IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

    Има ново развитие при ЦСКА - тата! Мачовете им нямало да се играят на Герена. Щели да се играят в съдебната палата. За главен съдия е посочен Лозан Панов.....
    Ти мани ЦСКА ами обясни как носихте чучелото на КОЙ по време на Орешарски....... а сега му лижете онази работа а и не само това правите..„....
    Що не си смените името да не срамите името на човека и революционер Левски с подлост ,нагаждачество и корупция...
    Чиста и свята Кочина....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
      БФС реши за да няма безредици по време на мачовете между ЦСКА 1948 и ЦСКА 2018 да се играят на Герена!
      Има ново развитие при ЦСКА - тата! Мачовете им нямало да се играят на Герена. Щели да се играят в съдебната палата. За главен съдия е посочен Лозан Панов.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Няма да си първия с тази идея но и последния нереализирал я. А ние, глупавите трактористи какво ще правим?
        Виж ся важното е да обичаш тракторите и да ореш, да ореш по нивите и по определени места на женското тяло с младежки плам и жар

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
          Хрумна ми страхотна идея - да основа политическа партия на Трактористите Разбира се, аз като Главен Тракторист ще бъда вашия Лидер и политически водач. Майтап, майтап ама нещо наистина почвам да се замислям за тази готина идея. Как един прост тракторист с килийно образование може да основе партия и да поведе тази изстрадала държава към светли бъднини и прогрес
          Който желае може да се запише в партията на умните Трактористи и красивите Трактористки
          Няма да си първия с тази идея но и последния нереализирал я. А ние, глупавите трактористи какво ще правим?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
            Хрумна ми страхотна идея - да основа политическа партия на Трактористите Разбира се, аз като Главен Тракторист ще бъда вашия Лидер и политически водач. Майтап, майтап ама нещо наистина почвам да се замислям за тази готина идея. Как един прост тракторист с килийно образование може да основе партия и да поведе тази изстрадала държава към светли бъднини и прогрес
            Който желае може да се запише в партията на умните Трактористи и красивите Трактористки
            Никак не е лесно да си тракторист. 3/4 от красиво-умният офисен планктон от Бизнеспарка няма да се справи.

            Коментар


            • Хрумна ми страхотна идея - да основа политическа партия на Трактористите Разбира се, аз като Главен Тракторист ще бъда вашия Лидер и политически водач. Майтап, майтап ама нещо наистина почвам да се замислям за тази готина идея. Как един прост тракторист с килийно образование може да основе партия и да поведе тази изстрадала държава към светли бъднини и прогрес
              Който желае може да се запише в партията на умните Трактористи и красивите Трактористки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от irish Разгледай мнение

                Не е ли А В С ? В има предимство само за десен завой.
                Не е АВС. Участник В има предимство пред другите независимо в каква посока кара или завива, защото се намира на път с предимство, а другите са на път без предимство. От останалите двама с предимство е този, който е ДЯСНОСТОЯЩ на кръстовището, независимо в каква посока отива.. В случая участник С е с предимство пред А. Няма значение, че единият има знак "Стоп", а другият обърнат триъгълник. По отношение на предимството двата знака са равностойни. Така че редът за преминаване на кръстовището е В С А.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от Faith Разгледай мнение

                    Първо "В", после "А" и последен "С".
                    Не е ли А В С ? В има предимство само за десен завой.

                    Коментар





















                    • Депозиран днес на площад Сан Марко във Венеция от неизвестен необезпокояван. Полицията се опита да го премахне, но ненужно, тъй като беше в бетон, под очите на смеещите се минувачи. Главните бдители, в даден момент, искаха да изземат всички мобилни телефони!








                      Коментар


                      • Трима синове напуснали бащиния дом, започнали бизнес и преуспяли. След време се събират и обсъждат кой какво е направил за старата им майка.
                        Първият син казал: "Аз построих нова, голяма къща на Мама". Вторият казал: "Аз й купих Мерцедес и наех шофьор, за да я вози." Третият син се усмихнал: "И двамата ви надминах! Нали знаете, че Мама обича да чете Библията, обаче вече недовижда. Аз й изпратих един папагал, който знае цялата Библия наизуст. В продължение на 12 години, двайсет монаха са го учили. Съгласих се да правя дарения от по 100000 долара в продължение на 10 години, но си струва: Мама трябва само да му каже главата и стиха и папагалът го изрецитира."
                        Скоро след това, майката изпратила благодарствени писма на синовете си.
                        На първия написала: "Къщата, която си ми построил, не е практична. Живея само в една стая,а трябва да топля и чистя цялата къща.".
                        На втория: "Прекалено стара съм, за да пътувам. Седя си вкъщи и не ползвам мерцедеса. Пък и шофьорът е грубиян."
                        На третия: "Миличък, ти единствен знаеш как да ме зарадваш и да ми стоплиш сърцето! Пилето беше невероятно вкусно!"

                        Коментар




                        • Никога не е късно човек да стане за резил.
                          Мики Рурк, 2020 г.


                          Като Ицо Петрофф

                          Коментар


                          • БФС реши за да няма безредици по време на мачовете между ЦСКА 1948 и ЦСКА 2018 да се играят на Герена!
                            Last edited by maki; 21.05.2020, 11:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              На западния бряг видях кръстовище, улички с по едно платно в посока, чисти 90 градуса, с четири знака стоп. Обясниха ми - правило на първи пристигнал . нямало произшествия.
                              В Мичиган са много разпространени тези. От години се говори че трябва да се заменят с кръгови, че объркват трафика много.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Faith Разгледай мнение
                                "С" е на знак СТОП има и знак за включване към път с предимство - стои и чака да се освободи пътя от всички, преди да тръгне!
                                "А" е на знак "Внимание, намали и ако е необходимо - спри", като и при него има знак за включване към път с предимство - той трябва да изчака само "В" да премине!
                                "В" идва от път с предимство, няма други ограничителни знаци и независимо от левият завой е с предимство пред останалите!

                                Плашещо е непознаването на правилата за движение, а после се чудим защо има толкова много катастрофи с пострадали и/или жертви!
                                Плашещо ми, не, я има 15% дето ще отговорят правилно.
                                Същотото е и в областите финанси, медицина, икономика, семейство, възпитание на децата, социология, морал, политика.
                                Пълна лумпенизация и не само в БГ е така.
                                Това е новата парадигма, за жалост.

                                Коментар

                                Working...
                                X