IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак при социализма, но в Съветския съюз. Партийното бюро на завода приема млад работник за член на Партията и естествено го препитва:
    - Другарю Иванов, ако Партията ви възложи да се откажете от живота в столицата и да отидете в целините, то ще се откажете ли?
    - Да, ще се откажа! - Твърдо отговаря работникът.
    - Другарю Иванов, ами ако Партията поиска да се откажете от жените, ще се откажете ли?
    - Да- отговаря той- ще се откажа.
    - Другарю Иванов - питат го отново - ако Партията поиска да се откажете от водката, ще се откажете ли?
    - Да- след мъчително преглъщане отговаря кандидатът- Ще се откажа.
    - Другарю Иванов, ами ако Партията поиска да дадете живота си за нея, ще го дадете ли?
    - Да, незабавно отвръща той- Че за какво ще ми е такъв живот?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Времето на социализма, някъде в България, държавно предприятие.
      Стопанското, Партийното, Комсомолското и Профсъюзното ръководства, съвместно с органите на Народната милиция и Държавна сигурност провели масова акция по проверка спазване на работното време и трудовата дисциплина.
      В резултат на акцията били арестувани трима работници:
      Първият арестуван влезнал в предприятието 10 минути преди началото на работното време – обвинили го в шпионаж и диверсия.
      Вторият арестуван закъснял с 10 минути – обвинили го в опит да саботира производствения процес.Третият арестуван спазил на секундата работното време – заподозрели го, че притежава западен часовник.

      Коментар


      • "Борисов е десен, защото е стоял отдясно на Тодор Живков ли?"



        Милен Цветков

        Коментар


        • Корен има – дърво не е,
          Брада носи – поп не е,
          Чалма носи – ходжа не е,
          Вода точи – чешма не е,
          У дупка улази – гущер не е,
          От дупка излази – змия не е,
          Дупка има – комин не е,
          Дупка прави – свредел не е,
          Руно влачи – овца не е,
          Кланят му се- икона не е,
          Сирене прави- мандраджия не е,
          Месо цепи – касапин не е,
          Яйца има – квачка не е,
          Дуе се – гайда не е,
          Цеф има – пушка не е,
          Колела има – топ не е,
          От сън буди – петел не е,
          У слива стои – костилка не е,
          Прав стои – чирак не е,
          Мирно стои – войник не е,
          Сватба прави – кум не е,
          Кой го познае – халал да му е.............


          Коментар


          • Коментар


            • На един от входовете на столицата, полицаи открили укрити в камион 30 софиянци.
              Шофьорът е сирийски гражданин.

              Коментар


              • Седят трима старци,пият си леблебията и мечтаят.
                -Аз искам,като умра да ме погребат до голямата ми любов! Мястото е много хубаво-на сянка,сухо,проветриво! Вторият се намесил:
                -Аз пък искам да ме кремират и да разпръснат прахта ми над града-толкова любов съм изживял в него..
                -Аз ,като умра,намесил се третия,ако може да ме бутилират!

                Коментар


                • [h=2]Десетина циганчета ритат топка на поляната, но се скарват за предполагаем фал:
                  - Тъй ли са играй футбул ва мангал, риташ кат сакат прилеп.
                  - Що прилеп, ва?
                  - Ми щот си черен кат прилеп, едвам та забелязвам на терена.
                  - Ми ти ва, черен си кат кюмюр, затуй нямати углидалу в къщи, щот не мой да ва види,чи да ва пукажи.

                  Коментар














                  • Коментар


                    • Отива мутра на пикник сред природата. Така се насмуква, че идва на себе си след няколко часа. Поогледал се и забелязал, че му липсва златният ланец. "Само тия гадове от селото са го задигнали"-казва си той и вика братята.
                      Строяват мъжете на селото и нашият започва да проверява всеки мъж. По едно време вижда ланеца си на гърдите на един.
                      -Откъде имаш този ланец?-пита той.
                      --Начи, вървя си аз из полето и гледам един пиян се търкаля. Отцепих го отзад, а после викнах и брат си. Отцепи го и той и викна свата, накратко-цялото село го прекара.
                      Мутрата:
                      -М ДАаааа, хубав ланец имаш, но не е моят!

                      Коментар


                      • - Госпожице, от Вас искам да хапна, пийна, преспя с Вас и да обсъдим поезията на Димчо Дебелянов.
                        - Боже, само като чух Дебелянов и си помислих... какъв грях ще е, ако не преспя с толкова интелигентен човек.


                        Коментар
























                        • Коментар


                          • След осмомартенски банкет, Кире се прибира посреднощ гушнл подмишка едрогърдата Цецка - секретарката.
                            - Що е тва бре, хайванино! – пени се на вратата Кина.
                            - Ша прайм тройка ма!Едва я навих!Ти, ако нечеш – мое и да не участваш!
                            Минало месец.Петък вечер.Кире се прибира капнал от умора и що да види: - у хола, на неговия фотьол се разположил един абесински арапин, дибидюс гол, с едната ръка държи чаша и пие от 12-годишното уиски, дето Кире си го пази само за специални нужди, а у другата – забележително мъжко достойнство.
                            - Кино, ко туй ма?
                            - Малий Кире, ша прайм тройка.Едва го навих човека. Ама, я па нема да участвам!


                            Коментар


                            • Галъп: Близо 70% от българите се боят от зараза с коронавирус

                              Investor.bg

                              Хемингуей преживява антракс, малария, пневмония, дизентерия, рак на кожата, хепатит, анемия, диабет, високо кръвно налягане, две самолетни катастрофи (вторият самолет катастрофира докато го пренася до болница седмица след първата катастрофа), цироза, разкъсан бъбрек, разкъсан далак, спукан прешлен, спукан череп... за да се самоубие със собствената си пушка.
                              Прав е Маркес, че понякога човек не умира, когато трябва, а когато може.

                              Коментар





























                              • Коментар

                                Working...
                                X