сме шампиони по дълголетие, а не сме.
                Някой пак си е смукал от пръстите да си запълни времето.
                Отделно, никой няма и представа колко заразени има в БГ,
                тулуп способен да манипулира изборите, сега няма да изопачи данните за Ковида ли ??

                Яжте орехи, те подсилват мисловната дейност.
                Пийте мурсалски чай и бабини зъби = прилив на енергия (и сексуална, да) и повишаване на мускулната маса.
                Значи, така, умни и смели, можем да изметем не само българската, ами и руската и американската мафии
                Щото ядем ГМО западни боклуци.
                От стотици години най-много столетници има в БГ. Вече не е така
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Я нв се карайте. Вижре, какво ми попадна. Без претенции за цялост и изчерпателност. И все пак.
                  Ми щото нямаме много над 70-те, затова е малка смъртността,
                  ама със тези суперхрани трабваше да сме шампиони по дълголетие, а не сме.
                  Някой пак си е смукал от пръстите да си запълни времето.
                  Отделно, никой няма и представа колко заразени има в БГ,
                  тулуп способен да манипулира изборите, сега няма да изопачи данните за Ковида ли ??

                  Яжте орехи, те подсилват мисловната дейност.
                  Пийте мурсалски чай и бабини зъби = прилив на енергия (и сексуална, да) и повишаване на мускулната маса.
                  Значи, така, умни и смели, можем да изметем не само българската, ами и руската и американската мафии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                    Aми то беше ясно - ако не е бобът трябва да е киселото мляко
                    Киселото зеле или по точно армеевата чорба след запой ни спасиха от короната.
                    По слабите пиячи - киселото млекце и шкембе чорбата

                    https://debati.bg/ne-rakiata-a-kisel...u5u2_-WSo9z63Q
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Я нв се карайте. Вижре, какво ми попадна. Без претенции за цялост и изчерпателност. И все пак.
                      Aми то беше ясно - ако не е бобът трябва да е киселото мляко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Стига с тези твои измислици. Никой с нищо не те лъже. Ако нещо не го разбираш или си невеж, по добре попитай, вместо да измисляш някакви сценарии, и после сам да си вярваш на тях. Параноята ти идва само и единствено от невежеството, което имаш по отношение на математиката и различните математически методи.

                        Сега само остава да обявиш че лекарите са глупаци, а за всичко това е виновен ББ. Хайде поспри се малко.
                        Абе аланмоолу стига с тоя Бойко бе запри се вече...Не че те форума и не може да разбере че искаш да му врътнеш една ръченица

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          С невежеството не може да се спори. Това е най-мекия начин, по който мога да ти кажа какво си мисля за тебе. Замирише ли на математика, и започваш да се излагаш като кифладжия. За статистиката също, другарю "статистик".
                          Точно така ами ти тогава защо раздаваш компетентни мненеия за Чернобил?Какви знания имаш по Ядрени реактори топлотехника?Още чакам да ни разясниш какво е това разкалащане на прежата и разпадане нещо на коча мъдете ли

                          Коментар


                          • Това с пул тестовете е още от ден първи. Някои работодатели обявиха (а и го правиха) периодичен ПСР тест на служителите си веднъж седмично или веднъж на 10 дена. Като комбинираха 10 човека в един тест.

                            Коментар


                            • Я нв се карайте. Вижре, какво ми попадна. Без претенции за цялост и изчерпателност. И все пак.
                              Освен ферментиралите млечни продукти експертите смятат, че и храните, съдържащи прясно и кисело зеле, могат да бъдат полезни в борбата с коронавируса - Vesti.bg - последни новини от България и света, пари, развлечения, технологии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                С невежеството не може да се спори. Това е най-мекия начин, по който мога да ти кажа какво си мисля за тебе. Замирише ли на математика, и започваш да се излагаш като кифладжия. За статистиката също, другарю "статистик".
                                Айде де, алгоритъма си е проз та дрънка. Няма как да ги докараш под 300 ей така на база усещане.
                                По моя прост алгоритъм ще ти трябват към 700 теста
                                1- с 10, 2 с 9, 4 с 8, 8 с 7,. 16 с 6 теста и т.н.
                                Last edited by bota156; 16.07.2020, 15:57.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X