IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разочарование вместо прорыва: подававший надежды "Спутник V" превращается в неликвидный товар

    Россия хотела щегольнуть перед всем миром своей вакциной от коронавируса. Но теперь воцарилось разочарование. Даже в самой стране вакцинация проходит медленно.

    На смену надежде на быструю помощь пришло сильное разочарование. За границу было поставлено только 8% доз вакцины, разработанной московским Центром эпидемиологии и микробиологии имени Гамалеи. К 21 мая Россия направила за рубеж около 16,3 млн доз "Спутника".

    Половина заказов приходится на четыре страны: Турцию (50 млн доз), Мексику (24 млн), Аргентину и Венесуэлу (по 20 млн доз).
    На сегодняшний день выполнена лишь малая часть этих заказов
    Другие государства получили лишь символические поставки - это, например, тесно связанный с Россией Иран или Венесуэла, получившая 430 тыс. из 20 млн заказанных доз вакцины. Шри-Ланка на данный момент получила 15 тыс. из 13 млн заказанных доз "Спутника.

    В самой
    России доверие к изначально подававшему надежды "Спутнику" стремительно падает. На сегодняшний день лишь чуть менее 11% россиян привиты от коронавируса московской вакциной.

    У такого скепсиса есть две причины:
    отсутствие уверенности в безопасности "Спутника V" и двух других российских вакцин.

    Коментар


    • Anti-Lockdown March
      Thousands “Unite for Freedom” in London
      Click image for larger version

Name:	IMG_0485-768x1024.jpg
Views:	1
Size:	59.3 КБ
ID:	3766096





      https://lockdownsceptics.org/tag/anti-lockdown-march/

      Anti-vaxxers storm Westfield: Protestors clash with police at east London shopping centre causing 'significant disruption' as thousands take to capital's streets claiming the pandemic is a hoax

      https://www.dailymail.co.uk/news/article-9632373/Hundreds-anti-vaxxers-claiming-pandemic-hoax-gather-central-London.html



      Last edited by neon7; 30.05.2021, 01:39.

      Коментар


      • Одобрено лекарство от ЕМА.
        https://www.ema.europa.eu/en/news/em...ating-covid-19

        В САЩ също е одобрено.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

          всичко е вярно г-н Лев , с изключение на "това е положението"
          положението неможеш да го определяш ти, още по-малко пък аз!!
          света ще бъде същия , алюзията, че ковид 19 ще го промени е още по-абсурдна!
          Дано да е по-приемлив за всички нас г-н Баровец. Аз нищо не променям, нито желая.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            И мен ме кефят колкото теб, но това е положението. На мен ми пука за мен, природата е красива, но и жестока, аз съм част от нея и се съобразявам и я уважавам, а и се стремя да я познавам и изучавам. Да се променям и адаптирам. Ти приемай всичко за константна величина и даденост, твое право.
            всичко е вярно г-н Лев , с изключение на "това е положението"
            положението неможеш да го определяш ти, още по-малко пък аз!!
            света ще бъде същия , алюзията, че ковид 19 ще го промени е още по-абсурдна!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение

              ного ме кефат такива мнения , тире " света няма да бъде същия вече"
              ще бъде , с теб и без теб, на света на пука за теб...
              И мен ме кефят колкото теб, но това е положението. На мен ми пука за мен, природата е красива, но и жестока, аз съм част от нея и се съобразявам и я уважавам, а и се стремя да я познавам и изучавам. Да се променям и адаптирам. Ти приемай всичко за константна величина и даденост, твое право.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • French Nobel Prize Winning Virologist Professor: The COVID-19 Shots are Creating “Variants”

                Prof. Luc Montagnier said that epidemiologists know but are “silent” about the phenomenon, known as “Antibody-Dependent Enhancement” (ADE).

                While it is understood that viruses mutate, causing variants, French Virologist and Nobel Prize Winner Luc Montagnier contends that “it is the vaccination that is creating the variants.”

                The 2008 Nobel Laureate made the explosive comments as part of a larger interview with Pierre Barnérias of Hold-Up Media earlier this month. The clip was exclusively translated for RAIR Foundation USA.

                As reported at RAIR in April of last year, Prof. Montagnier presented a powerful case that the coronavirus was created in a lab.

                https://rumble.com/vh8vz9-bombshell-...-variants.html

                https://healthimpactnews.com/2021/fr...ting-variants/

                Коментар


                • Caught Red-Handed: CDC Changes Test Thresholds To Virtually Eliminate New COVID Cases Among Vaxx'd

                  The US Center for Disease Control (CDC) is altering its practices of data logging and testing for “Covid19” in order to make it seem the experimental gene-therapy “vaccines” are effective at preventing the alleged disease.

                  They made no secret of this, announcing the policy changes on their website in late April/early May, (though naturally without admitting the fairly obvious motivation behind the change).

                  The trick is in their reporting of what they call “breakthrough infections” – that is people who are fully “vaccinated” against Sars-Cov-2 infection, but get infected anyway.

                  Essentially, Covid19 has long been shown – to those willing to pay attention – to be an entirely created pandemic narrative built on two key factors:
                  1. False-positive tests. The unreliable PCR test can be manipulated into reporting a high number of false-positives by altering the cycle threshold (CT value)
                  2. Inflated Case-count. The incredibly broad definition of “Covid case”, used all over the world, lists anyone who receives a positive test as a “Covid19 case”, even if they never experienced any symptoms.
                  Without these two policies, there would never have been an appreciable pandemic at all, and now the CDC has enacted two policy changes which means they no longer apply to vaccinated people.

                  Firstly, they are lowering their CT value when testing samples from suspected “breakthrough infections”.

                  From the CDC’s instructions for state health authorities on handling “possible breakthrough infections” (uploaded to their website in late April):
                  For cases with a known RT-PCR cycle threshold (Ct) value, submit only specimens with Ct value ≤28 to CDC for sequencing. (Sequencing is not feasible with higher Ct values.)
                  Throughout the pandemic, CT values in excess of 35 have been the norm, with labs around the world going into the 40s.
                  ................................
                  https://www.zerohedge.com/covid-19/c...id-cases-among

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Тоя тупан го тупах още 2020 Август. Няма лошо, лека-полека трябва контрол. Кравешки кервани от пътуващи са в миналото.
                    ного ме кефат такива мнения , тире " света няма да бъде същия вече"
                    ще бъде , с теб и без теб, на света на пука за теб...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      в тебе ми беше надеждата да ме излъжеш.
                      У мен антитела да искаш - бъкано и никва работа не вършат . Като влязох в токуда ми правиха имунология и имах 2 над и 4 гранични титъра ... обичайна картинка
                      Е, излъгах те. Ти си умен, знаеш много отговори. Просто отсявай истината от баластрата.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Не. Показват титър и среща с антиген, не показват ефективност на имунитета. Знаеш, би трябвало да си спец, даже и хора с нисък титур биха могли да имат имунитет, защото има memory cells, които светкавично при повторна среща произвеждат антитела, но дали цялата каскада се е задвижила след преболедуване и среща няма как да знаеш. Единствено вируснеутрализиращи антитела и клетъчен имунитет изследвания, все още фалшиви в Бг, недоизкусурени един вид на които нямам вяра, защото имам дълбоки познания. Знам как се прави подобно нещо. Стига, че сега ще се обадят професорите дето не бих им дал и изпит по рисуване.
                        в тебе ми беше надеждата да ме излъжеш.
                        У мен антитела да искаш - бъкано и никва работа не вършат . Като влязох в токуда ми правиха имунология и имах 2 над и 4 гранични титъра ... обичайна картинка
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Аз съм куча марка (инат), на неква бабушкера с коса ще се дам . По сериозно нящо трябва да е.
                          Тестове за антитела имат ли някъв смисъл?
                          Не. Показват титър и среща с антиген, не показват ефективност на имунитета. Знаеш, би трябвало да си спец, даже и хора с нисък титур биха могли да имат имунитет, защото има memory cells, които светкавично при повторна среща произвеждат антитела, но дали цялата каскада се е задвижила след преболедуване и среща няма как да знаеш. Единствено вируснеутрализиращи антитела и клетъчен имунитет изследвания, все още фалшиви в Бг, недоизкусурени един вид на които нямам вяра, защото имам дълбоки познания. Знам как се прави подобно нещо. Стига, че сега ще се обадят професорите дето не бих им дал и изпит по рисуване.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            И аз. Придържай се към QR code сертификата, отрицателен PCR тест ако няма ваксина. Нямаш, преболедувал си. Не чуеш петеля и добре че оцеля. И аз имам вина че не те отправих безапелационно към ваксина.
                            Нямаш никакви притеснения за ваксина. Действай. През Юни.
                            Аз съм куча марка (инат), на неква бабушкера с коса ще се дам . По сериозно нящо трябва да е.
                            Тестове за антитела имат ли някъв смисъл?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              За края на август/септември ще ми трябва инфото, евентуално тогаз ще одя по гръчко ...
                              И аз. Придържай се към QR code сертификата, отрицателен PCR тест ако няма ваксина. Нямаш, преболедувал си. Не чуеш петеля и добре че оцеля. И аз имам вина че не те отправих безапелационно към ваксина.
                              Нямаш никакви притеснения за ваксина. Действай. През Юни.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                За прекаралите не съм сигурен все още кога. Даже не съм сигурен колко са защитени. Но за ваксинираните вероятно след година пак. И ваксините ще са адаптирани.
                                Ще ти казвам Ботич ъпдейтите. Бъди сигурен.
                                За края на август/септември ще ми трябва инфото, евентуално тогаз ще одя по гръчко ...
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X