IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
    Китай губи милиарди от пътувания, туризъм и др. на ден, заради вируса.
    Тоест, хитрува и лъже за данните, освен че са и аматьори.
    Китай лъже и е лъгала със всичко възможни (икономически и не само) данни досега, защо сега да не го прави ??
    Има данни, че :
    - умрелите се горят, да не се броят
    - идващи пациенти със много тежки случаи се пращат у дома с лекарства, така се намаля бройката
    - чака се 5-8 часа в болницата, преди да се прегледат пациентите, така заразяват всичко наоколо
    - няма маски по магазините и в болниците, хората и лекарите ги носят по-дълго време

    Втората нова болница зa 2000 души прилича на лазарет за мъртви, снимки по-долу.
    Значи, докторите са с костюми и маски, а хилядите пациенти просто ще си лежат на леглото, неизолирани ???
    Там влезеш ли, няма излекуване, с толкова вируси наоколо.
    И да лъже Китай, кво? Тва е най адекватното решение в дадената ситуация. Ти какво би предложил, да обявят 1 милион болни и да си признаят, че труповете ги ринат с фадроми ли? Тая "истина" ли искате да знаете и ако я знаете - какво?
    Китайците правят и невъзможното да овладеят положението и който твърди, че това не е така, е тотално изперкал и коронавирус е най малкото зло, което би могло да разболее и без това болния му мозък. Щото е много лесно да си седим пред екранчетата, да си цъкаме статистики и прогресии на болестта, да четеме сякви новини от типа на "едно пиленце ми каза" и да викаме, че жълтите лъжат.
    И да лъжат кво?

    Радвайте се, тука живота си е чики рики. И се молете китайците да овладеят положението.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



      В горното възражение не виждам особен смисъл. От какви вируси да се предпазват пациентите? Който влезе там доказано е поне носител, да седи там докато си изработи антитела. Това на практика е огромен изолатор и ми се струва отлична идея.
      Изстървана работа ако питаш мен.За разлика от тях германците май го овладяха поне засега.
      Last edited by Grosss; 06.02.2020, 22:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
        Значи, докторите са с костюми и маски, а хилядите пациенти просто ще си лежат на леглото, неизолирани ???
        Там влезеш ли, няма излекуване, с толкова вируси наоколо.


        В горното възражение не виждам особен смисъл. От какви вируси да се предпазват пациентите? Който влезе там доказано е поне носител, да седи там докато си изработи антитела. Това на практика е огромен изолатор и ми се струва отлична идея.

        Коментар


        • Китай губи милиарди от пътувания, туризъм и др. на ден, заради вируса.
          Тоест, хитрува и лъже за данните, освен че са и аматьори.
          Китай лъже и е лъгала със всичко възможни (икономически и не само) данни досега, защо сега да не го прави ??
          Има данни, че :
          - умрелите се горят, да не се броят
          - идващи пациенти със много тежки случаи се пращат у дома с лекарства, така се намаля бройката
          - чака се 5-8 часа в болницата, преди да се прегледат пациентите, така заразяват всичко наоколо
          - няма маски по магазините и в болниците, хората и лекарите ги носят по-дълго време

          Втората нова болница зa 2000 души прилича на лазарет за мъртви, снимки по-долу.
          Значи, докторите са с костюми и маски, а хилядите пациенти просто ще си лежат на леглото, неизолирани ???
          Там влезеш ли, няма излекуване, с толкова вируси наоколо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Туй ще да е заради пукала.
            Тцъ, това лека закачка. Справедливият ми гняф ще те застигне в по-тежка форма
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не било компютри, а компоти - т.е не е Матев, а Матеев и пчелните семейства не са 2000, а близо 4000 броя.
              Наздраве!
              Туй ще да е заради пукала.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Grosss, на вируси не действа и въобще не им пука от него, силен е срещу бактерии и дори убива тези които спомагат храносмилането и се стига до пробиотици.
                supertrader, прополисът не действа пряко върху вирусите, а засилва имунната система на човешкия организъм. Сложният му химичен състав засилва съпротивителните сили на клетките и им дава възможност да се "борят" с натрапника - в случая вирусите.
                Природата е създала смолите, които са основна част от прополиса, като защитна обвивка на младите цветни пъпки. Покрити с тези вещества растенията се предпазват от различни патогени и така се размножават.

                Пчелите, заедно с нектара и прашеца събират и от тези смоли. Благодарение на различните ензими в коремчетата си, те преработват този растителен продукт, обогатяват го и с него почистват килийките, в които майката полага пилото или затварят различни отвори в кошерите. Може да изпълнява и други функции, но всичките са със санитарен характер.

                Ние пък го вземаме, правим тинктури, добавяме го в лечебни кремове, употребяваме го директно ... изключително полезно вещество за здравето човешко.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  И кво са Матев. пак ще удари кьоравото с неговите 2000 пчелина подобно на оня случай с арматурата у влако. .Ама за съжелиние пак парите нема да са от трейдинг и ще продължи да си търси Гралла.
                  Не било компютри, а компоти - т.е не е Матев, а Матеев и пчелните семейства не са 2000, а близо 4000 броя.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Grosss, на вируси не действа и въобще не им пука от него, силен е срещу бактерии и дори убива тези които спомагат храносмилането и се стига до пробиотици.
                    Преди години бях на работа в Каламата Гърция и ме събори свински грип.Доктора ми поиска 1000 евро за да ме лекува,аз му казах да го духа и
                    започнах самолечение с прополис и ракия първак ,натопен памук с ракия слагах в ушите и носа.На третият ден дойде да ме види дали съм умрял,но
                    ядец аз си бачках заедно с другите.Тогава същото пишеха и за свинският грип,не трябвало това,не трябвало онова ,но аз така го излекувах.

                    Коментар


                    • Grosss, на вируси не действа и въобще не им пука от него, силен е срещу бактерии и дори убива тези които спомагат храносмилането и се стига до пробиотици.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        И кво са Матев. пак ще удари кьоравото с неговите 2000 пчелина подобно на оня случай с арматурата у влако. .Ама за съжелиние пак парите нема да са от трейдинг и ще продължи да си търси Гралла.
                        Много отдавна се знаят тия работи ,но докторите мълчат за да не останат без работа и доходи.Който и
                        стар пчелар да питаш ще ти каже същото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Дали прополисът на пчелите нама да се окаже майстор на тая чума?Неутрализира всички видове грип ,най.вероятно и на тоя боклук
                          ще му види сметката.
                          И кво са Матеев. пак ще удари кьоравото с неговите 2000 пчелина подобно на оня случай с арматурата у влако. .Ама за съжаление пак парите нема да са от трейдинг и ще продължи да си търси Граалла.
                          Last edited by Todor Sabev; 06.02.2020, 18:58.

                          Коментар


                          • Кога ще разберете, че това не е някакъв тривиален сезонен естествено мутирал вирус ?!?
                            Никой не блокира 80% от икономиката си и не карантинира с военни 60 млн. души заради новопоявил се вирус и едва 400 смъртни случая.
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Прополисът е най-силният антибиотик добит от пчелите.Три пъти по-мощен от пенецилина.Когато го сложиш в устата и го смучиш и дъвчеш
                              като дъвка" Орбит" избива всички микроби в устата,същото прави в гръкляна и стомаха като глътнеш натурално без да се разрежда със спирт
                              или ракия.Лекува грип,язва,диабет и още един куп болести.Всяка година го пробвам срещу грип и действа безотказно.
                              Медицината не познава по-силен антибиотик от него.
                              А, не казвам, че не е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                От опит знам ,че това действа срещу птичи и свински грип що да не действа и срещу корона вирус,самите пчели зимата се лекуват с него.
                                Като цяло вирусите са особени организми.Нито живи нито мъртви.Лекарствата НЕ ДЕЙСТВАТ срещу тях.Действат ваксините.Сиреч вкарват се отслабени форми на щама които имунната система се научава да разпознава и убива и така се изгражда имунитет.Антибиотиците при грип са за бактериите които се възползват от отслабналия организъм борещ се с вируса.........Силната имунна система дава най-големите шансове за оцеляване при среща с новия вирус.
                                Last edited by Hermes73; 06.02.2020, 14:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X