IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 24 ЧАСА, за собственика на "Периодико" -
    "Баща му е военен от Майорка, който е бил известен с шпионаж и саботаж в полза на фашистите."

    АМИ И ФРАНКО СЛЕД ПУТИН Е ВИНОВЕН ЗА КОРУПЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ..

    Коментар


    • - Как ще обясните факта, че в Русия няма заболели от коронавирус?
      - Съвсем естествено. За преглед се чака месец - два. Достатъчно време болният да умре или оздравее.
      /руски актуални вицове/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение




        Забелязано в София

        Коментар


        • КЛАСИКА - Малко провинциално градче. Съдебно заседание. Прокурорът, вика първият си свидетел - баба Мара.
          - Бабо Маро, познаваш ли ме?
          - Знам те Гьоше, още от дете те знам и честно да ти кажа, ти много ме разочарова, Гьошко. Ти майсторски лъжеш, изневеряваш на жена си, говориш зад гърба на приятелите си, манипулираш 'ората, имаш се за голяма работа, ама си си един дребен бюрократ.
          Прокурорът направо останал като ударен от гръм, но все пак събрал сили и казал:
          - Бабо Маро, а познаваш ли ония там? И посочил адвоката на подсъдимия?
          - А, знам го. Как нема да го знам. Той е рЕдко тъп и глупав, изобщо не му пука за клиентите, само гледа да им 'земе парите, пияница, курвар, чука редовно и твойта жена...
          Съдията, прекъснал свидетелката и повикал прокурора и адвоката при себе си:
          - Само нЕкой от вас да посмее да я пита нещо за мен, и ще ви осъдя вас двамата...

          Коментар






          • Коментар


            • ПОЗНАХТЕ ЛИ ГИ? КЪДЕ МИСЛИТЕ , ЧЕ СА ЗАСТАНАЛИ? Рано, рано, никой да не ги види....без БЕЗКРАЙНО "ОБИЧАЩИЯТ ГИ" НАРОД!?..


















              Коментар


              • Gürcan Gürsel
                Brussels, Belgium




















                Коментар





                • Накратко за българския футбол.

                  Коментар


                  • - Докторе, напоследък губя усещане за вкус, паметта си, трудно виждам и даже нямам желание за секс....
                    - Сестра, дайте на пациента една лъжица от буркан номер 6.
                    - Аууу, но това са л@йна!!!
                    - Сестра, пишете - върна му се вкусът! - Сега за паметта - сестра, дайте на пациента една лъжица от буркан номер 6!
                    - Ама това е бурканът с лайната!
                    - Сестра, пишете - върна му се паметта! - Сега за зрението - сестра, дайте на пациента една лъжица от ееей оня там буркан.
                    - Но, докторе, това е пак буркан номер 6!
                    - Сестра, пишете - върна му се зрението! - Сега, за последно, сестра, свалете буркана и все пак дайте на пациента една лъжица от него!
                    - Абе, докторе, ще ви @ба майката, стига с тия лайна!!!
                    - Сестра, пишете, върна му се желанието за секс! Пациентът е излекуван!..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      Стоичков изригна: "Написах си биографията. Прочетох я. Разплаках се. Как може да има толкова готин човек?"
                      браво ..... за 2 години е успял да я прочете
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар



                      • Стоичков изригна: "Написах си биографията. Прочетох я. Разплаках се. Как може да има толкова готин човек?"

                        Коментар




                        • Коментар


                          • Трифазната брада на премиера следва циклите на Меркурий


                            https://www.24chasa.bg/ojivlenie/art...FdCMAhKK5syer8

                            Този анонимен текст на 24 часа трябва да влезе в учебниците по журналистика. Студентите трябва да знаят защо журналистиката е веднага след проституцията като древност на професиите. И защо сме на 111 място по свобода на медиите само...- Владимир Танев


                            Last edited by Kiro; 17.02.2020, 13:34.

                            Коментар


                            • Това ми напомня за един стар виц:

                              В мола:
                              -Искам да купя този червен г@з
                              -Но това е сърце!
                              -Кардиолог съм и знам как изглежда едно сърце,,,

                              Коментар


                              • Понякога всичко е само за един ден..

















                                Коментар

                                Working...
                                X