IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Tatiana Christy:
    Може ли поставилите си ваксина Астра Зенека да споделят впечатленията си за това как им се отрази ваксината -- ниво на неразположение, ако има такова, или някакви странични ефекти? Благодаря сърдечно!
    • Два дена бях като парцал - втрисане, изпотяване, температура и главоболие. Ваксинирахме се цялото семейство - аз бях най-зле, на други двама ги държа около денонощие, а най-възрастният (на 87 г) го изкара най-леко (но той беше преболедувал вече)
    • Първа игла на 01. 03. сутринта в 8.30 ч. Вечерта вдигане на темтература 37.5,през нощта 38.2. Пих един парацетамол. Сутринта без температура. Но през нощта,треска и обилно изпотяване. На другия ден следобед 37.2,а през нощта отново изпотяване. Двудневна поносима болка на мястото на убождане. Ден и половина общо леко неразположение. Абсолютно търпимо. Няма нищо страшно.
    • Нищо. Абсолютно нищо освен лека болка в убоденото място два-три дни, което е повече от нормално. На мъжа ми - също. Вече двайсет дни. Първа ваксина. И двамата сме на 60 плюс.
    • Аз се ваксинирах вчера сутринта. През деня бях ОК. Влоших се рязко към 11.30 снощи — силна треска, обилно потене, главоболие и силни мускулни болки до сутринта, когато пих два нурофена и разтворим аспирин. В момента се чувствам добре, с изключение на лекото главоболие. Мястото на инжектиране е леко подуто, но болката не е страшна.
    • Синът ми и приятелката му на 29 и 25год.На десетия час вдигнаха температура - това е около 22ч.същия ден. До вечерта на следващия ден температурата спадна.
    • Ваксинирахме се общо 5 колеги на 20.02. На мен на първия ден, нищо, на втория вечерта силно главоболие, болки в гърба и врата, треска с усещане за температура, реално 36.9. Мина ми за пет часа. От останалите 4-ма колеги- трима без реакции, жената сред тях с треска и висока температура първата вечер. На сутринта й нямаше нищо.
    • Съпругът ми е имунизиран на 20.02 с АЗ. Никакви странични реакции, дори болка в ръката нямаше. Същия ден аз се имунизирах с Модерна и болката в ръката продължи 5-6 дни и беше много силна. Почти не съм спала през нощта.
    • При мен имаше само лек дискомфорт в ръката. При мъжа ми - усещане за мускулна треска. Около 15 дни след първата игла бях в близък и продължителен контакт с баща ми, който се оказа положителен. Не се разболях.
    ...
    Отговарям на всички след консултация с лекар
    Проблемите с ваксините идват от прекалено силния имунен отговор който е строго индивидуален при всеки .
    От тук нататък как може този процес да се предскаже не ми е ясно .

    Коментар


    • Tatiana Christy:
      Може ли поставилите си ваксина Астра Зенека да споделят впечатленията си за това как им се отрази ваксината -- ниво на неразположение, ако има такова, или някакви странични ефекти? Благодаря сърдечно!
      • Два дена бях като парцал - втрисане, изпотяване, температура и главоболие. Ваксинирахме се цялото семейство - аз бях най-зле, на други двама ги държа около денонощие, а най-възрастният (на 87 г) го изкара най-леко (но той беше преболедувал вече)
      • Първа игла на 01. 03. сутринта в 8.30 ч. Вечерта вдигане на темтература 37.5,през нощта 38.2. Пих един парацетамол. Сутринта без температура. Но през нощта,треска и обилно изпотяване. На другия ден следобед 37.2,а през нощта отново изпотяване. Двудневна поносима болка на мястото на убождане. Ден и половина общо леко неразположение. Абсолютно търпимо. Няма нищо страшно.
      • Нищо. Абсолютно нищо освен лека болка в убоденото място два-три дни, което е повече от нормално. На мъжа ми - също. Вече двайсет дни. Първа ваксина. И двамата сме на 60 плюс.
      • Аз се ваксинирах вчера сутринта. През деня бях ОК. Влоших се рязко към 11.30 снощи — силна треска, обилно потене, главоболие и силни мускулни болки до сутринта, когато пих два нурофена и разтворим аспирин. В момента се чувствам добре, с изключение на лекото главоболие. Мястото на инжектиране е леко подуто, но болката не е страшна.
      • Синът ми и приятелката му на 29 и 25год.На десетия час вдигнаха температура - това е около 22ч.същия ден. До вечерта на следващия ден температурата спадна.
      • Ваксинирахме се общо 5 колеги на 20.02. На мен на първия ден, нищо, на втория вечерта силно главоболие, болки в гърба и врата, треска с усещане за температура, реално 36.9. Мина ми за пет часа. От останалите 4-ма колеги- трима без реакции, жената сред тях с треска и висока температура първата вечер. На сутринта й нямаше нищо.
      • Съпругът ми е имунизиран на 20.02 с АЗ. Никакви странични реакции, дори болка в ръката нямаше. Същия ден аз се имунизирах с Модерна и болката в ръката продължи 5-6 дни и беше много силна. Почти не съм спала през нощта.
      • При мен имаше само лек дискомфорт в ръката. При мъжа ми - усещане за мускулна треска. Около 15 дни след първата игла бях в близък и продължителен контакт с баща ми, който се оказа положителен. Не се разболях.
      ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Той човека е с връзки в енергетиката... не го гледай, че са му оплетени полетата.
        За негово добро е да се отплете от тези връзки, които не му дават душевен мир...
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Груеца ме забавлява с неговата арогантна самонадеяност че Ковида няма да го засене него лично или семейството му...или пък ще го мине леко Като почука чичко Ковид у тях и му шибнат карантината и няма кой да се грижи за родителите му ще се укроти до един час
          Ама това не си ли е негов проблем? Всеки от себе си ще започне, когато му дойде времето...
          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
            Ясно, вие сте като плюс и минус- постоянно ви се привличат и преплитат енергийните полета....
            Той човека е с връзки в енергетиката... не го гледай, че са му оплетени полетата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

              Ясно, вие сте като плюс и минус- постоянно ви се привличат и преплитат енергийните полета....
              Груеца ме забавлява с неговата арогантна самонадеяност че Ковида няма да го засене него лично или семейството му...или пък ще го мине леко Като почука чичко Ковид у тях и му шибнат карантината и няма кой да се грижи за родителите му ще се укроти до един час
              Last edited by national power; 24.03.2021, 13:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Хаджи Грую с антитела, бре! Титлите му високи, няма да се ваксинира.
                Наздраве!
                Кака ма ти вярваш ли му на съчиненията дето ги пише под шипковия храст и се репчи тука.Като му дойде до главата ще свали гащите още на първия час...шото това може да удари жена му децата му родителите му...Човека е адвокат и има само бръмбари в главата той се репчи Ковид ли това не може да се се случи на мен.Повярвал си е че са безсмъртни неговото семейство...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Аз не го казвам той сам си го твърди само припомних
                  Ясно, вие сте като плюс и минус- постоянно ви се привличат и преплитат енергийните полета....
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                    Чакай че , нещо се обърках .

                    Ти небеше ли антиваксър и любител на конспирациите.

                    Как така държавите които са си
                    набокцали стадото масово , ти станаха за пример.

                    Са кво да чакаме още,

                    Груйч да вземе да се набоде, не за друго щот жена му ще вземе да го напъди на вън.
                    Пък тук ще продължи да си троли за собственно успокоение.
                    Хаджи Грую с антитела, бре! Титрите му високи, няма да се ваксинира.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 24.03.2021, 17:18.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                      Пеше, това с какво чувство го казваш- с любов към Бога, със страх от Бога или с чувство за хумор/
                      Аз не го казвам той сам си го твърди само припомних

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        При Груеца Ковида се предава по полов път
                        Пеше, това с какво чувство го казваш- с любов към Бога, със страх от Бога или с чувство за хумор/
                        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Чакай че , нещо се обърках .

                          Ти небеше ли антиваксър и любител на конспирациите.

                          Как така държавите които са си
                          набокцали стадото масово , ти станаха за пример.

                          Са кво да чакаме още,

                          Груйч да вземе да се набоде, не за друго щот жена му ще вземе да го напъди на вън.
                          Пък тук ще продължи да си троли за собственно успокоение.
                          При Груеца Ковида се предава по полов път

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Ще стигнат до 7-8 хил и после ще почнат да падат щото няма да останат здрави хора за заразяване.
                            Ми те 80-90% с вирус са си здрави и въобще не знаят, че вироза е минал през тях. Просто имунната им система е добра, не му дава да гъкне и веднага го изяжда.

                            Не наричайте тези, у които има вирус, болни. "Болен" означава друго.
                            Още повече, че с тези тестове всичко е на вили и могили.
                            Last edited by grisow; 24.03.2021, 11:45.

                            Коментар


                            • Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                                Честит нов рекорд по заразени. 4851 за деня. Няма да е последен.
                                Ще стигнат до 7-8 хил и после ще почнат да падат щото няма да останат здрави хора за заразяване.
                                Откъм жертви ги смятат 30-50хил.

                                Коментар

                                Working...
                                X