IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Нищо от това отново не е вярно!

    1. Няма доказателства, че вируса повтаря! Тъкмо напротив! Има хора каращи друго с фашив PCR от пролета или такива, изкарали го пролетта, но с фалшиво положителен сега! Избери си кой от двата варианта ти харесва! Има и трети вариант, единици хора с проблем в имунитета им(да ги повтаря, без имунитет), но това е по-скоро болест и не касае обществото като цяло, а е специфика и заболяване на индивида! Фактически имаш антитела и клетъчен имунитет, дори и антителата да намаляват, това не означава, че няма да те пази клетъчния имунитет!
    2. Дори и вируса да се върти всяка година, то той няма как да натръшка материала, а ще прибира 0,1-0,2 на година отново Х5 на грипа, но нищо повече. С времето тоя процент ще спада по обективни причини!
    3.Испанския грип е вършал 3 години преди да изчезне. Защо си мислиш, че този вирус ще е вечен? Казват ти може да не си замине! Това е само хипотеза, а не ФАКТ!


    Много си във филма с тоя вирус! Виждаш отговарям ти подробно и бих казал логично! Не мисля, че нещата са такива каквито си ги мислиш!
    А не бе изобщо не повтаря, само малко.
    Преди няколко часа изнесоха факти по медиите, че срез медиците вече се повтаря. А следователно всичко което си писал от т. 1. е било ненужно.
    Майки, най голямата "конспирация", е че си мислите, че няма да ви хване, а като ви хване няма да стигнете до маркуча.
    Щом вируса повтаря обаче всичко пада като пясъчни кули. Не само че повтаря, aми повторението с по-голяма вероятност било по-тежко от първия път. Хич не съм във филма, такива са реалностите. Или мислиш, че в пловдив където си се скрил вируса ще те прескочи щото си златна буболечка. А отделно пък какво се гласи на златните, се надявам да сме живи и да видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Със сигурност е много по-голяма от ползата от теб.
      Много ясно, че не знаеш какво правиш. отговора ти го показва нагледно.. такава ви е цялата работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Писанията ти сериозно преминават границата на здравия разум. Как точно да ти кажа че си луд за за връзване без да бъде лично
        Знаеш ли как свършват тия със "здравия" разум..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Mike, човек ти си за психиатър. Прегледай се. Ако оставиш нещата без да се лекуваш нещата ще стават все по зле.
          Контакти - на ЛС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            То от повечето хора полза няма.. Ако ми отговориш каква е ползата от теб.. ще си променя мнението, но дълбоко се съмнявам, че знаеш за какво си жив изобщо.
            Със сигурност е много по-голяма от ползата от теб.

            Коментар


            • Писанията ти сериозно преминават границата на здравия разум. Как точно да ти кажа че си луд за за връзване без да бъде лично

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                "Радетелите на Евроантлантическите ценности" са на път да зачеркнат основополагащи договори.на ЕС

                Гергана Паси
                300 млн ваксини от BioNTech/Pfizer; 400 млн от AstraZeneca; 160 млн от Moderna. Това прави общо 860 млн ваксини - достатъчно, за да се ваксинират почти всички граждани на ЕС по два пъти срещу Covid още в началото на следващата година и да се превърнем в свободен континент. Chapeau!! В такава ситуация си спокоен и тихичко благодариш, че си част от Европа.
                Време е да започнем да говорим за важността на ваксините и у нас - където близо половината заявяваме, че няма да си сложим ваксина.

                Възможно е свободното движение на хора в Европа да стане под условие - че си ваксиниран и следователно не разпространяваш Covid извън своята страна....

                Е ние пролетта писахме че свободното движение на хора ще е ограничено.

                И то си беше ограничено. За повечето държави се изискваше отрицателен ПСР тест.


                Познавам един младеж - моряче. Прибира се от курс - 10 дена карантина по нашите закони, щото си идва от чужбина.

                Заминава за Германия да се качи на кораб искат му тест, за да влезе в Германия - теста положителен. Курса му се проваля. И още 15 дена карантина. Няма грам симптоми. Ама той на 25-27 някъде.

                Ти кво ще пуснеш ли някой чумав (буквално болен от чума) у дома си?
                Last edited by mathematician; 05.12.2020, 23:10.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение



                  Виждаш че последната седмица за която има данни вече умират 2 пъти повече хора от нормалното.

                  То от повечето хора полза няма.. Ако ми отговориш каква е ползата от теб.. ще си променя мнението, но дълбоко се съмнявам, че знаеш за какво си жив изобщо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Сигурен съм че и ти самия имаш съмнения че не си съвсем в час. Защото ако нямаш нещата вече са си сериозни
                    Когато НЕ върви троленето, арсенала са обиди и простотии...

                    п.п.
                    Продажна п*тка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Колега, ти познаваш ли антиваксъри?

                      Антиваксарите винаги са хора над средното интелектуално ново, които правят информиран избор!

                      Там където има чалга, там където има анцузи, там няма антиваксари(те слагат от всички).... Там може да има антиваксари само сега за Короната, защото и най-тъпия селянин си дава сметка, че при вирус с преживяемост 99,8%, не си струва риска да се боцне с нова и неизпитана ваксина, при която не са спазени нито технологичните срокове на изпитание, нито СТАНДАРТИТЕ на оценка на същата във времето!
                      Никой не е против информирания избор.

                      Но каква е алтернативата на ваксината?

                      1. Да седим заключени.
                      2. Да оставим вируса да върлува и да измират много хора.
                      3. Да чакаме лечение.

                      Други идеи имаш ли?

                      Виждаш че последната седмица за която има данни вече умират 2 пъти повече хора от нормалното.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                        Б'гай трол!
                        Сигурен съм че и ти самия имаш съмнения че не си съвсем в час. Защото ако нямаш нещата вече са си сериозни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя);

                          [SIZE=16px
                          Възможно е свободното движение на хора в Европа да стане под условие - че си ваксиниран и следователно не разпространяваш Covid извън своята страна....[/SIZE]

                          Придвижването ще става само със здравни паспорти/ карти или там както го измислят в съответната страна.. това се знаеше от самото начало, стадото разбира се чак сега стопля.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Mike, човек ти си за психиатър. Прегледай се. Ако оставиш нещата без да се лекуваш нещата ще стават все по зле.
                            Б'гай трол!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              ...............

                              ..... щото то с антиваксърите не се излиза на глава.
                              Колега, ти познаваш ли антиваксъри?

                              Антиваксарите винаги са хора над средното интелектуално ново, които правят информиран избор!

                              Там където има чалга, там където има анцузи, там няма антиваксари(те слагат от всички).... Там може да има антиваксари само сега за Короната, защото и най-тъпия селянин си дава сметка, че при вирус с преживяемост 99,8%, не си струва риска да се боцне с нова и неизпитана ваксина, при която не са спазени нито технологичните срокове на изпитание, нито СТАНДАРТИТЕ на оценка на същата във времето!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                                Тебе май са те зомбирали, да си им вечен спонсор.
                                Ходи виж на село, старите хора над 60+ год колко и какви ваксини за грип имат - 1 на 100 максимум.
                                И по телевизора пускай само Дискавъри и Рибарство.
                                Не знам защо намесваш ваксини за грип. Аз такива не ползвам. Казах, че един единствен път приложих антивирусен препарат и ефекта му бе поразителен(тогава явно не е бил масов защото Личната ми го даде). Че съм спонсор-спонсор съм, ама не по начина, който имаш предвид. При мен главата не е за равновесие, така че трудно някой ще ме зомбира. Телевизия почти не гледам.. Имам си един канал, който ми е по-интересен , а покрай жената се налага да додавам ухо и на TLC. Да не забравя и Viasat History.

                                Коментар

                                Working...
                                X