IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Така е . Изкуство е да си готвач. Но има два фактора, които колкото и да меневрират няма как да ги изконтролират-.
    Ами когато ребусът стане малко по-заплетен през януари.
    Бачка , ти у ред ли си ? На 100 % ми се струва от последните ти 30/40 поста , че си с отвинтени гайки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Народа иска манджа с грозде - получава манджа с грозде
      Така е . Изкуство е да си готвач. Но има два фактора, които колкото и да меневрират няма как да ги изконтролират-.
      Ами когато ребусът стане малко по-заплетен през януари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

        Важното е публиката да ръкопляска, а в края на представлението да има и БИС
        Това е най-доброто което се случва.. погледнато от по-висока переспектива.. няма колективни решения.. за истинските хора ще се отворят уникални възможности, а другите където им е мястото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Не бъркам. Говоря за маски не за парцали. За това, че не става насила - натам вървим - со кротце, со благо и со малко кютек. Нищо ново.

          Чета неколкократно твоето "верую", Селена.

          Не зная, ако попаднеш в опозиция, дали отново би изповядвала гласно изразът "со малко кютек", приложен към самата теб?

          Сигурен съм, че веднага ще реагираш срещу "произвола и насилието", които включва т.нар. "кютек".

          Знаем, че цитираш бивш политик. Не е ли прекалено често?

          Или ти няма как да бъдеш в опозиция, щом си убедена в смисъла на "кютека"?

          (по-лесно би било, ако не ми отговаряш)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Като избираш по-малкото зло не ти е до ръкопляскане.
            А избира ли се по-малкото зло?

            Коментар


            • От нашите тапири нищо не зависи... те и евроидиотите същата работа.

              Jens Spahn, e министърът на здравеопазването в Германия в кабинета на Меркел и на Християндемократичната партия
              , ..заедно, възнамеверяват да въведат масово стационарно ваксиниране на населението в Германия и други части на ЕС, изграждайки пунктове в момента за това.
              Меркел, няма деца, Макрон също, а Дженс Спан - Министъра на здравеопазването в Германиия си има съпруг журналист ( Daniel Funke ) , за който

              омъжи на 22. 12. 2017 в Есен .

              Eто сватбата , пускам линк

              https://www.welt.de/vermischtes/arti...-heimlich.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ми тогава ми е през уя за тях.Да спрат да мрънкат.Светът не се е появил за да изпълнява капризите и прищевките на тоя или оня.Голяма заблуда е че като сменим управлявашите и хоп всичко се оправя....Това е утопия нещо което не се е случвало и никога няма да се случи.Какъвто е народа такива такива са му и капицетите
                Абе забелязвам, че си с пиперлив език и лют нрав-няма лошо . Светът се е появил по непонятни нам пътища и едва ли е за "за нечии капризи и прищевки," но това не означава, че е неправилно да се постараем да оценим ситуацията в обществото, което включва усилието да разберем и проблемите на другите около нас(не само нашите, че кой ги няма). И кой е казал, че като смениш управниците "ВСИЧКО СЕ ОПРАВЯ".Но трябва ли да си изберем доживотно едни, че зер да не се хабим за избори. . Panta Rhei. Да не ме разбереш погрешно- аз по барове и дискотеки не ходя. И не смятам това за загуба, но съм против затваряне на целия дребен и семеен бизнес(малките търговски обекти)
                Last edited by neptun266; 23.11.2020, 23:00.

                Коментар


                • Който е ходил в Александровкса болница много добре може да прецени колко струва сегашния министър на здравеопазнването и бивш директор на същата!

                  Този ли ще ни спасява от страшния Коронавирус?

                  След като починаха 2ма човека в Пловдив на стълбите като кучета, кой си подаде оставката? Тези от НОЩ, които би трябвало да организират отделенията и борбата с вируса или някакви дребни риби, колкото да си измият ръцете!

                  И днес, генерал Годжи отново се появява по телевизията, в цялата си наглост, като национален "герой", за да ни обяви, че щял да ни "спасява"! Този същия, който с Миролюба Бенатова се държеше като квартален гамен!

                  Истинската пандемия са тези от НОЩ, а не вируса!
                  Last edited by Mike Florida; 23.11.2020, 22:52.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                    Важното е публиката да ръкопляска, а в края на представлението да има и БИС
                    Като избираш по-малкото зло не ти е до ръкопляскане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Много правилно се ориентираш в обстановката. Сега сондират, за да изобретят хибридния вариант. Пак ще им се получи манджа с грозде-
                      Народа иска манджа с грозде - получава манджа с грозде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                        Едва ли преориентирането както го виждаш би се случило- хората да се изнесат от градовете(щото мерките засягат основно хората в града), да загърбят живота си, да отидат на село, щото някакви капацитети, които по стечение на обстоятелствата са в управлението не могат да направят прецизирана оценка на ситуацията. Не мисля, че си привърженик на идеята да прегърнем нормално идеята да се гръмнем в крака с успокоението, че ще си купим после патерица
                        Ми тогава ми е през уя за тях.Да спрат да мрънкат.Светът не се е появил за да изпълнява капризите и прищевките на тоя или оня.Голяма заблуда е че като сменим управлявашите и хоп всичко се оправя....Това е утопия нещо което не се е случвало и никога няма да се случи.Какъвто е народа такива такива са му и капицетите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                          Това е по специялна методология ......... Така и златото е определил кЪде .......80 000 oz ...............
                          По същия принцип ..........

                          А иначе , щъркля ги кълве много тукашни никове ...
                          Дали има и 30 човека да си губят времето , '' като цяло '' , от цялата плеяда никове ......... което пък време , е прекроявано от някакви едва завършили 11-и клас '' стожери ''

                          Наздраве !!! - както казват 20 % от никовете
                          и
                          Поздрави !!! - както пишат 31% от никовете ...................................
                          Признавам, че в темата за златото не знам какво се случва , защото ми се струва, че може да е станало малко или много "витално" t.e. може да зависи повече от броя маймунчета по клона а не толкова от икономическа стойност, - но пък от тази гледна точка, може би е чудесно да го търгуваш "чисто технически", нещо като "чистата акция", която е "успяла да се развърже от икономическото значение или формалната логика "
                          Наздраве !! и Поздрави !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                            Обявиха днес какво ще става от петък, ама щяло да се приеме в сряда, щото още не било много сигурно, дали да е точно така или не! Много цирк предстои да се гледа до края на седмицата!
                            Важното е публиката да ръкопляска, а в края на представлението да има и БИС

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              нека оставим лудите, побъркани от страх апокалиптици да се порадват на своя звезден миг. Още като погледнах днес НСИ как услужливо са извадили една камара показатели, само и само да ни докажат колко е страшно, и беше ясно, че министеро, дето е мъж, но не е фанатик, ще обяви нещо такова. Сега, в зависимост от това колко ще изреве народът, свети БХ ще раздаде финалната справедливост. А умствено ампутираните герберасти във форума пак ще изпаднат във възторг и умиление.
                              П.С, Явно БХ е решил да се цели само и единствено в пенсионерите, щото не виждам кой нормален човек ще гласува за него. Е, и държавните хрантутници де
                              Обявиха днес какво ще става от петък, ама щяло да се приеме в сряда, щото още не било много сигурно, дали да е точно така или не! Много цирк предстои да се гледа до края на седмицата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Март НЯМА ДА ИМА ИЗБОРИ.
                                Как си представяте изборна кампания в локдаун. Баш тогава ще обявят 3-та вълна бля бля.
                                А как си представяте нареждане на опашка пред изборните секции - 5 млн души
                                Е айде сега, мислех, че не си ясновидец. Все пак не вярваш на нищо и никой и се занимаваш с числа
                                Третата вълна ще я видим кога ще е и каква. Не мисля че могат да я нагодят точно да съвпадне с изборите. Да не правим някакви нови конспирации предварително
                                Last edited by precakanoto; 23.11.2020, 21:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X