IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    No comment
    Снощи ми се обади Кристалина Георгиева, след като беше чула за суапа с ЕЦБ. И вика:
    - Бойко, тази вечер на мека пухена възглавничка сладък сън ще спиш. Спокоен! Милиарди евра имаш, вързал си се за...
    - Криси, Христос Воскресе, и ти да си жива и здрава! Добра работа свършихме! - разказа министър-председателят.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • 10 ще бъде за "10"

      Коментар


      • Комарницки браво..!


















        Коментар


        • Разхождат се дядо и внук в Мола
          и внукът пита;
          -Дядо ти правил ли си селфи?
          -С елфи не съм,синко само с едно джудже и с
          оня вампир баба ти...

          Коментар


          • Пак при социализма, но в Съветския съюз. Партийното бюро на завода приема млад работник за член на Партията и естествено го препитва:
            - Другарю Иванов, ако Партията ви възложи да се откажете от живота в столицата и да отидете в целините, то ще се откажете ли?
            - Да, ще се откажа! - Твърдо отговаря работникът.
            - Другарю Иванов, ами ако Партията поиска да се откажете от жените, ще се откажете ли?
            - Да- отговаря той- ще се откажа.
            - Другарю Иванов - питат го отново - ако Партията поиска да се откажете от водката, ще се откажете ли?
            - Да- след мъчително преглъщане отговаря кандидатът- Ще се откажа.
            - Другарю Иванов, ами ако Партията поиска да дадете живота си за нея, ще го дадете ли?
            - Да, незабавно отвръща той- Че за какво ще ми е такъв живот?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Времето на социализма, някъде в България, държавно предприятие.
              Стопанското, Партийното, Комсомолското и Профсъюзното ръководства, съвместно с органите на Народната милиция и Държавна сигурност провели масова акция по проверка спазване на работното време и трудовата дисциплина.
              В резултат на акцията били арестувани трима работници:
              Първият арестуван влезнал в предприятието 10 минути преди началото на работното време – обвинили го в шпионаж и диверсия.
              Вторият арестуван закъснял с 10 минути – обвинили го в опит да саботира производствения процес.Третият арестуван спазил на секундата работното време – заподозрели го, че притежава западен часовник.

              Коментар


              • "Борисов е десен, защото е стоял отдясно на Тодор Живков ли?"



                Милен Цветков

                Коментар


                • Корен има – дърво не е,
                  Брада носи – поп не е,
                  Чалма носи – ходжа не е,
                  Вода точи – чешма не е,
                  У дупка улази – гущер не е,
                  От дупка излази – змия не е,
                  Дупка има – комин не е,
                  Дупка прави – свредел не е,
                  Руно влачи – овца не е,
                  Кланят му се- икона не е,
                  Сирене прави- мандраджия не е,
                  Месо цепи – касапин не е,
                  Яйца има – квачка не е,
                  Дуе се – гайда не е,
                  Цеф има – пушка не е,
                  Колела има – топ не е,
                  От сън буди – петел не е,
                  У слива стои – костилка не е,
                  Прав стои – чирак не е,
                  Мирно стои – войник не е,
                  Сватба прави – кум не е,
                  Кой го познае – халал да му е.............


                  Коментар


                  • Коментар


                    • На един от входовете на столицата, полицаи открили укрити в камион 30 софиянци.
                      Шофьорът е сирийски гражданин.

                      Коментар


                      • Седят трима старци,пият си леблебията и мечтаят.
                        -Аз искам,като умра да ме погребат до голямата ми любов! Мястото е много хубаво-на сянка,сухо,проветриво! Вторият се намесил:
                        -Аз пък искам да ме кремират и да разпръснат прахта ми над града-толкова любов съм изживял в него..
                        -Аз ,като умра,намесил се третия,ако може да ме бутилират!

                        Коментар


                        • [h=2]Десетина циганчета ритат топка на поляната, но се скарват за предполагаем фал:
                          - Тъй ли са играй футбул ва мангал, риташ кат сакат прилеп.
                          - Що прилеп, ва?
                          - Ми щот си черен кат прилеп, едвам та забелязвам на терена.
                          - Ми ти ва, черен си кат кюмюр, затуй нямати углидалу в къщи, щот не мой да ва види,чи да ва пукажи.

                          Коментар














                          • Коментар


                            • Отива мутра на пикник сред природата. Така се насмуква, че идва на себе си след няколко часа. Поогледал се и забелязал, че му липсва златният ланец. "Само тия гадове от селото са го задигнали"-казва си той и вика братята.
                              Строяват мъжете на селото и нашият започва да проверява всеки мъж. По едно време вижда ланеца си на гърдите на един.
                              -Откъде имаш този ланец?-пита той.
                              --Начи, вървя си аз из полето и гледам един пиян се търкаля. Отцепих го отзад, а после викнах и брат си. Отцепи го и той и викна свата, накратко-цялото село го прекара.
                              Мутрата:
                              -М ДАаааа, хубав ланец имаш, но не е моят!

                              Коментар


                              • - Госпожице, от Вас искам да хапна, пийна, преспя с Вас и да обсъдим поезията на Димчо Дебелянов.
                                - Боже, само като чух Дебелянов и си помислих... какъв грях ще е, ако не преспя с толкова интелигентен човек.


                                Коментар

                                Working...
                                X