IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Бе то и ние имаме прираст някакъв ама не ни харесва...

    2018, раждания/жена

    САЩ 1.73
    ЕС 1.55
    България 1.56
    Япония 1.42

    Мюсюлмания не споменавам да не всявам паника. Поне тенденциите и там дългосрочно са надолу. В "нормалния" свят обаче САЩ са все още най-жизненото място.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Благодаря ти.Минахме по тоя път вече.Сблъсках се челно с товарния влак.Ужасът е че го отнася цялото семейство.Желая на всички да оздравеят и да се възстановят.И дано тая гад си отиде най после.Жалкото е че на повечео хора акъла им идва след лични трагедии
      семейството изкарахте ли го благополучно.
      нужно е след това много да се внимава,че месец и повече след това хората имат какви ли не оплаквания.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


        Това важи за европейците, нищо американско не виждам. В САЩ, за разлика от Европа деца на по 30 не живеят с родители, това е просто абсурд някакъв. Американците, за разлика от европейци у руснаци също така имат и положителен естествен прираст на населението.
        Бе то и ние имаме прираст някакъв ама не ни харесва...
        Last edited by X_Y; 22.03.2021, 11:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Да се оправяте всички болни по най-бързия начин. И никакво самолечение. Имаше един доктор твърдеше, че високата смъртност у нас се дължи на самолечението и че хората пристигали в болниците твърде късно.

          Ето ви един пост на Каролев откогато го е карал той. Мисля че някой друг го пусна тука преди време.


          https://www.facebook.com/vladimir.ka...18770680318553

          Колко хора трябва да починат от пневмония развила се след като човек е бил със значими симптоми на ковид19, за да разберат тримата говорители на НОЩ и министърът на здравеопазването, че е много важно и полезно и живото-спасяващо всеки път когато са в медиите да казват, че ако човек има значими симптоми на ковид19, които за 4-5 макс не са отминали, то най-вероятно има пневмония, поради което трябва да се направи рентгенова снимка или скенер и ако има пневмония тя ВЕДНАГА трябва да се третира с антибиотици (по възможност венозно) и други лекарства. Само за последните 2 седмици четирима мои добри познати починаха (мир на душите им ) от пневмонии развили се след като са имали ковид19. За съжаление и четиримата са отишли в болница много късно...Аз също развих двустранна пневмония след ковид19 и ако не беше професор Балтов, който ми каза макс 5 дни след като имам симптоми (ако продължават) да се проверя за пневномия, можеше и аз днес да не съм жив. Моля ви приятели. Ако хванете ковид19 и след 4-5 дни още имате температура (даже и да е сравнително ниска - 37.2-5) и/или кашлица и/или тежка умора, и/или някакъв задух веднага намерете начин да ви види пулмолог и да си направите снимка или скенер на белите дробове.
          Благодаря ти.Минахме по тоя път вече.Сблъсках се челно с товарния влак.Ужасът е че го отнася цялото семейство.Желая на всички да оздравеят и да се възстановят.И дано тая гад си отиде най после.Жалкото е че на повечео хора акъла им идва след лични трагедии

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Евроатлантическите ценности дадоха вече своите плодове.

            Това важи за европейците, нищо американско не виждам. В САЩ, за разлика от Европа деца на по 30 не живеят с родители, това е просто абсурд някакъв. Американците, за разлика от европейци у руснаци също така имат и положителен естествен прираст на населението.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
              Има една приказка, като идеш на доктор, той ти казва:
              "Нищо ти няма"
              или
              "Що чак сега идваш"
              ....................
              Сега сериозно, респект към хората, който наистина рискуват живота си, за да ни лекуват!
              Пита те и още нещо дали си осигорен.Ако не си започват мъките.Трябва да кихнеш от 3-5хил за да те
              приемат за лечение в болницата и хората решават да се самолекуват и мрат.
              Last edited by Grosss; 22.03.2021, 10:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                ... И никакво самолечение. Имаше един доктор твърдеше, че високата смъртност у нас се дължи на самолечението и че хората пристигали в болниците твърде късно.
                Има една приказка, като идеш на доктор, той ти казва:
                "Нищо ти няма"
                или
                "Що чак сега идваш"
                ....................
                Сега сериозно, респект към хората, който наистина рискуват живота си, за да ни лекуват!

                Коментар


                • Да се оправяте всички болни по най-бързия начин. И никакво самолечение. Имаше един доктор твърдеше, че високата смъртност у нас се дължи на самолечението и че хората пристигали в болниците твърде късно.

                  Ето ви един пост на Каролев откогато го е карал той. Мисля че някой друг го пусна тука преди време.


                  https://www.facebook.com/vladimir.ka...18770680318553

                  Колко хора трябва да починат от пневмония развила се след като човек е бил със значими симптоми на ковид19, за да разберат тримата говорители на НОЩ и министърът на здравеопазването, че е много важно и полезно и живото-спасяващо всеки път когато са в медиите да казват, че ако човек има значими симптоми на ковид19, които за 4-5 макс не са отминали, то най-вероятно има пневмония, поради което трябва да се направи рентгенова снимка или скенер и ако има пневмония тя ВЕДНАГА трябва да се третира с антибиотици (по възможност венозно) и други лекарства. Само за последните 2 седмици четирима мои добри познати починаха (мир на душите им ) от пневмонии развили се след като са имали ковид19. За съжаление и четиримата са отишли в болница много късно...Аз също развих двустранна пневмония след ковид19 и ако не беше професор Балтов, който ми каза макс 5 дни след като имам симптоми (ако продължават) да се проверя за пневномия, можеше и аз днес да не съм жив. Моля ви приятели. Ако хванете ковид19 и след 4-5 дни още имате температура (даже и да е сравнително ниска - 37.2-5) и/или кашлица и/или тежка умора, и/или някакъв задух веднага намерете начин да ви види пулмолог и да си направите снимка или скенер на белите дробове.

                  Коментар


                  • Ваксинирани във Великобритания:
                    с Пфайзър - 10.7 милиона
                    с АстраЗенека - 9.7 милиона

                    Случаи на тромбоза при ваксинираните:
                    при ваксина Пфайзър - 15
                    при ваксина АстраЗенека - 13

                    и да, бройките са точно такива, както при неваксинираните. Just sayin'

                    https://twitter.com/GeneralMelchett/...48326424895498

                    Коментар


                    • AstraZeneca coronavirus vaccine found to be 79% effective in U.S. trial

                      това комбинирано със страничните ефекти, които уж не били от ваксината.... не е добра перспектива .. особено за региони като нашия,който разчита именно на тази ваксина за бърза имунизация.

                      това ще наклони везните към другите ваксини, които обаче са кът и естествено ще отложи процеса на ваксиниране.

                      гответе се за дълъг и неприятен локдаун + стрес от лоши новини.

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Друга ми беше идеята . Много е лабава днешната мъжка част от населението, тропнеш с крак и се посират, от вкъщи без епилатор не излизат . Клип някакъв гледам, един облечен с униформа младеж налага с палка който не е сложил маска .Предполагам всички сте го видяли, и сте видяли реакцията на младите хора . Покъртително е ! Ако сега стане война истинска конвенционална , така като гледам от страх ще измрът по леглата си мноо народ . Много се Олабихме с повод и безповод, удобствата и съвременият начин на живот ни прави абсолютно негодни за справяне със стресови и тежки ситуации .
                        ПП Нефелни зомбирани консуматори .
                        Тук няма как да не се съглася с теб.Евроатлантическите ценности дадоха вече своите плодове...Резултата го виждаме всички огромен брой млади хора които отказват да поемат отговорност за себе си..Ако може да има парички моренце спа купонче няма мисъл да се създаде семейство да се отгледат деца..Не знам тоя свят накъде отива не знам но се плаша от ова което идва,Според мен идва диктатура ще живеем в свят с електронни пари и тотален контрол...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Не се фиксирай върху пустата казарма, ползвах я само за пример .
                          Ами като даваш слаб пример какво очакваш, аплодисменти? И аз съм дърт, и мен ме терзае завист към младостта, ама поне не призовавам някой да бъде наказван с дебилизма "казарма"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                            Ти какъв точно стрес си изпитал в казармата, хранят три пъти на ден, колкото по малко имаш свои мисли по добре. Така че никакъв стрес от решения. Сън по график, миене на коридори по график, набиваме на крак по плаца по график.

                            Дори и за професионални военни, хората не стават военни, за да се срещат със стрес, а за не взимат решения за нищо и държавата да се грижи за тях. Реално да избягат от стрес. Тук там някой с желание да се прави на Командо но в повечето случай е само промиване на мозъка от собствени мисли
                            Що си толкова упорит бре? Къде казах стрес от взимане на решения ? Стресът идва принципно от средата . Виж че на по 30 г живеят с родителите си бре и не могат да поемат отговорност за собствения си живот! Предполагам вече си разбрал к`во съм имал в предвид ,що се правиш на пън ? Хвани един днешен средностатистически левент на 25 години и го пусни във враждебна среда и некой да го понабие ,е така за спорта, гарантирам ти ,че ще получи минимум паник атаки ! Не се фиксирай върху пустата казарма, ползвах я само за пример .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                              Гърция след като ваксинираха над милион яко са загазили .
                              COVID-19: Greece Breaks Yet Another Record of Intubations

                              https://greekreporter.com/2021/03/21...f-intubations/ The number of new Covid-19 infections and intubations in Greece broke a new record on Wednesday, reaching 3,465 and 630, respectively.

                              https://greekcitytimes.com/2021/03/1...d-covid-cases/


                              гърците са 9-10 милиона по памет
                              с 10% ваксинирани няма особена разлика
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Гърция след като ваксинираха над милион яко са загазили .
                                COVID-19: Greece Breaks Yet Another Record of Intubations

                                https://greekreporter.com/2021/03/21...f-intubations/ The number of new Covid-19 infections and intubations in Greece broke a new record on Wednesday, reaching 3,465 and 630, respectively.

                                https://greekcitytimes.com/2021/03/1...d-covid-cases/



                                Коментар

                                Working...
                                X