IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Клиент си поръчва в кръчмата ракия. Отпива от нея:
    - Ох, отървах се!
    Това се повторило няколко пъти. На отсрешната маса го наблюдава слисан посетител.
    - Случило ли Ви се е нещо, господине?
    - Да. Бях при при една дама. Съпругът и дойде и да излезем от положение тя ми даде да изгладя прането. Като приключих ми плати 5 лв. и дойдох да ги изпия и да забравя този ден.
    - В бл. 7 ли бяхте?
    - Да.
    - На 3 ет.
    - Да.
    - С-во Боневи.
    - Да. Но Вие откъде знаете?
    - Това, което ти си изгладил, аз вчера го изпрах.

    Коментар


    • Излязох от ваната, и си сложих - крем за ръце, крем за лице, лосион за тяло, пяна за коса... Въпросът на сина ми ме уби:

      - Ти, въобще, защо се къпа?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

        В Момин проход лъсна голата истина

        В седмицата преди вота Момин проход влезе в предизборния обзор в социалните мрежи. Една от най-коментираните кандидатки за кмет се оказа Диана Габровска, издигната от партия Воля. Габровска обаче не нашумя със своята политическа кампания или визия за малкото градче, а с еротични снимки. И те обаче не успяха да й помогнат, тъй като като при 100% обработени протоколи за нея са гласували едва 50 човека. За статистиката - кмет на Момин проход ще бъде Ивайло Котларов от ГЕРБ с 55.94% от вота на съгражданите си, а Габровска се нарежда предпоследна с 5.77%.
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Гарсониера. В кухнята спи тъщата, а в стаята – зетят и дъщерята. Мъжът се присламчва до жената и тихичко шепне:
          – Айде!
          – Ми неудобно ми е, мама може да чуе!...
          – А, бе, хайде да го направим…
          Разнася се ритмично скърцане. След известно време се чува вик: "Айййй, майчицеее!“…
          Майката се обажда от кухнята:
          – Какво има, дъще?!?
          – А, нищо, нищо, само да ти кажа да купиш един хляб утре…
          Тъщата лежи в тъмното и си мисли: “Откъде го намери тоя гладник дъщеря ми?! Шести хляб за една вечер ми поръчват…“.

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	74431005_524315891683767_5808217989597626368_n.jpg
Views:	1
Size:	49.1 КБ
ID:	3513096

            Коментар


            • По време на посещението си в психиатрична клиника, един посетител попитал директора:
              - Как определяте дали пациентът трябва да се хоспитализира?
              - Ами - казал директорът - ние напълваме една вана с вода, а след това предлагаме на пациента една чаена лъжичка, една чаена чаша и една кофа и го молим да изпразни ваната.
              - О, разбирам - казал посетителят - нормален човек би използвал кофата, защото тя е по-голяма от лъжицата или чаената чаша.
              - Не - казал директорът - нормален човек би дръпнал тапата. Искате ли едно легло до прозореца?"

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	14690831_10208112959286456_2542168324537500666_n.jpg
Views:	1
Size:	89.4 КБ
ID:	3513070

                Учителката казала на децата:
                - Ученици, напишете ми за утре съчинение, в което ключовата дума да бъде "очевидно".
                На следващия ден всички вдигат ръце. Учителката казва:
                - Кажи ти, Иванке.
                Иванка започва:
                - Мама свири на цигулка, татко свири на китара, аз свиря на флейта - oчевидно ние сме музикално семейство.
                - Седни, Иванке, отличен. Кажи ти, Марийке.
                Марийка започва:
                - Мама има анцуг, татко има палатка, a аз имам спален чувал. Очевидно ние сме туристическо семейство.
                - Отлично, Марийке, седни си.
                Иванчо нетърпеливо вдига ръка и най-накрая учителката със свито сърце му дава думата, той започва:
                - Дядо гони прасето из двора. Отсреща иде баба и носи в ръка вестник "New York Times". Баба не знае английски, ОЧЕВИДНО е срала.

                Коментар


                • Лиляна Павлова, която никога не е работила в банка даже и като чиновничка, заминава като вицепрезидент на Европейската инвестиционна банка.


                  БРАВО..

                  Коментар


                  • Сигурно много от нас го знаят:

                    Хайка ловци се събират след лова около огъня, но един го няма.
                    Нейсе появява се и той...

                    "Кво стана, къде се загуби?! Чакаме те..."

                    "Абе... излезе ми един мечок насреща, пушката ми засече, той ме хвана и каза "Или ше те еба, или ше те изям!"

                    ​​​​​​"И какво стана??"

                    ​​​​​​"Е, изяде ме..."

                    Коментар


                    • Манипулаторите почивен ден нямат .....

                      Сексапилна учителка влиза в час по руски език и литература. След кратко запознаване с класа учителката казва:

                      Миналият път с моята колежка, която временно ще замествам, сте започнали да се запознавате с творчеството на Пушкин и по конкретно с Евгений Онегин. В еди коя си глава Онегин страстно по френски целува Татяна, в еди коя си глава описва как Онегин изненадва с присъствието си Татяна, облечена с ефирна нощница, която не скрива нищо от сексапилното и тяло - следва подробно описание на женските прелести на Татяна, а в еди коя си глава Пушкин описва първия див секс между Онегин и Татяна. Класът с отворени уста слуша младата учителка, която подробно описва и изброява позите по време на сексуалната игра. В класната стая е тихо, и комар да бръмне ще се чуе.

                      Следващия ден в часа по руски класът е като разбръмчан кошер. Най-мързеливият в класа възмутен заявява, че е прочел цялото произведение, но такива сцени между Татяна и Онегин не е срещнал. Целия клас възмутено го поддържа. Учителката доволно оглежда класа и казва:

                      -Е щом всички сте се запознали с произведението, то вадете тетрадките и пишете съчинение на тема "Неземната любов между Татяна и Онегин".

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Днес от приятел:

                          Таксиджия кара поп и на всяка дупка по пътя - "еба си мамата, еба си мамата..."
                          "Чедо, не трябва да псуваш. Казвай "Слава тебе, Господи".
                          Дрънват се в некаква отворена шахта, предното колело се откача и продължава напред.
                          Таксиджията: "Слава тебе, Господи!"
                          Колелото се връща и застава на местото си.
                          Попът: "Еба си мамата!"

                          Коментар


                          • Нямам думи,само се смея,със сълзи!!!

                            Свърши кучешката храна, а лабрадорът най-нагло иска да яде. Няма как-отивам до супермаркета.
                            Стоя на опашка пред касата с пълна количка с "Педигрипал". Някаква вредна дама зад мен се интересува" Куче ли имате". "Не-казвам-за себе си я купувам. Започвам диета, за втори път, нищо че след първата се оказах в реанимацията с всякакви сонди и игли по мен. Преди това обаче бях смъкнал 25 килограма"
                            Онази не спира обаче-егати и заразата:" И как се изпълнява тази диета?" "Лесно-казвам и-трябва да си носите през деня по два пълни джоба от тези гадости. Когато почувствате глад изяждате едно-две парчета. Хем ще сте сита, хем ще изглеждате чудесно, като кучето на опаковката"
                            Тая не млъква...сега се интересува защо съм попаднал в реанимацията-да не би да съм се натровил с храната?
                            -Не, какво натравяне-отговарям-Просто бях седнал по средата на улицата да си ближа яйцата и ме блъсна автобус.

                            Коментар


                            • Коментар



                              • Майка се връща късно вкъщи. Мъжът пиян. Жена му казва: – Аз винаги взимам детето! Иди сега ти! Мъжът казва: – Начертай ми скица на детската градина и ще отида. Отива той в детската градина и леличките го питат кое е неговото дете. Той отговаря: – А бе което и да е, нали утре пак ще го върнем!..


                                Коментар

                                Working...
                                X