IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Ако имате затруднения с набавянето на останалите съставки, 100гр. алкохол върши същата работа.
    Наздраве!
    Подвеждаш аудиторията. 50 грама сребърна вода се равняват на поне половин литър гроздова/сливова.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Пусни си тест за СПИН и се моли да не се окаже истина това което се шушука.
      Пепел ти на езика, бре. Пу- пу.

      Коментар


      • Vaccination by inhalation

        Delivering vaccines directly to the lungs can boost immune responses to respiratory infections or lung cancer, study finds.

        https://news.mit.edu/2021/vaccination-inhalation-0319

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

          При мен нещата са малко странни- след като болките в сухожилията и напрежението в мускулите почти изчезнаха, се появи странно усещане по кожата. Все едно съм я трил със суха кърпа. Или като изгоряла от слънцето- дърпаща, усещане за подпухналост и неприятно чувство, че е възпалена и леко изтръпнала. Това ми създава 24 часов дискомфорт. Не пожелавам на никого да изпитва такова нещо. Та не знам дали сребърната вода би ми помогнала, но все пак благодаря.
          Пусни си тест за СПИН и се моли да не се окаже истина това което се шушука.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

            При мен нещата са малко странни- след като болките в сухожилията и напрежението в мускулите почти изчезнаха, се появи странно усещане по кожата. Все едно съм я трил със суха кърпа. Или като изгоряла от слънцето- дърпаща, усещане за подпухналост и неприятно чувство, че е възпалена и леко изтръпнала. Това ми създава 24 часов дискомфорт. Не пожелавам на никого да изпитва такова нещо. Та не знам дали сребърната вода би ми помогнала, но все пак благодаря.
            ако кожата ти няма видимо изменение, а е само на база усещане се консултирай с невролог
            възможно е да имаш нужда от малко добавки за нервната система.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Пий сребърна вода ударно 10тина дни.. и прочети малко преди това за нея.. купуваш си я от аптеката..
              При мен нещата са малко странни- след като болките в сухожилията и напрежението в мускулите почти изчезнаха, се появи странно усещане по кожата. Все едно съм я трил със суха кърпа. Или като изгоряла от слънцето- дърпаща, усещане за подпухналост и неприятно чувство, че е възпалена и леко изтръпнала. Това ми създава 24 часов дискомфорт. Не пожелавам на никого да изпитва такова нещо. Та не знам дали сребърната вода би ми помогнала, но все пак благодаря.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                Сребърна вода 50гр с 5 капки кислородна вода и 50 гр алкохол (може да го замените с 40 капки прополис).
                четери дена по 4-5 приема. Водата трябва да е от апетката, има значение.
                Работи чудесно, но в начална фаза, ако си отървал коня не става.
                Работи и след като си го минал, уж, с антибиотик.
                Разбира се добре е да се комбинира с подходящо хранене.
                Ако имате затруднения с набавянето на останалите съставки, 100гр. алкохол върши същата работа.
                Наздраве!

                Коментар


                • Сребърна вода 50гр с 5 капки кислородна вода и 50 гр алкохол (може да го замените с 40 капки прополис).
                  четери дена по 4-5 приема. Водата трябва да е от апетката, има значение.
                  Работи чудесно, но в начална фаза, ако си отървал коня не става.
                  Работи и след като си го минал, уж, с антибиотик.
                  Разбира се добре е да се комбинира с подходящо хранене.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                    Аз съм така вече 4-ти месец
                    Пий сребърна вода ударно 10тина дни.. и прочети малко преди това за нея.. купуваш си я от аптеката..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      След като при някои хора симптомите продължават с месеци как точно може да определиш някой като преболедувал. Никой не знае защо вируса продължава да влияе на хората далеч след като изглежда че вече са прескочили трапа. Държавите просто не се интересуват от тези хора, защото вече не представляват заплаха за здравната система. Но те продължават да си страдат.
                      Аз съм така вече 4-ти месец

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Да как се говори само за ваксинирани и ваксини а за преболедувани нищо !!! Нищо ! Изключението потвърждава !
                        След като при някои хора симптомите продължават с месеци как точно може да определиш някой като преболедувал. Никой не знае защо вируса продължава да влияе на хората далеч след като изглежда че вече са прескочили трапа. Държавите просто не се интересуват от тези хора, защото вече не представляват заплаха за здравната система. Но те продължават да си страдат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                          Лекарите сега са най-големите фашисти.

                          Питай го, ако искаш, какво става с естествения имунитет срещу новото им грипче.

                          Той ще ти изсипе една камара неразбираеми за средния човек медицински думи, но няма да признае, че естественият имунитет за 90% от хората отдавна е победил техното ново вирусче.

                          Не, той ще ти плямпа как нищо не знаеш (вече една година нищо не знаеш) и как требва да ходиш да му се молиш да те "спаси".
                          Да как се говори само за ваксинирани и ваксини а за преболедувани нищо !!! Нищо ! Изключението потвърждава !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Николайко Перник Разгледай мнение

                            Лекарите сега са най-големите фашисти.

                            Питай го, ако искаш, какво става с естествения имунитет срещу новото им грипче.

                            Той ще ти изсипе една камара неразбираеми за средния човек медицински думи, но няма да признае, че естественият имунитет за 90% от хората отдавна е победил техното ново вирусче.

                            Не, той ще ти плямпа как нищо не знаеш (вече една година нищо не знаеш) и как требва да ходиш да му се молиш да те "спаси".
                            Засега, опитът показва много редки реинфекции. Предполагам, че към края на годината ще има много повече информация и опитност за да се правят по-категорични изводи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
                              Само това с Лев не го разбирам, що го хейтите така. Човекът си изказва професионалното мнение.
                              Лекарите сега са най-големите фашисти.

                              Питай го, ако искаш, какво става с естествения имунитет срещу новото им грипче.

                              Той ще ти изсипе една камара неразбираеми за средния човек медицински думи, но няма да признае, че естественият имунитет за 90% от хората отдавна е победил техното ново вирусче.

                              Не, той ще ти плямпа как нищо не знаеш (вече една година нищо не знаеш) и как требва да ходиш да му се молиш да те "спаси".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение


                                Само това с Лев не го разбирам, що го хейтите така. Човекът си изказва професионалното мнение.
                                Mнения базирани на каквато и да е рационалност ги дразнят. Мненията пък на многогодишен специалист, изчел и абсорбирал купища дебели томове направо им бъркат в здравето с клечка. Като PCR тест

                                Закъсняла културна революция.

                                Коментар

                                Working...
                                X