IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



    Железен ред имаше. За такова фриволно редуване на големи и малки букви пращаха в Белене
    Еми много от золумите във всички нива на обществото от обири и изнасилвания на възрастни хора до заграбване на фабрики за жълти стотинки щяха да са в пъти по-малко ако имаше опцията Белене.....Винаги за превенция в едно общаство трябва да има дебела сопа .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

      Ред в България имаше до 89-та...........След това ДеМоКрАцИя............


      Железен ред имаше. За такова фриволно редуване на големи и малки букви пращаха в Белене

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

        След това не знам.Ред в България имаше до 89-та...........След това ДеМоКрАцИя............
        Амиии, то е като посоченото от analog.

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	zzz.JPG
Views:	1
Size:	75.2 КБ
ID:	3549212



          The coronavirus has mutated into at least two separate strains since the outbreak began in December, according to Chinese scientists.
          Knowing that the virus can mutate may make it harder to keep track of or to treat, and raises the prospect that recovered patients could become reinfected.

          3-4% процента смъртност, в съчетание на много бърза мутация, което пречи на човек да си изгради траен имунитет и създаване на ваксина, говори за някаква зловеща случайност на майката природа или за някакво ненормално човешко творение!
          Last edited by hazard; 04.03.2020, 21:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vsic4ko_e_otnositelno Разгледай мнение

            И след това беше задължителна. Поне до 1998 год. Беше включена в имунизационния календар. Тука не визирам антиваксърите, които не знам от кога са започнали да не се имунизират.
            След това не знам.Ред в България имаше до 89-та...........След това ДеМоКрАцИя............

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

              Възможно е и да е правена.До 89-та е била задължителна.
              И след това беше задължителна. Поне до 1998 год. Беше включена в имунизационния календар. Тука не визирам антиваксърите, които не знам от кога са започнали да не се имунизират.
              Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
                Паниката не помага, пийте витамин С и си свиркайте. Животът е красив. Зависи от коя страна гледате. Айде наздраве!
                И витамин D - все още е зима и слънцето не огрява качествено територията.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vsic4ko_e_otnositelno Разгледай мнение

                  https://www.actualno.com/europe/ukra...ws_662535.html

                  Според тази статия БЦЖ ваксината се правила до 2017год. Нямам представа колко е достоверен източника. До 1998 год. със сигурност се слагаше. След поставянето децата вдигаха температура. След няколко дена на рамото излизаше огромна гнойна пъпка, която след като отминеше, се появяваше този белег. Това са преки наблюдения на процеса, след като ваксинираха дъщеря ми.
                  Възможно е и да е правена.До 89-та е била задължителна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                    Сега говорих с майка ми.Ваксината наистина е била тежка и винаги е имало силна реакция към нея-температура обриви и подуване...........Правена е до 89-та година.
                    Днес това сериозен доктор ми го каза.... а на запад е била забранена... не ни остава нищо освен да гледаме какво се случва в бившите социалистически страни... Дано е прав.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                      51 433 са оздравели
                      https://www.worldometers.info/coronavirus/
                      процента на смъртност се задържа на 6%
                      Какво означава това, че са оздравели? Как да го разбираме при положение, че уж няма създаване на антитела? Вируса изчезва ли, остава ли в тялото, някой има ли що годе точна информация по този въпрос?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                        Правили са ми като бебе точно тази ваксина с белега на рамото.Няма как да помня.Инак в училище редовно ни ваксинирваха.
                        https://www.actualno.com/europe/ukra...ws_662535.html

                        Според тази статия БЦЖ ваксината се правила до 2017год. Нямам представа колко е достоверен източника. До 1998 год. със сигурност се слагаше. След поставянето децата вдигаха температура. След няколко дена на рамото излизаше огромна гнойна пъпка, която след като отминеше, се появяваше този белег. Това са преки наблюдения на процеса, след като ваксинираха дъщеря ми.
                        Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

                        Коментар


                        • Паниката не помага, пийте витамин С и си свиркайте. Животът е красив. Зависи от коя страна гледате. Айде наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                            51 433 са оздравели
                            https://www.worldometers.info/coronavirus/
                            процента на смъртност се задържа на 6%
                            При здрави и млади хора /до 50г/ е почти нулев.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Официялната статистика е 90 хил заболели ,6 000 оздравели и 3000 умрели.Ами тези 81 хил които са все още болни тях в коя графа ще ги пишем за да изчислим процент смъртност?
                              Все още болни са 40,346

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Официялната статистика е 90 хил заболели ,6 000 оздравели и 3000 умрели.Ами тези 81 хил които са все още болни тях в коя графа ще ги пишем за да изчислим процент смъртност?
                                51 433 са оздравели
                                https://www.worldometers.info/coronavirus/
                                процента на смъртност се задържа на 6%

                                Коментар

                                Working...
                                X