IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сръбски наказателен отряд влиза в албанско село. Строяват всички мъже до стената и казват:
    - Ако някой от вас се чуства сърбин, да се отдели от групата.
    Десетина мъже излизат напред.
    - Добре, минете наляво. Други да се чустват сърби?
    Още десетина излизат.
    - Добре, вие минете надясно.
    Вдигат автоматите и гръмват останалите. Мислят малко и казват:
    - Я вие там, дето сте отдясно - марш до стената.
    - Ама нали сме сърби?
    - Истинският сърбин не може да се колебае...
    Застрелват и тях. Пак мислят малко.
    - Я и вие там отляво - до стената...
    - Ама нали сме истински сърби - не се колебахме?
    - Е да де, ама война е все пак. Трябва да има загуби и от сръбска страна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
      Ако знаете какво е TDK 6O, BASF 90, вие сте в рискова група.
      +1!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
        Ако знаете какво е TDK 6O, BASF 90, вие сте в рискова група.
        Мамка му,знам...

        Коментар


        • Ако знаете какво е TDK 6O, BASF 90, вие сте в рискова група.

          Коментар















          • Коментар


            • 26-годишната рускиня обяви, че е в търсене на любов и качи разкошна серия от снимки на страницата си в социалните медии. Тя написа в Инстаграм: „Точна съм като часовник. Разтривам всичко, което мога да пипна на всеки 10 секунди. Търся очарователен сексуален партньор, който не е болен от коронавирус, за да прекараме следващите месеци в изолация и да се забавляваме по време на карантина".

              Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/zashemetyavas...ews735501.html

              Коментар


              • Супер оферта за Банско!
                Плащаш за ден,получаваш 14!
                Добре дошли!!!

                Коментар


                • "ГАЛЪП" ПОДНАСЯТ ИЗВИНЕНИЕ...РЕЙТИНГЪТ НА БОРИСОВ ОТ 73%, Е ОБЩО СБОРНО ЗА 11г.УПРАВЛЕНИЕ..

                  Коментар


                  • Отива нашият тираджия на почивка в Турция и решил да се изкъпе в тамошен хамам. Влязъл вътре и се смесил с амуджите. Къпят се и пърдят хората без да се притесняват. Нашият тираджия не видял нищо лошо в това и той решил да пусне една. Чуло се едно пъъъййт... Гробна тишина... един от абитата се провикнал:
                    - Хасааааан заключи вратата има здраво дупе.
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар























                    • Коментар


                      • Добре,че туризма не е вече на мода!

                        Един турист обикалял Родопите и спрял в кръчмата на едно село. Прегледал менюто, и там, наред с традиционните за региона специалитети, видял "Калмари по родопски". Учудил се човекът, но си поръчал една порция, много му се усладили и си поръчал втора. Накрая не издържал, отишъл при готвача и казал:

                        - Човек, ти си бог! Такива калмари никога не съм ял! Уникални са, но все пак, кажи ми, вие нямате море, откъде ги взимате тия пресни калмари?

                        - Аааа, за калмарите ли питате?... Ами сюнетчията от съседното село ни ги носи всеки вторник...

                        Коментар


                        • "Медицината винаги успокоява, често пъти облекчава и понякога лекува".
                          Сър Уилям Ослър, един от най-известните лекари в модерната медицина

                          Коментар


                          • Тираджия седи в кабината, приготвил си е вечеря. До камиона минава куче и му говори с човешки глас:
                            – Здравей, колега!
                            – Какъв колега си ми ти бе!? Ти си куче, аз съм човек.
                            – Ами живееш в будка, ядеш от паничка, пикаеш на колелото и стопанин имаш...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Цицерон, Бърк, Чърчил, Кенеди, Лутър Кинг... и нашият премиер Борисов:







                              ПЕТЪР ЧОЛАКОВ

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X